Jeho autorem se stal MARTIN POTÁČEK a jeho obětí byli v zápase III. třídy hráči z Vendolí. Svoje tři zásahy poskládal zkušený fotbalista mající za sebou angažmá v dlouhé řadě klubů vyšších soutěží, do rozmezí 10. a 34. minuty prvního poločasu a postaral se tím o rozhodující nástup moravskotřebovského céčka na jeho cestě k vítězství. To pak po změně stran výsledek ještě vylepšilo do konečné podoby 6:2 a odměnou mu byl posun na druhé místo průběžného pořadí soutěže hned za vedoucí Křenov.

Další zajímavé střelecké počiny

Opět zazářil bysterský Jiří Peterka. Pro Sokol se duel I. B třídy proti Libchavám nevyvíjel příznivě, za stavu 1:2 se ovšem v pravou chvíli do věci vložil právě tento útočník a jeho dva góly neznamenaly nic jiného než obrat ve skóre a tři cenné body pro Bystré.

Pod další zajímavý zvrat se podepsal Ondřej Sedláček. Jevíčko prohrávalo s Boršovem v poločase 0:1, ale jeho dvě trefy výrazně pomohly k otočení na 3:1.

A mládežníci? Top výkon víkendu předvedl Jan Šimek. Starší žák ze Sokola Dolní Újezd vstřelil všech pět branek svého týmu v zápase krajského přeboru v Červené Vodě proti týmu FC Jiskra 2008. Utkání skončilo 5:5 a na penalty si hosté odvezli bod navíc.