Situace na špici zůstává i nadále velmi dramatická, na nejvyšší příčce setrvává C tým Slovanu.

Třebařov – Mor. Třebová C 2:3

Za slunečného a větrného počasí se domácí rychle ujali vedení po akci Maleňáka. Ve 27. minutě zvýšil na 2:0 Křižanovský, hrál se oboustranně kvalitní fotbal. Po přestávce zastavil Hrubý za cenu červené karty unikajícího Maleňáka, ale vyloučení paradoxně pomohlo hostům. Ještě za stavu 2:1 přestřelil domácí Hradil prázdnou branku z malého vápna a potom už hráli jenom zkušení třebovští fotbalisté.

Fakta – branky: D. Maleňák, Křižanovský – Horák, P. Cink, Winkler. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina). ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Sokol Třebařov: Strnad – A. Vystrčil, Frisch, Vais, Novotný, M. Hlubinka, Hradil, Handl, P. Vystrčil, Křižanovský, Maleňák (Horák, P. Hlubinka, Onderka). Slovan M. Třebová C: Kábrt – Kubálek, Dokoupil, Hrubý, Musil, Otáhal, P. Cink, Horák, Winkler, Kalus, Čmiel (Kozák, Širůček).

Opatovec – Linhartice 1:3

Hosté otevřeli skóre v 10. minutě, poté domácí vyrovnali hru. Druhá půle už ovšem patřila zjevně hostům a to i přesto, že v jejím úvodu domácí rychle srovnali. Linhartice šly záhy do vedení, v závěru z penalty zvýšily náskok.

Fakta – branky: Mašek – Kelo, Vacek, Kolísek, Rozhodčí: Pokorný (Ústí n. O.). ŽK: 2:1, Diváci: 110. Poločas: 0:1.

Sokol Opatovec: F. Kalánek – Štěpánek, F. Merkuda, Kroulík, Drábík, Jokeš, Chvála, J. Telecký, Klusoň, Mašek, T. Telecký (J. Kalánek, Vomáčka).
Metra Linhartice: Tichý – Kolísek, Pazdírek, Prucek, Kelo, Winkler, Heger, Langr, Andrlík, Kryštof, Konečný (Vacek, Balabán, Křivánek).

Opatov – Staré Město 2:0

Vyrovnané střetnutí průměrné úrovně vyznělo nakonec pro domácí, jež byli přece jenom aktivnějším a střelecky efektivnějším mužstvem.

Fakta – branky: Fukar, Kalánek. Rozhodčí: J. Roučka (Blansko). ŽK: 5:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Sokol Opatov: Navrátil – Popelka, Bureš, Petruň, Fukar, Havlát, M. Štosek, Vostřel, Kalánek, J. Štosek, Krhoun (Prokop, Stolarik).
TJ Staré Město: Gallik – Kubiš, Kvapil, Havlík, Hloušek, Holas, M. Kozák, Cápal, Hájek, J. Kozák, Němec (R. Cápal, Kubík).

Jedlová – Jevíčko B 2:0

Papírově slabší rival se pro domácí stal těžkým oříškem. Hostům se dokonce povedlo dát první gól, jenž pro ofsajd neplatil. Po změně stran domácí výrazně přidali, ovládli hřiště a výsledkem byly dva zásahy v jevíčské síti.

Fakta – branky: Popelka, Lelek. Rozhodčí: Báča (Rohozná). ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Křenov – Trstěnice 1:5

Hosté nastoupili ve velkém stylu a po dvaceti minutách vedli 2:0. Po změně stran přidali třetí trefu z penalty, domácí ovšem vzápětí snižovali po standardní situaci. Zřejmě klíčovým momentem pak byla neproměněná penalta Křenova, hosté znovu zaúřadovali a dovršili tak vysokou výhru. Ve všech trstěnických gólech měl prsty ostrostřelec Mandlík.

Fakta – branky: Kovařík – R. Mandlík 3, Vrabec, Hanus. Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy). ŽK: 1:1. Diváci: 40.

Boršov – Hradec n. S. 2:4

Domácí svou laxní hrou v prvním poločase dovolili hostům získat dvougólové vedení. V závěru se snažili usilovně vyrovnat, ale při hře vabank obdrželi další góly.

Fakta – branky: Stara 2 – Jachan 3, Kocián. Rozhodčí: Šenkýř (Moravská Třebová). ŽK: 0. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Koclířov – Chornice 3:4