Hodnotilo se tedy pouze osm zápasů a bodové zisky hráčů jsou hodně rozmanité. Nejlépe si tentokrát vedl JIŘÍ PREMAUER z Litomyšle (startovní číslo SY0261), když jako jediný trefil sedm přesných výsledků a stal se zaslouženým vítězem kola. Za prvenství dostane pivní odměnu od pivovaru Rychtář (bude předána po skončení soutěže společně s cenami pro nejlepší hráče celkového pořadí). Do čela klasifikace se prokousal Tomáš Holomek z Makova, ale jeho tříbodový náskok na nejbližší pronásledovatele stále nemusí nic znamenat. Už proto, že s blížícím se koncem jarní fotbalové sezony jako tradičně přibývá nečekaných výsledků, které se jen těžko předpovídají. Výsledky 10. kola: 2 2 N 1 0 N 1 1 2 1.

1. místo

SY0053 Tomáš Holomek, Makov 7 72

2. -4. místo

SY0163 Ondřej Brychta, Kunčina 7 69

SY0102 Pavel Kmošek, Morašice 4 69

SY0140 Jana Kumstátová, Staré Město 4 66

5. -9. místo

SY0155 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 10 63

SY0142 Anna Brychtová, Kunčina 7 63

SY0175 Miroslav Čori, Bystré 4 63

SY0018 Jiří Frank, Trstěnice 4 63

SY0160 František Kunc st., Staré Město 4 63

10. 12. místo

SY0172 Tomáš Brychta, Kunčina 7 60

SY0221 Petr Stoklásek, Polička 7 60

SY0050 Ladislav Lněnička, Pomezí 1 60

13. místo

SY0082 Petr Slabý, Svitavy 4 58

14. 24. místo

SY0156 Bedřich Štefánek, M. Třebová 10 57

SY0117 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 7 57

SY0218 Vladimír Havránek, Svitavy 7 57

SY0076 Alena Slabá, Svitavy 7 57

SY0083 Anna Slabá, Svitavy 7 57

SY0091 Ivan Dostál, Jarošov 4 57

SY0158 Barbora Kuncová, Staré Město 4 57

SY0057 Jana Müllerová, Svitavy 4 57

SY0089 Matěj Šilar, Jarošov 4 57

SY0090 Šimon Šilar, Jarošov 4 57

SY0224 Tomáš Kubát, Polička 1 57

25. 34. místo

SY0195 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 4 54

SY0198 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 4 54

SY0125 Jaroslav Urban ml., Šumperk 4 54

SY0045 Lubomír Záruba, Svitavy 4 54

SY0087 Jana Zemanová, Jarošov 4 54

SY0032 Václav Obolecký ml., Polička 1 54

SY0010 Josef Popelka, Polička -2 54

SY0194 Jan Procházka, Polička 4 52

SY0065 Petr Harašta, Polička 1 52

SY0066 Ludmila Haraštová, Polička 1 52

35. 50. místo

SY0118 Roman Stibůrek, Čistá 10 51

SY0075 Eva Roušarová, Svitavy 7 51

SY0015 Jan Sehnal, Svitavy 7 51

SY0182 Josef Jirmásek, Polička 4 51

SY0005 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 4 51

SY0059 Jana Oujezdská, Rozhraní 4 51

SY0081 Pavel Slabý ml., Svitavy 4 51

SY0161 Jakub Straka, Staré Město 4 51

SY0025 Gabriela Tobiášová, Polička 4 51

SY0096 Petr Vajrauch, Trstěnice 4 51

SY0058 Ludmila Veličková, Vendolí 4 51

SY0064 Martin Zedník, Svitavy 4 51

SY0149 Tomáš Bílý, M. Třebová 1 51

SY0006 Petr Sedlák, Staré Město 1 51

SY0077 Tomáš Slabý, Svitavy 1 51

SY0080 Pavel Slabý st., Svitavy 1 51

51. 69. místo

SY0151 Věra Dosedělová, M. Třebová 7 48

SY0173 Ludvík Jachymiák, Bystré 7 48

SY0152 Aleš Hrubý, M. Třebová 7 48

SY0017 Julius Premauer, Bystré 7 48

SY0217 Jarmila Andrlíková, Svitavy 4 48

SY0222 Radka Cihlářová, Polička 4 48

SY0043 Antonín Kadlec, Polička 4 48

SY0063 Jana Klíčová, Hradec n/S 4 48

SY0072 David Roušar, Svitavy 4 48

SY0107 Jiří Stibůrek, Čistá 4 48

SY0109 Andrea Stibůrková, Čistá 4 48

SY0108 Irena Stibůrková ml., Čistá 4 48

SY0106 Irena Stibůrková st., Čistá 4 48

SY0088 Jaroslav Zeman, Jarošov 4 48

SY0112 Zdeněk Novák, Litomyšl 1 48

SY0104 Václav Benda, Litomyšl 0 48

SY0223 Václav Obolecký st., Polička -2 48

SY0013 Jindřich Tomiška, Opatov -2 48

SY0238 Kamil Koníček, Polička 1 46

70. 88. místo

SY0062 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 7 45

SY0007 Stanislav Kučera, Polička 7 45

SY0139 Petr Kumstát, Staré Město 7 45

SY0016 Jaroslava Premauerová, Bystré 7 45

SY0141 Josef Brychta, Kunčina 4 45

SY0054 Martina Holomková, Makov 4 45

SY0036 Pavel Marek, Polička 4 45

SY0093 Václav Němec, Litomyšl 4 45

SY0197 Jan Pazdírek, Jaroměřice 4 45

SY0008 František Smolej, Kamenná Horka 4 45

SY0035 Jiří Vávra, Polička 4 45

SY0040 Andrea Gibiecová, Polička 1 45

SY0052 Ladislav Holomek, Makov 1 45

SY0041 Miroslav Jílek, Polička 1 45

SY0042 Jan Karlík, Polička 1 45

SY0079 Dominik Slabý, Svitavy 1 45

SY0033 Petr Jílek, Polička -2 45

SY0126 Jaroslav Urban st., Litomyšl -2 45

SY0136 František Bušina, Sušice 7 43

SY0137 Miroslav Rolínek, M. Třebová 7 43

89. 107. místo

SY0044 Jana Bahenská, Svitavy 7 42

SY0121 Roman Greguš ml., Litomyšl 7 42

SY0174 Jarmila Jachymiáková, Bystré 7 42

SY0162 Lucie Šabatová, Lanškroun 7 42

SY0150 Bedřich Doseděl, M. Třebová 4 42

SY0165 Jiří Hárych ml., Koclířov 4 42

SY0159 František Kunc ml., Staré Město 4 42

SY0146 Karel Rádsetoulal, Radkov 4 42

SY0055 Ludmila Holomková, Makov 1 42

SY0148 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 1 42

SY0051 Jaroslav Marek, Svitavy 1 42

SY0127 Pavel Urban, Litomyšl 1 42

SY0115 Josef Mergl, Litomyšl -2 42

SY0073 Patrik Roušar, Svitavy -2 42

SY0187 Daniel Shelong, Praha -2 42

SY0078 Ondřej Slabý, Svitavy -2 42

SY0132 Marcel Pánik, Rychnov 4 40

SY0067 František Harašta, Polička 1 40

108. 127. místo

SY0060 Martin Jiruše, Opatov 7 39

SY0204 Zuzana Břenková, Svitavy 4 39

SY0095 Miloslava Čermáková, Osík 4 39

SY0178 Pavel Drobný, Poříčí 4 39

SY0130 Stanislav Mixán, Boršov 4 39

SY0138 Pavel Sotorník, M. Třebová 4 39

SY0128 Tomáš Urban, Litomyšl 4 39

SY0147 Jiří Bílý, M. Třebová 1 39

SY0176 František Boštík, Poříčí 1 39

SY0190 Jiří Drábek, Nedvězí 1 39

SY0179 Zdeněk Drobný, Poříčí 1 39

SY0183 Tomáš Jirmásek, Polička 1 39

SY0196 Hana Koutná, Jaroměřice 1 39

SY0116 Monika Merglová, Litomyšl 1 39

SY0201 Jana Písková st., Jaroměřice 1 39

SY0034 František Bidmon, Polička -2 39

SY0188 Olga Shelongová, Praha -2 39

SY0003 Jiří Fečko, Opatov 0 38

SY0168 Aťka Khýr, Staré Město 0 38

SY0084 Radek Roušar, Svitavy 0 38

SY0243 Veronika Hořínková, Litomyšl 7 37

128. 141. místo

SY0171 Jan Schneider, M. Třebová 10 36

SY0170 Jan Soldán, M. Třebová 7 36

SY0004 Miroslav Kotlář, Svitavy 4 36

SY0038 Jaroslav Švanda, Polička 4 36

SY0185 Martin Jirmásek, Polička 1 36

SY0186 Jana Jirmásková, Polička 1 36

SY0144 Luboš Komprda, M. Třebová 1 36

SY0200 Kateřina Písková, Jaroměřice 1 36

SY0049 Tomáš Satrapa, Radiměř 1 36

SY0100 Josef Vajrauch, Trstěnice 1 36

SY0134 Miroslav Otevřel, Linhartice -2 36

SY0101 Vlasta Jelínková, Morašice -5 36

SY0023 Iva Tobiášová, Polička -5 36

142. 162. místo

SY0068 Roman Dostál, Svitavy 7 33

SY0220 Gustav Kovář, Vítějeves 7 33

SY0012 Karel Kuběna, Svitavy 7 33

SY0022 Jiří Tobiáš, Polička 4 33

SY0026 Josef Ambros, Křenov 1 33

SY0180 Vít Boštík, Poříčí 1 33

SY0105 Martin Jirásek, Janov 0 33

SY0181 Olga Jirmásková, Polička -2 33

SY0129 Ivana Motyčková, Boršov -2 33

SY0202 Jana Písková ml., Jaroměřice -2 33

SY0167 Ladislav Khýr, Staré Město 0 32

SY0237 Roman Roch, Polička 4 31

SY0019 Bohuslava Hubinková, Čistá 7 30

SY0014 Leopold Öhler, Jaroměřice 7 30

SY0154 Josef Valach, M. Třebová 4 30

SY0030 Vojtěch Sajdl, Svitavy 1 30

SY0199 Milan Písek, Jaroměřice -5 30

SY0124 Jiří Elčkner, Čistá 0 29

SY0166 Alena Khýrová, Staré Město 0 29

SY0048 Nikola Satrapová, Radiměř 7 28

SY0094 Vladimír Bačík, Litomyšl 1 28

163. 195. místo

SY0203 Marek Soural, Úsobrno 7 27

SY0193 Martina Novotná, Nedvězí 4 27

SY0191 Michal Novotný, Nedvězí 4 27

SY0098 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 4 27

SY0153 Olga Hrubá, M. Třebová 1 27

SY0169 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 1 27

SY0184 Oliver Shelong, Praha -2 27

SY0246 Luděk Marčík, Osík 4 26

SY0245 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 4 26

SY0247 Marie Marčíková, Dolní Újezd 4 26

SY0233 Miloš Andrle, Svitavy 0 26

SY0236 Václav Bis, Lukavec 0 26

SY0069 Marie Homolová, Svitavy 0 26

SY0092 Radovan Rumler, Litomyšl 0 26

SY0261 Jiří Premauer, Litomyšl 13 25

SY0244 Sandra Horská, Litomyšl 4 25

SY0215 Josef Bis, Karle 0 25

SY0214 Jan Bis, Svitavy 0 25

SY0027 Pavel Schejbal, Svitavy 0 25

SY0119 Markéta Gregušová, Litomyšl 4 24

SY0145 Alois Komprda, M. Třebová 4 24

SY0143 Libuše Komprdová, M. Třebová 4 24

SY0254 David Kotlář, Svitavy 4 24

SY0114 Miloš Mergl, Litomyšl 4 24

SY0009 Marie Smolejová, Kamenná Horka 4 24

SY0047 Karel Weber, Svitavy 4 24

SY0120 Roman Greguš st., Litomyšl 1 24

SY0097 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 1 24

SY0177 Marek Boštík, Poříčí 0 24

SY0113 Klára Merglová, Litomyšl -2 24

SY0192 Helena Novotná, Nedvězí -2 24

SY0239 Libor Kvapil, Sádek 4 22

SY0209 Marta Fišerová, Vendolí 0 22

196. 231. místo

SY0020 Jaroslav Šlesinger, Čistá 7 21

SY0021 Bohuslav Hubinka, Čistá 4 21

SY0189 Karel Drábek, Nedvězí 1 21

SY0002 František Hemerka, Svitavy 1 21

SY0111 Josef Novák, Litomyšl 1 21

SY0031 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 1 21

SY0099 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 1 21

SY0024 Martin Tobiáš, Polička -2 21

SY0211 Miroslav Čejka, Svitavy 0 19

SY0206 Blanka Pilařová, Svitavy 0 19

SY0028 Miloš Drmola, Svitavy 4 18

SY0001 Milan Huppert, Bělá n/S 4 18

SY0229 Vladimír Vacek, M. Třebová 1 18

SY0248 Ladislav Cesnek, Lipník 0 18

SY0249 Anna Cesneková, Lipník 0 18

SY0230 Ladislav Mazák, Opatov 0 18

SY0039 Oldřich Černý, Polička -2 18

SY0046 Marie Satrapová, Radiměř -2 18

SY0085 Eduard Brázda, Svitavy 0 17

SY0071 Kristýna Brázdová, Svitavy 0 17

SY0207 Leoš Mihola, Svitavy 0 17

SY0212 Hynek Vávra, Svitavy 0 17

SY0216 Anna Bisová, Karle 0 16

SY0074 Marina Brázdová, Svitavy 0 16

SY0208 Zdeněk Tesař, Vendolí 0 16

SY0157 Petr Tichý, M. Třebová 10 15

SY0135 František Přichystal, M. Třebová 4 15

SY0086 Leoš Hnát, Svitavy 0 15

SY0251 Růžena Hrdličková, Svitavy 0 15

SY0235 Anna Bisová, Lukavec 0 14

SY0070 Michal Brázda, Svitavy 0 14

SY0219 Bohumil Čížek, Svitavy 0 14

SY0232 Ludvík Drápela st., Ostrý Kámen 0 14

SY0061 Lubomír Fuxa, Svitavy 0 14

SY0225 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 0 14

SY0213 Růžena Lebedová, Svitavy 0 14

232. 263. místo

SY0242 Miroslav Horský, Litomyšl 1 13

SY0122 Marek Beneš, Trstěnice 0 13

SY0123 Helena Benešová, Trstěnice 0 13

SY0234 František Bis, Karviná 0 13

SY0210 Martin Fišer, Vendolí 0 13

SY0133 Jiří Navrátil, Dětřichov -2 13

SY0164 Lucie Hárychová, Koclířov 4 12

SY0037 Jiří Urbánek, Polička 1 12

SY0110 Karel Štorek, Cerekvice -2 12

SY0226 Zdeněk Jirout st., Litomyšl -5 12

SY0241 Lucie Hořínková, Litomyšl 7 11

SY0262 Ludvík Potáček, M. Třebová 4 10

SY0029 Ladislav Slaník, Svitavy 4 10

SY0257 Josef Neděla, Vendolí 0 10

SY0205 Anna Marková, Svitavy 4 9

SY0250 Zdeněk Hrdlička, Svitavy 0 9

SY0011 František Sedlák, Úsobrno 0 8

SY0103 Jaroslav Švec, Čistá 0 8

SY0228 Rudolf Jahoda, M. Třebová 1 7

SY0263 Zdeněk Jílek, Polička 1 6

SY0231 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 0 6

SY0258 Jana Charouzová, Karle 0 6

SY0240 Adam Jirout, Litomyšl 1 5

SY0259 Milada Novotná, Mělník 0 5

SY0255 Martin Cesnek, Lipník 10 3

SY0252 Jiří Janda, Svitavy 0 3

SY0131 Gabriela Sekaninová, Rychnov 4 1

SY0256 Marie Korčáková, Hradec n/S 0 0

SY0056 Miroslav Kulíšek, Svitavy 0 0

SY0253 Leoš Honzírek, Kunčina 0 -1

SY0264 Bedřich Vejda, Litomyšl -2 -2

SY0227 Jaroslav Jirout, Litomyšl -5 -2

SY0260 Emil Tesař, Svitavy 0 -9

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, bodový zisk v uplynulém kole, celkový bodový zisk).