Nejlepší hráči celkového pořadí se mohou v červnu těšit na zajímavé ceny od partnera jarní Tip ligy – firmy Elektro Berry.
Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které bude připraveno pamětní tričko a pivní ceny od hlineckého pivovaru Rychtář.
Tip liga začne úvodním kolem se zápasy hranými o víkendu 2. a 3. dubna. Kupon se tak na stránkách novin poprvé objeví v pondělí 28. března.
Absolutního vítěze budeme znát po dvanáctém kole, jež je na programu o víkendu 18. a 19. června. Kompletní konečné pořadí s výherci bude zveřejněno ve středu 22. června.

Jak tipovat

Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: náměstí Míru 28, 568 02 Svitavy, případně do sběrných schránek Tip ligy Deníku.

Obálku se soutěžním kuponem označte „Tip liga“.

Na internetu na webových stránkách www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte).

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje – jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dva dotazy: zda je nebo se chce stát předplatitelem Deníku. Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění výše uvedených údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce Deníku.

Každou středu otiskneme aktuální pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Každý nevyplněný či nečitelný tip na zápas znamená dva minusové body, takže věnujte vyplnění svých tiketů dostatečnou pozornost.

Dále hráč vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Tady soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených deseti zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává dva body, naopak za chybný tip jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum –10 bodů.
Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů, případně s nejpřesnějším tipem na celkový počet gólů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na internetové adrese www.denik.cz.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek nebo tipování na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je pak rozhodující razítko odeslání.

Sběrná místa

Jako pokaždé budete moci odevzdat svoje kupony na tradičních sběrných místech. Kromě redakce Svitavského deníku ve Svitavách rovněž v restauraci Na Sídlišti v Litomyšli, restauraci na stadionu v Poličce a v trafice Hrubý v Moravské Třebové.