V některých případech se výsledky moc neočekávaly, čemuž odpovídají i bodové zisky. Tím více vyniká výkon vítěze kola, jímž je KAREL ŠTOREK z Cerekvice (startovní číslo SY0167). Jako jediný z tipujících jen dvakrát chyboval a získal 14 bodů. Stává se díky tomu vítězem kola a dostane odměnu od pivovaru Rychtář, která bude v naší redakci připravena v příštím týdnu. Na čele celkové klasifikace zůstala Anna Brychtová z Kunčiny, pořadí za ní se výrazně přesypalo. Někteří z hráčů v tabulce klesli, jiní zaujali jejich místa. Tip liga pokračuje tento týden dalším dějstvím, do něhož se mohou zapojit i nováčci. Jak oni, tak hráči, kteří jsou již ve výsledkové listině, mohou hrátvýhradně na originálních kuponech ze Svitavského deníku.Tipy 7. kola: 0 0 0 1 1 2 0 2 0 2.

1. místo

SY0131 Anna Brychtová, Kunčina -1 53

2.  - 7. místo

SY0119 Tomáš Horák, M. Třebová 5 50

SY0180 Jiří Elčkner ml., Čistá 2 50

SY0111 Kateřina Havranová, M. Třebová 2 50

SY0205 Ludvík Jachymiák, Bystré 2 50

SY0114 Luboš Komprda, M. Třebová 2 50

SY0093 František Sedlák, Úsobrno 2 50

8. - 10. místo

SY0008 Miroslav Kmošek, Polička 8 47

SY0004 Petr Bednář st., Pomezí 2 47

SY0032 Jitka Vajsová, Polička -1 47

11. - 22. místo

SY0087 František Boštík, Poříčí 8 44

SY0095 Kristýna Bednaříková, Svitavy 5 44

SY0137 Marcel Pánik, Rychnov 5 44

SY0048 Jiří Tobiáš, Polička 5 44

SY0028 Milan Češka st., Polička 2 44

SY0203 Jiří Fečko, Opatov 2 44

SY0108 František Kunc st., Staré Město 2 44

SY0207 Julius Premauer, Bystré 2 44

SY0081 Pavel Schejbal, Svitavy 2 44

SY0211 Jiří Drábek, Nedvězí -1 44

SY0139 Ludvík Potáček, M. Třebová -1 44

SY0066 Jarmila Andrlíková, Svitavy -4 44

23. - 39. místo

SY0176 Václav Němec, Litomyšl 5 41

SY0113 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 41

SY0130 Josef Brychta, Kunčina -1 41

SY0129 Tomáš Brychta, Kunčina -1 41

SY0128 Ondřej Brychta, Kunčina -1 41

SY0097 Jiří Frank, Trstěnice -1 41

SY0146 Anna Slabá, Svitavy -1 41

SY0158 Anja Slabá, Svitavy -1 41

SY0149 Alena Slabá, Svitavy -1 41

SY0150 Dominik Slabý, Svitavy -1 41

SY0157 Ondřej Slabý, Svitavy -1 41

SY0147 Tomáš Slabý, Svitavy -1 41

SY0159 Petr Slabý, Svitavy -1 41

SY0145 František Slabý, Svitavy -1 41

SY0148 Pavel Slabý ml., Svitavy -1 41

SY0160 Pavel Slabý st., Svitavy -1 41

SY0033 Vladimír Vajs, Polička -1 41

40. - 41. místo

SY0037 Monika Procházková, Polička 0 40

SY0041 Petr Stoklásek, Polička -1 39

42. - 50. místo

SY0164 Klára Merglová, Litomyšl 11 38

SY0076 Marek Beneš, Trstěnice 8 38

SY0013 Olexandra Hrstková, Jedlová 5 38

SY0209 Helena Novotná, Nedvězí 5 38

SY0049 Iva Tobiášová, Polička 5 38

SY0071 Jana Bartoňková, Hradec n/S 2 38

SY0036 Petr Blažek, Polička 2 38

SY0110 Jakub Straka, Staré Město 2 38

SY0109 Lukáš Straka, Staré Město 2 38

51. - 72. místo

SY0182 Šárka Elčknerová, Čistá 8 35

SY0011 Andrea Gibiecová, Polička 8 35

SY0204 Jarmila Jachymiáková, Bystré 5 35

SY0056 Martin Jiruše, Opatov 5 35

SY0016 Jaroslav Scheib, Polička 5 35

SY0123 Tomáš Bílý, M. Třebová 2 35

SY0206 Miroslav Čori, Bystré 2 35

SY0059 Roman Dostál, Svitavy 2 35

SY0126 Olga Hrubá, M. Třebová 2 35

SY0127 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 2 35

SY0183 Jiřina Kmošková, Čistá 2 35

SY0084 Jana Oujezdská, Rozhraní 2 35

SY0104 František Přichystal, M. Třebová 2 35

SY0166 Radovan Rumler, Litomyšl 2 35

SY0088 František Smolej, Kamenná Horka 2 35

SY0001 František Báča, Rohozná -1 35

SY0138 Miroslav Otevřel, Linhartice -1 35

SY0185 Roman Stibůrek, Čistá -1 35

SY0193 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd -4 35

SY0194 Luděk Marčík, Osík -4 35

SY0192 Marie Marčíková, Dolní Újezd -4 35

SY0202 Jaroslav Urban ml., Petrov n/N -4 35

73. - 74. místo

SY0054 Martin Zedník ml., Svitavy 0 33

SY0047 Tomáš Kubát, Polička -4 33

75. - 88. místo

SY0161 Miloš Mergl, Litomyšl 11 32

SY0162 Monika Merglová, Litomyšl 8 32

SY0085 František Hemerka, Svitavy 5 32

SY0012 Miroslav Jílek, Polička 5 32

SY0184 Pavel Kmošek st., Čistá 5 32

SY0089 Marie Smolejová, Kamenná Horka 5 32

SY0053 Martin Zedník st., Svitavy 5 32

SY0086 Pavel Drobný, Poříčí 2 32

SY0105 Jindřich Nárožný, Březina 2 32

SY0070 Lukáš Hořínek, Hradec n/S -1 32

SY0125 Stanislav Mixán, Boršov -1 32

SY0075 Jindřich Tomiška ml., Opatov -1 32

SY0096 Josef Popelka, Polička -4 32

SY0153 David Roušar, Svitavy 8 30

89. - 110. místo

SY0167 Karel Štorek, Cerekvice 14 29

SY0168 Roman Greguš ml., Litomyšl 11 29

SY0092 Josef Künzel, Svitavy 8 29

SY0163 Josef Mergl, Litomyšl 8 29

SY0015 Karel Švec, Polička 8 29

SY0134 Vladimír Vacek, M. Třebová 5 29

SY0077 Helena Benešová, Trstěnice 2 29

SY0073 Miloš Drmola, Svitavy 2 29

SY0181 Jiří Elčkner st., Trstěnice 2 29

SY0006 Karel Geba, Polička 2 29

SY0035 Markéta Krystýnková, Polička 2 29

SY0079 Josef Lednický, Svitavy 2 29

SY0101 Antonín Slaník, Svitavy 2 29

SY0103 Jan Soldán, M. Třebová 2 29

SY0179 Václav Benda, Litomyšl -1 29

SY0007 Jaroslav Dittrich, Polička -1 29

SY0178 Martin Jirásek, Janov -1 29

SY0208 Jaroslava Premauerová, Bystré -1 29

SY0083 Ludmila Veličková, Vendolí -1 29

SY0142 Věra Dosedělová, M. Třebová -4 29

SY0065 Vladimír Havránek, Svitavy -4 29

SY0058 Karel Kuběna, Svitavy -4 29

111. - 113. místo

SY0043 Kamil Koníček, Polička 11 27

SY0186 Zdeněk Novák, Litomyšl 2 27

SY0195 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 27

114. - 127. místo

SY0187 Lucie Hořínková, Litomyšl 8 26

SY0198 Josef Novák, Litomyšl 8 26

SY0014 Jiří Vávra, Polička 8 26

SY0052 Pavla Greplová, Koclířov 5 26

SY0118 Jitka Ranftnerová, M. Třebová 5 26

SY0010 Pavel Zahradník, Polička 5 26

SY0029 Alena Češková, Polička 2 26

SY0098 Bohumil Čížek, Svitavy 2 26

SY0061 Bohuslava Hubinková, Čistá 2 26

SY0060 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 26

SY0019 František Bidmon, Polička -1 26

SY0212 Karel Drábek, Nedvězí -1 26

SY0102 Jindřich Tomiška st., Opatov -1 26

SY0062 Stanislav Štyndl, Čistá -4 26

128. - 132. místo

SY0218 Jiří Navrátil, Dětřichov 5 24

SY0191 Jaroslav Švec, Čistá 2 24

SY0215 Jiří Urbánek, Polička 2 24

SY0197 Šimon Šilar, Jarošov -1 24

SY0196 Matěj Šilar, Jarošov -4 24

133. - 149. místo

SY0009 Petr Jílek, Polička 8 23

SY0175 Lubomír Klusoň, Chotěnov 8 23

SY0135 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 8 23

SY0072 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 5 23

SY0107 Barbora Kuncová, Staré Město 5 23

SY0121 Jiří Bílý, M. Třebová 2 23

SY0003 Gustav Kovář, Vítějeves 2 23

SY0044 Václav Obolecký ml., Polička 2 23

SY0136 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 23

SY0022 Vlasta Jelínková, Morašice -1 23

SY0122 Jaroslav Mahdal, M. Třebová -1 23

SY0141 Jan Schneider, M. Třebová -1 23

SY0173 Jiří Stibůrek, Čistá -1 23

SY0174 Irena Stibůrková st., Čistá -1 23

SY0124 Bohuslav Štrajt, Boršov -1 23

SY0106 František Kunc ml., Staré Město -4 23

SY0034 Vladimír Smejkal, Pomezí -7 23

150. - 166. místo

SY0046 Václav Obolecký st., Polička 0 22

SY0152 Patrik Roušar, Svitavy 0 22

SY0156 Radek Roušar, Svitavy 0 22

SY0155 Václav Roušar, Svitavy 0 22

SY0154 Eva Roušarová, Svitavy 0 22

SY0217 Jan Valenta, Jaroměřice 0 22

SY0199 Pavel Urban, Litomyšl 5 21

SY0040 Radka Cihlářová, Polička 2 21

SY0005 Petr Bednář ml., Pomezí -4 21

SY0100 Josef Ambros, Křenov 2 20

SY0117 Alois Komprda, M. Třebová 2 20

SY0115 Libuše Komprdová, M. Třebová 2 20

SY0045 Milan Pazlar, Polička 2 20

SY0080 Jan Sehnal, Svitavy 2 20

SY0140 Bedřich Doseděl, M. Třebová -1 20

SY0210 Michal Novotný, Nedvězí -1 20

SY0112 Eduard Čehovský, Rozstání -4 20

167. - 181. místo

SY0051 Gabriela Tobiášová, Polička 8 19

SY0030 Ladislav Hladký, Sebranice 0 19

SY0039 Lenka Urbanová ml., Polička 0 19

SY0038 Lenka Urbanová st., Polička 0 19

SY0201 Jaroslav Urban, Litomyšl -1 18

SY0200 Tomáš Urban, Litomyšl -4 18

SY0227 Zdeněk Drobný, Litomyšl 8 17

SY0120 Aleš Hrubý, M. Třebová 5 17

SY0094 Petr Sedlák, Staré Město 5 17

SY0090 Ladislav Slaník, Svitavy 2 17

SY0017 Jaroslav Švanda, Polička 2 17

SY0151 Marina Brázdová, Svitavy 0 17

SY0027 Milan Češka ml., Polička -4 17

SY0078 Miroslav Kotlář, Svitavy -4 17

SY0074 Antonín Uhlíř, Svitavy -7 17

182. - 193. místo

SY0169 Markéta Gregušová, Litomyšl 0 15

SY0099 Jiří Boštík, Vidlatá Seč -1 15

SY0223 Jiří Premauer, Litomyšl -1 15

SY0177 Miroslav Doležal, Trstěnice 2 14

SY0224 David Kotlář, Svitavy 0 14

SY0091 Jiří Hárych ml., Koclířov -4 14

SY0082 Miloslav Juza, Vendolí -4 14

SY0189 Veronika Hořínková, Litomyšl 0 13

SY0026 Stanislav Kučera, Polička 0 13

SY0055 Kamila Zedníková, Svitavy 0 13

SY0116 František Bušina, Sušice -1 12

SY0216 Bohuslav Hubinka, Čistá -4 12

194. - 206. místo

SY0228 Lucie Hárychová, Koclířov 5 11

SY0042 Libor Kvapil, Sádek 0 11

SY0226 Adam Jirout, Litomyšl -1 11

SY0171 Andrea Stibůrková, Čistá -1 11

SY0172 Irena Stibůrková ml., Čistá -1 11

SY0219 Antonín Štěpánek, M. Třebová 5 10

SY0222 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 2 9

SY0213 Eduard Brázda, Svitavy 0 9

SY0050 Martin Tobiáš, Polička -1 9

SY0021 Pavel Kmošek, Morašice 11 8

SY0020 Emilie Bidmonová, Polička 2 8

SY0067 Petr Cink, M. Třebová 0 8

SY0188 Miroslav Horský, Litomyšl -1 8

207. - 220. místo

SY0133 Leona Doleželová, Radkov 0 7

SY0031 Veronika Hladká, Sebranice 0 7

SY0230 Martin Jirout, Litomyšl 0 7

SY0132 Miroslav Doležel, Radkov 0 6

SY0231 Kristýna Brázdová, Svitavy 0 5

SY0229 Anna Hořínková, Litomyšl 0 5

SY0144 Josef Jirmásek, Polička 0 5

SY0018 Petr Navrátil, Jedlová 0 5

SY0170 Roman Greguš st., Litomyšl 0 4

SY0064 Dráža Štyndlová, Čistá -1 4

SY0165 Zdeněk Němec, Litomyšl 0 2

SY0143 Vlastimil Pechanec, Karviná 0 2

SY0063 David Štyndl, Čistá 0 2

SY0068 Milan Záleský, Janov 0 2

221. - 231. místo

SY0190 Sandra Horská, Litomyšl 0 1

SY0225 Miloslava Čermáková, Osík -1 0

SY0220 Zdeněk Jirout st., Litomyšl -4 0

SY0057 Lubomír Fuxa, Svitavy 0 -1

SY0023 Lukáš Harašta, Polička 0 -1

SY0025 Marie Haraštová, Polička 0 -1

SY0214 Marie Hladká, Sebranice 0 -1

SY0221 Jaroslav Jirout, Litomyšl -10 -3

SY0069 Pavlína Gregorová, Svitavy 0 -4

SY0024 Vladimír Harašta, Polička 0 -4

SY0002 Tomáš Rokos, Pomezí 0 -5

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení, město či obec, body v posledním kole, celkový zisk. Reklamace: do pátku 461 540 184).