Moravská Třebová – Polička 3:0 Milan Nekuda, trenér Slovanu:

Díky aktivnímu vstupu do zápasu jsme šli brzy do vedení a měli i další možnosti. Když jsme po změně stran přidali v rychlém sledu dva góly, bylo rozhodnuto a utkání se jen dohrávalo. Soupeř sice také několikrát zahrozil, ale své šance neproměnil. S výkonem týmu jsem ale příliš spokojen nebyl, stále to má daleko k ideálu, co by toto mužstvo mohlo předvádět. Nejde nám střelba, s výjimkou Kašpara a nyní Aberleho není nikdo schopen dát gól. Chválím jediného hráče, a to brankáře Kryštofa.

Pavel Schejbal, trenér Poličky:

Náš výkon nebyl až tak špatný, jenže neproměňování šancí, to už je obehraná písnička, bohužel stále platná. Když se k tomu přidají hrubé chyby v rozehrávce, je výsledek takový, jaký je. Sám nevím, čím si naši slabou koncovku vysvětlit. Útočníci jsou trochu z formy, možná se stále projevuje zimní odchod Stejskala. Bylo to solidní utkání, v poli vcelku vyrovnané, rozhodla střelecká efektivita.

Tesla Pardubice – Svitavy 4:0 Jiří Stejskal, trenér TJ Svitavy:

Zasloužené vysoké vítězství domácího celku, který potrestal čtyři z našich hrubých chyb. Udělali jsme jich v neděli víc než za celé jaro a pokud bychom v tomto měli pokračovat, budeme mít veliké problémy. Je pravdou, že hrajeme v improvizované sestavě bez zraněných Zatočila a Čížka, to však nemůže být omluva. Dva tři góly jsme mohli dát, zápasu by odpovídalo skóre tak 8:3. Za aktivitu bych pochválil kapitána Ehrenbergera.