Česká Třebová – Svitavy 2:2

Jiří Stejskal, trenér TJ Svitavy: Podali jsme velice kvalitní výkon, po celý zápas jsme byli lepší a zasloužili si vyhrát. O vítězství jsme bohužel přišli pár minut před koncem, kdy nepovedený centr domácího hráče zapadl k tyči Lampárkovy branky. S hrou mužstva jsem byl jinak spokojen, z jednotlivců bych pochválil Radka Ehrenbergera, který připravil první gól a byl pilířem naší obrany. Perfektní výkon odvedl rovněž Radim Jelínek a v první půli byl nejlepší Jílek.

Lanškroun – Polička 1:0

Pavel Schejbal, trenér SK Masokombinát: Bylo to vyrovnané utkání dobré úrovně, ve kterém vyhrál šťastnější celek. Rozhodla jedna naše chyba, kterou soupeř dokázal potrestat, my jsme měli několik šancí, ale neproměnili je. Bodovat se určitě dalo. Více než ztráta bodů mě mrzí vážné zranění Jiřího Petra, který si zlomil nohu. Je to pro nás klíčový hráč, těžko ho budeme v dalších utkáních nahrazovat.

Vysoké Mýto – Moravská Třebová 3:0

Milan Nekuda, trenér Slovanu: Prvních deset patnáct minut jsme měli hru ve své moci, neproměnili dvě slibné šance. Pak jsme ale po hrubé individuální chybě inkasovali první branku a od té chvíle se už nedostali k ničemu. Vadil nám těžký terén, který v předzápasech rozbili dorostenci, soupeř byl bojovnější, důraznější, zvítězil naprosto zaslouženě, když druhý poločas se prakticky pouze dohrával za rozhodnutého stavu. Náš celek zklamal na celé čáře, byl to asi nejhorší výkon venku v podzimní části sezony.