Na umělé trávě ve Svitavách–Lánech si domácí B mužstvo poradilo s Hradcem nad Svitavou 5:1, když soupeř ze III. třídy držel krok pouze v prvním poločase, kdy na každé straně padlo po jednom gólu. Nakonec se ovšem favorit prosadil (Procházka 2, Juřík, Frolo, Savočka – Šilhart).

Zajímavé měřeni sil bylo k vidění v Dolním Újezdu, kde domácí účastník I. A třídy podlehl Poličce těsně 2:3.

Hrálo se také v Horním Újezdu, který se v generálce střetl s „bétřídními“ Sebranicemi a podlehl jim 0:1. Dvacet minut byli lepší hosté, pak se hra vyrovnala. Více šancí měli Sebraničtí, tu největší však domácí při nastřeleném břevnu. Mírnou herní převahu Sebranic po přestávce vyjádřil v 74. minutě Kalánek po přesné přihrávce J. Horníčka.

Nováček I. B třídy z Kunčiny ladil formu proti Žichlínku a výsledek 8:3 naznačil, že jeho silnou stránkou by mohla být ofenziva, zatímco na pevnosti obranných řad bude třeba ještě zapracovat.

Za zmínku stojí také další úspěch družstva Borová/Telecí, které jako naprostý novic na okresní fotbalové mapě porazilo B mužstvo Krouny 3:1 brankami Víta Ehrenbergera (2 x) a Martina Lalíka.