KRAJSKÝ PŘEBOR DOROST

TJ Svitavy – ŽSK Třemošnice starší 2:1

Branky: Juřík 2.
Sestava: Uchytil – Kotek, Sedlák, Petrila, Havlík, Chlup, Brychta, Novák, Juřík, Mikolín, Procházka (Bulva, Hynek).

Zápas měl být jasnou záležitostí Svitav, ale změnil se ve fotbalovou kalvárii. Vrcholem byla vlastní branka v závěru poločasu. Hned po pauze Juřík vyrovnal a stejný hráč zajistil hlavičkou v 80. minutě obrat. „V poslední době se klukům nedaří, náš fotbal je bojácný, moc udřený, střelci pálí slepými náboji a boj o druhé místo bude ještě složitý,“ řekl kouč Pavel Daněk.

Mladší 3:2, Křivánek 2, Jílek.
Sestava: Jílek – Chladil, Petrila, Bulva, Macek, Raplík, Kříž, Hřebíček, F. Moravec, Samek, Křivánek (Tašner).

Hosté hráli v deseti, ale protože se domácí předháněli v zahazování šancí, odjeli s velmi přijatelnou porážkou.

SK Chrudim – SK MK Polička starší 6:1

Branka: Prokůpek
Sestava: Karmaš – Prokop, Prokůpek, Mihulka, Schaffer, Kovář, Vaško, Petr, Švec, Mužík, Kalášek (Klein, Ehrenberger, Nespěšný, Klein).

Dlouho to nevypadalo na takový debakl, ale od chvíle, kdy domácí ve druhé půlce zvýšili na 3:1, se poličská hra sesypala.

Mladší 3:3, R. Mach 2, Kovář.
Sestava: Scheib – P. Mach, Bednář, Nespěšný, Schaffer, Kovář, R. Mach, Ehrenberger, Zavadil, Klein, Prokop (Dvořák).

Zajímavý duel plný zvratů. Hosté vedli 2:1, pak zase prohrávali, ale ještě do pauzy vyrovnali.

SKP Slovan Moravská Třebová – FK Pardubice C starší 0:7

Výsledek vyznívá velmi krutě, avšak soupeř se prezentoval ve skutečně výborném světle a nedal Slovanu naději.

Mladší 0:3. Bojovnost domácích nestačila na fotbalovějšího so­ka.

I. TŘÍDA DOROST

SK Jevíčko – SK Proseč 1:2

Branka:Kyša

Nešťastný zápas domácího celku. Nebyl horší, jenže doplatil na chyby v obraně.

TJ Lanškroun – Sokol Březová n. Sv. 4:0

Hosté byli sparingpartnerem v utkání, v němž si domácí zajistili primát v soutěži.

Sokol Čistá – TJ Jablonné n. O. 1:3

Branka: Mojdl

Hře domácích chyběl efekt, nedali ani pokutový kop.

Sokol Bystré – TJ Horní Újezd 6:1

Hosté sice jsou v tabulce výše, leč průběh utkání tomu vůbec neodpovídal.

Sokol Dolní Újezd – Sokol Morašice odloženo (terén).

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁCI

Jiskra Litomyšl – FK Agria Choceň starší 2:1, Kramář 2. Mladší 6:1, Šulc 2, Krejbych, Miklová, Vejrych, Valenta. Na těžkém terénu rozhodli domácí starší v poslední minutě.

FC Hlinsko – TJ Horní Újezd starší 6:0 a mladší 8:0. V obou zápasech byly hlinecké kolektivy nad hornoújezdské síly.

TJ Svitavy – TJ Lanškroun starší 5:0 a mladší 4:0. Dvakrát jednoznačná záležitost ve prospěch svitavských žáků.

I. TŘÍDA ŽÁCI

SK MK Polička – TJ Jablonné n. O. starší 2:2, Harašta, Staněk. Mladší 2:1, Holeš, Kučera. Starší vedli 2:0, jenže druhá půle se jim po prostřídání nepovedla. Mladší vrátili soupeři porážku z podzimu.

FK OEZ Letohrad B – TJ Svitavy B starší 7:1 a mladší 2:1. Nečekaně vysoká porážka B družstva starších žáků.

FK Proseč – Slovan Moravská Třebová odloženo.