Závěr podzimu se rychle blíží.

V KP dorostu se hrálo derby Moravská Třebová – Polička a na hřišti skončilo 0:0 (starší) a 0:2 (mladší). Duel starších byl ale kontumován 3:0 pro domácí (nastoupení po čekací době). Svitavy pokračovaly v honbě za vedoucím Letohradem a s Přeloučí si poradili 3:0 (branky: J. Novák, Juřík, Procházka). Dokázali přitom eliminovat nejlepšího střelce KP Janeckého a udeřili sami, když ve 20. minutě proměnil Novák penaltu. Ve druhém poločase odrazili Svitavští pokus soupeře o tlak a v posledních deseti minutách přidali ještě dva góly. Trenér Daněk chválil svůj tým za kvalitní a taktický výkon. Mladší porazili Přelouč 1:0, když z několika jasných šancí proměnili jedinou po Novákově dorážce.

I. třída dorostu má za sebou víkendové dějství a středeční dohrávky. Zástupcům okresu se příliš nedařilo, čtyři body vytěžilo jenom druhé Bystré (Sloupnice 3:1, Žamberk 0:0).

V KP žáků nezaváhaly celky Svitav (nad Rosicemi 6:1 a 4:0) i Litomyšle (nad FC Junior 1:0 a 2:0). Horní Újezd podlehl v důležitém souboji starších žáků Lanškrounu 1:3.

V I. třídě žáků se bojovalo o první místo mezi staršími a v okresním duelu byla šťastnější Polička, když porazila Moravskou Třebovou 1:0.