Vysoké Mýto – Moravská Třebová 2:0

Domácí zahájili ve svižném tempu, po čtvrthodině nastřelil Matula hlavou břevno. Hosté odpověděli střelou Králíčka, ale Matoušek byl připraven, stejně jako při akci Aberleho. Důležitý moment přišel ve 45. minutě: Matula poslal míč do uličky na Chadimu, toho srazil gólman Gallik a byl vyloučen. Hosté s sebou neměli náhradního brankáře, nakonec šel mezi tyče z pole Horák, ale na Bartošovu penaltu nestačil – 1:0. Slovanisté po změně stran i v deseti zabrali a zatlačili svého soupeře, hned ve 47. minutě zahodil po Strouhalově přihrávce velkou šanci Aberle. Domácí se postupně vzpamatovali, zvýšení měl na noze Chadima. Závěr už patřil Vysokému Mýtu: v 77. minutě mířil trestný kop Podroužka do spojnice tyče a břevna a o pár okamžiků později pečetil konečné skóre na 2:0 Chadima.

Svitavy – Moravany0:3

Domácí si před svými fanoušky uřízli pořádnou ostudu. Už první poločas mohli prohrát snad o čtyři góly, když po brzkém vedoucím gólu z dorážky Krpaty neproměnil ve 29. minutě Veselý penaltu a mnohé z velmi dobře rozehraných brejků hosté nedotáhli do konce, když zejména Klička měl několikrát gól na noze. Po změně stran nejprve hostující Krpata trefil tyčku odkryté branky. Poté chvíli hráli domácí, Čížek hlavičkoval do břevna, slibnou možnost nedal Růžička. V 58. minutě přehlavičkoval Kříž Lampárka (0:2) a domácí upadli do beznaděje. V 67. minutě orazítkoval Hynek břevno a tečku za svitavskou tryznou napsal v samém závěru střídající Vaněk – 0:3.

Lanškroun – Litomyšl 2:1

První pořádnou šanci měl domácí Petruň v 5. minutě, ale Král jeho střelu vyrazil nohou. Do vedení tak šli ve 13. minutě hosté: po rohovém kopu se trefil hlavou Janoušek. O dvě minuty později mohl zvýšit Košín, brankář Jaroš však jeho hlavičku vytáhl na roh. Stejně dopadla i Košínova akce po půlhodině hry. Vzápětí se dostal k odraženému balonu Petruň a vyrovnal nechytatelnou střelou z dvaceti metrů. Ve 35. minutě unikl bekům Bartoš a nadvakrát poslal Lanškroun do vedení 2:1. V závěru poločasu opět Bartoš zahrával roh a míč skončil na tyči. Po přestávce pokračovali domácí v ofenzivě, příležitosti Richtra a Petruně zneškodnil Král. Hosté se snažili o zvrat, ale domácí obrana je do vážnější akce nepustila. Lanškroun měl ještě v závěru šance, které Smejkal ani Farkaš neproměnili.