ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, skupina B

Liberec B – Ústí nad Orlicí 1:1. Branky: 48. Frýdek – 66. vlastní (Gembický). Rozhodčí: Pilný. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Dukla Praha B – Živanice 1:1. Branky: 14. Kovernikov – 18. Petrus. Rozhodčí: Eibl. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

Teplice B – Pardubice B 3:1. Branky: 17. Procházka, 59. Vobecký z pen., 85. Rezek – 62. Huf z pen. Rozhodčí: Kvítek. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Načítám výsledky ...

DIVIZE, skupina C

Letohrad – Hlinsko 1:0. Branka: 67. Kabourek. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 2:3. Diváci: 123. Poločas: 0:0.

Aleš Majvald, trenér FK Letohrad: Jsem rád, že jsme utkání proti neoblíbenému soupeři zvládli. Musím hosty pochválit za výbornou organizaci hry, která nám dělala veliké problémy. My jsme sice opticky hráli víc na míči, ale do šancí jsme se moc nedostávali naopak Hlinsko bylo nebezpečné po brejcích. Naštěstí se nám podařilo jednu z mála šancí proměnit a hektický závěr ustát bez obdržené branky. Pro nás cenné tři body z hodně poučného utkání, které nám ukázalo, na čem pracovat.

Vysoké Mýto – Náchod 6:0. Branky: 74. a 87. Stránský, 12. Kopřiva, 19. Šumský, 25. Tomášek z pen., 46. Hlavsa. Rozhodčí: Lerch. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (83. Kabeláč). Diváci: 250. Poločas: 3:0.

František Dvořák, trenér SK Vysoké Mýto: Do utkání jsme šli s cílem odčinit první porážku v soutěži. V úvodu byla cítit lehká nervozita, která ovšem brzkými brankami opadla a do konce utkání jsme byli lepším týmem.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Heřmanův Městec – Litomyšl 1:0 (1:0). Branka: 23. Trnka.

I. B TŘÍDA, skupina A

Prosetín – Přelovice 2:0 (1:0). Branky: Novotný, O. Tichý. Svratouch – Slatiňany 3:1 (1:1). Branky: Macháček z pen., Obrovský, Pavlík – Beneš. Rozhovice – Nasavrky 2:0 (0:0). Branky: Netáhlo, Novák. Skuteč – Chvojenec 4:3 (1:0). Branky: Netolický 2, Felkl, Horáček – Ehl 2 (1 z pen.), Skutil. Hrochův Týnec – Kameničky 3:1 (2:0). Branky: Lištván 2, Friček – Vodička. Horní Jelení – Stolany 5:2 (3:1). Branky: Plžik 5 – Kopecký, Jirásek. Choltice – Řečany nad Labem 3:0 (1:0). Branky: Praus 2, Tiler.

Bystré – Sloupnice 0:1 (0:0). Branka: Zachař z pen. Pomezí – Jaroměřice 5:3 (2:2). Branky: Vaško 2, Mička, Pořízka, J. Nespěšný – J. Valenta 2, Švec. Kunčina – Semanín 5:4 (4:1). Branky: Šmehlík 2, Spálenský, Kaláb, Tlustoš – Křepela 2, Bednár, Nešický. Moravská Třebová B – Libchavy 3:2 (2:0). Branky: Matocha, Bednář, Petrila – Ráb 2 (1 z pen.). Březová nad Svitavou – Dobříkov 1:1 (0:0). Branky: Milota – Karela. České Heřmanice – Lanškroun B 7:1 (2:0). Branky: Pánek 2, Jirsák 2, Michal Brychta 2, Škeřík – Bureš. Žichlínek – Jablonné nad Orlicí (hraje se 28. 10.)