Kandidátů, kteří ještě mohou promluvit do situace v nejvyšších patrech, je pořád velká spousta. Kolo s pořadovým číslem osm bylo z pohledu výsledků poměrně přívětivé, bodová konta nevypadají vůbec špatně. Největšími oříšky pro tipaře byly zápasy poličského áčka i béčka, ani úspěšnost u malohanáckého derby v Jaroměřicích nebyla z nejvyšších. Ze všech nejlépe si s nástrahami tohoto dějství poradila MARIE MARČÍKOVÁ z Dolního Újezdu, která k osmi trefeným utkáním přidala i nejpřesnější Supertrefu. Pivní odměna od Pardubického pivovaru je pro ni připravena v redakci Svitavského deníku, stejně jako pro všechny předchozí vítěze kol, jež si ji dosud nevyzvedli.

1. – 5. MÍSTO

SY0081 Josef Brychta, Kunčina 11 61
SY0051 Stanislav Mixán, Boršov 11 61
SY0078 Luboš Komprda, M. Třebová 5 61
SY0061 Jan Beserle, M. Trnávka 14 58
SY0149 Miroslav Čori, Bystré 11 58

6. – 11. MÍSTO

SY0053 Milan Ondráček, M. Trnávka 14 55
SY0165 Daniel Shelong, Praha 11 55
SY0105 Petr Vajrauch st., Trstěnice 11 55
SY0063 František Bušina, M. Třebová 8 55
SY0169 Josef Jirmásek, Polička 8 55
SY0034 Jiří Marek, Radiměř 8 55

12. – 22. MÍSTO

SY0075 Aleš Hrubý, M. Třebová 11 52
SY0170 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 11 52
SY0033 Marie Smolejová, Kamenná Horka 11 52
SY0155 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 11 52
SY0080 Anna Brychtová, Kunčina 8 52
SY0148 Ludvík Jachymiák, Bystré 8 52
SY0168 Olga Jirmásková, Polička 8 52
SY0057 Jan Soldán, M. Třebová 8 52
SY0084 František Kunc st., Staré Město 5 52
SY0164 Oliver Shelong, Praha 5 52
SY0008 Miloš Drmola, Svitavy 14 50

23. – 49. MÍSTO

SY0110 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 14 49
SY0109 Marie Marčíková, Dolní Újezd 14 49
SY0009 Ivoš Čupr, Letovice 11 49
SY0003 Jiří Frank, Trstěnice 11 49
SY0140 Karel Geba, Polička 11 49
SY0146 Miroslav Jílek, Polička 11 49
SY0163 Tomáš Jirmásek, Polička 11 49
SY0094 Monika Merglová, Litomyšl 11 49
SY0154 Jan Pazdírek, Jaroměřice 11 49
SY0100 Jiří Stibůrek, Čistá 8 49
SY0101 Andrea Stibůrková, Čistá 8 49
SY0102 Irena Stibůrková ml., Čistá 8 49
SY0103 Irena Stibůrková st., Čistá 8 49
SY0018 Jitka Vajsová, Polička 8 49
SY0121 Lucie Kábrtová, Vidlatá Seč 5 49
SY0072 Jiří Bílý, M. Třebová 11 46
SY0005 Vít Boštík, Poříčí 11 46
SY0054 František Přichystal, M. Třebová 11 46
SY0032 František Smolej, Kamenná Horka 11 46
SY0045 Roman Dostál, Svitavy 8 46
SY0064 Miroslav Klíma, Staré Město 8 46
SY0074 Petr Laštůvka, M. Třebová 8 46
SY0108 Luděk Marčík, Osík 8 46
SY0016 Josef Ambros, Křenov 5 46
SY0095 Tomáš Mergl, Litomyšl 5 46
SY0058 Marcel Pánik, Rychnov -1 46
SY0026 Josef Popelka, Polička 0 44

50. – 77. MÍSTO

SY0050 František Kunc ml., Staré Město 11 43
SY0092 Josef Mergl, Litomyšl 11 43
SY0116 Ladislav Holomek, Makov 8 43
SY0115 Martina Holomková, Makov 8 43
SY0040 Josef Janků, Banín 8 43
SY0162 Jana Jirmásková, Polička 8 43
SY0156 Milan Písek, Jaroměřice 8 43
SY0157 Kateřina Písková, Jaroměřice 8 43
SY0158 Jana Písková st., Jaroměřice 8 43
SY0106 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 5 43
SY0151 Patrik Čori, Bystré 5 43
SY0131 Josef Novák, Litomyšl 5 43
SY0137 Martina Novotná, Nedvězí 5 43
SY0135 Jiří Drábek, Nedvězí 2 43
SY0147 Josef Mastík, Sebranice 2 43
SY0043 Jaromír Neckář, Banín 2 43
SY0077 Šimon Václavek, M. Třebová 2 43
SY0002 Jakub Škáva, Opatov 14 41
SY0073 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 11 40
SY0028 Pavel Drobný, Poříčí 8 40
SY0022 Stanislav Kučera, Polička 8 40
SY0152 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 40
SY0079 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 40
SY0031 Karel Kuběna, Svitavy 2 40
SY0160 Michal Valenta, Jaroměřice 2 40
SY0048 Jarmila Andrlíková, Svitavy 11 38
SY0006 František Boštík, Poříčí 11 38
SY0023 Ladislav Hladký st., Sebranice 11 38

78. – 124. MÍSTO

SY0055 Rudolf Jahoda, M. Třebová 11 37
SY0065 Petr Kumstát, Staré Město 11 37
SY0062 Miroslav Otevřel, Linhartice 11 37
SY0068 Ludvík Potáček, M. Třebová 11 37
SY0122 Karel Beneš, Vidlatá Seč 8 37
SY0021 František Bidmon, Polička 8 37
SY0167 Martin Jirmásek, Polička 8 37
SY0153 Hana Koutná, Jaroměřice 8 37
SY0139 Michal Novotný, Nedvězí 8 37
SY0059 Lukáš Pánik, Rychnov 8 37
SY0132 Petr Vajrauch ml., Trstěnice 8 37
SY0145 Andrea Gibiecová, Polička 5 37
SY0041 Josef Kovář, Banín 5 37
SY0143 Jiří Tobiáš, Polička 5 37
SY0138 Helena Novotná, Nedvězí 2 37
SY0024 Marie Hladká, Sebranice 11 35
SY0069 Lukáš Vágner, M. Třebová 11 35
SY0098 Roman Stibůrek, Čistá 2 35
SY0007 Tomáš Vápeník, Svitavy 2 35
SY0036 Ludmila Holomková, Makov 0 35
SY0087 Matěj Šilar, Jarošov 11 34
SY0090 Jaroslav Zeman, Jarošov 11 34
SY0066 Jana Kumstátová, Staré Město 8 34
SY0159 Jana Písková ml., Jaroměřice 8 34
SY0052 Vladimír Vacek, M. Třebová 8 34
SY0118 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 8 34
SY0046 Jiří Hárych ml., Koclířov 5 34
SY0161 Milan Hlaváč, Jaroměřice 5 34
SY0076 Alois Komprda, M. Třebová 5 34
SY0093 Klára Merglová, Litomyšl 5 34
SY0136 Karel Drábek, Nedvězí 2 34
SY0056 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 34
SY0070 Jaroslav Vágner, M. Třebová 14 32
SY0176 Roman Kuda st., Pomezí 5 32
SY0183 Zdeněk Novák, Litomyšl 2 32
SY0044 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 8 31
SY0001 Jiří Jílek, Opatov 8 31
SY0027 Jindřich Tomiška, Opatov 8 31
SY0086 Jaroslav Urban, Litomyšl 8 31
SY0088 Jana Zemanová, Jarošov 8 31
SY0060 Gabriela Pániková, Rychnov 5 31
SY0142 Tomáš Kubát, Polička 2 31
SY0166 Olga Shelongová, Polička 2 31
SY0144 Iva Tobiášová, Polička -1 31
SY0071 Marie Vágnerová, M. Třebová 8 29
SY0037 Tomáš Holomek, Makov 0 29
SY0172 Gustav Kovář, Vítějeves -4 29

125. – 169. MÍSTO

SY0111 Markéta Gregušová, Litomyšl 11 28
SY0089 Šimon Šilar, Jarošov 11 28
SY0150 Jarmila Jachymiáková, Bystré 8 28
SY0124 Stanislav Štyndl, Čistá 8 28
SY0120 Jitka Benešová, Vidlatá Seč 5 28
SY0085 Pavel Urban, Litomyšl 5 28
SY0133 Josef Vajrauch, Trstěnice 5 28
SY0019 Vladimír Vajs, Polička 5 28
SY0091 Miloš Mergl, Litomyšl 2 28
SY0004 Jana Oujezdská, Rozhraní 2 28
SY0029 Zdeněk Drobný, Poříčí -1 28
SY0030 Jan Sehnal, Svitavy -1 28
SY0178 Lucie Neckářová, Svitavy 8 26
SY0047 Vladimír Havránek, Svitavy 5 26
SY0117 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 8 25
SY0049 Michal Racl, M. Třebová 5 25
SY0112 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 25
SY0020 Vladimír Smejkal, Pomezí 2 25
SY0039 Zdena Neckářová, Banín -1 25
SY0182 Zita Zouharová, Staré Město 0 24
SY0067 Aťka Khýr, Staré Město 11 23
SY0171 Radek Bučko, Svitavy 2 23
SY0184 Jaroslav Šlesinger, Čistá 0 23
SY0035 Zuzana Břenková, Svitavy 5 22
SY0123 Karel Štosek, Cerekvice 5 22
SY0134 Martin Zedník, Svitavy 5 21
SY0025 Ladislav Hladký ml., Sebranice 8 20
SY0175 Ludmila Kudová, Pomezí 2 20
SY0186 Bohuslava Hubinková, Čistá 0 20
SY0113 Roman Greguš st., Litomyšl -1 19
SY0082 Alena Khýrová, Staré Město 11 17
SY0107 Vladimír Bačík, Litomyšl 8 17
SY0099 Soňa Pospíšilová, Čistá 8 17
SY0013 Ondřej Slabý, Svitavy 8 17
SY0174 Petr Jílek, Polička -1 17
SY0189 Josef Zouhar, Hradec n/S 5 16
SY0126 Zdeněk Jirout, Litomyšl 2 16
SY0119 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 2 16
SY0038 Tomáš Neckář, Banín 2 16
SY0188 Věra Bačovská, Banín 5 15
SY0187 Jiří Navrátilík, Banín -1 15
SY0083 Ladislav Khýr, Staré Město 5 14
SY0181 Adéla Slabá, Svitavy 2 14
SY0096 Marek Beneš, Trstěnice 0 14
SY0185 Bohuslav Hubinka, Čistá 0 14

170. – 202. MÍSTO

SY0128 Adam Jirout, Litomyšl 2 13
SY0192 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 8 12
SY0180 Alena Slabá, Svitavy 2 12
SY0179 Pavel Slabý ml., Svitavy 2 12
SY0200 Patrik Roušar, Svitavy 11 11
SY0010 Hanna Slabá, Svitavy 2 11
SY0012 Anna Slabá, Svitavy 2 11
SY0015 Dominik Slabý, Svitavy 2 11
SY0011 Petr Slabý, Svitavy 2 11
SY0014 Pavel Slabý st., Svitavy 2 11
SY0177 Roman Kuda ml., Pomezí -4 11
SY0190 Leoš Mihola, Svitavy 5 10
SY0141 Petr Gloser, Polička -1 10
SY0127 Jaroslav Jirout, Litomyšl -1 10
SY0196 Jindřich Homola, Svitavy 2 9
SY0199 Radek Roušar, Svitavy 5 5
SY0201 Eva Roušarová, Svitavy 5 5
SY0097 Helena Benešová, Trstěnice 0 5
SY0114 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 8 4
SY0130 Daniel Vaněk, Litomyšl -1 4
SY0017 Jana Chmelová, Polička -4 4
SY0194 Eduard Brázda, Svitavy 5 3
SY0197 Marina Brázdová, Svitavy -1 3
SY0104 Václav Benda, Litomyšl 0 2
SY0191 Nela Kresanová, Svitavy 2 1
SY0125 Vanesa Vaňková, Litomyšl -1 1
SY0195 Jan Bis, Svitavy -1 0
SY0193 Marie Homolová, Svitavy -1 0
SY0173 Oldřich Černý, Polička 5 -1
SY0042 Jiří Andrle, Banín -1 -2
SY0202 Anna Cesneková, Lipník -4 -4
SY0198 David Roušar, Svitavy -4 -4
SY0129 Adrian Vaněk, Litomyšl -1 -20