Vedoucí celek krajské I. A třídy z Bítovan si na jaře počíná docela suverénně, jenže jakmile přijede na Svitavsko, je jako kouzla zbavený. Ve Svitavách dostal před časem čtyři kusy a ve středeční dohrávce v Březové dokonce pět. Domácí se stále nevzdávají naděje na některé z postupových míst a zdá se, že neřekli poslední slovo.

Březová – Bítovany 5:1

Začátek duelu vyšel lépe hostům, kteří ze své aktivity vytěžili v 10. minutě vedoucí trefu, když J. Kopecký po rychlé akci dorážel do odkryté svatyně – 0:1. Jenže to bylo ze strany favorita k překvapení přítomných skoro vše. Domácí se postupně dostávali do hry a začali mít navrch, což ve 26. minutě prokázal Kobylík, jenž se prosadil individuálně přes beka a zakončil přesně – 1:1. A byl to stejný hráč, kdo se do poločasu po spolupráci s Klimešem a Müllerem postaral o obrat ve prospěch domácích – 2:1.

Ve druhé části bylo na trávníku jen jedno mužstvo. Březová jasně přehrávala soupeře, který nenašel vůbec nic, čím by na výbornou hru domácích odpověděl. V 55. minutě propadl roh Martínka na zadní tyč ke Kobylíkovi a ten završil čistý hattrick – 3:1. Za další čtyři minuty se ke střelbě na hranici vápna odhodlal Rada a byla to nejlepší volba – 4:1. Spokojení diváci poté ještě zatleskali Radově hlavičce po Klimešově centru a Březová ukázala, že boj o postupové nebo barážové místečko ještě nevzdala.

Branky: Kobylík 3, Rada 2 – J. Kopecký. Březová nad Svitavou: Kavalír – Müller, Pernica, Václavek, Prokeš, Látal, Martínek, Stupka, Kobylík, Rada, Klimeš (Fadrný, Havlíček).

Oldřich Palla, vedoucí družstva: Po úvodním náporu a vedoucím gólu soupeře se naše mužstvo semklo a předvedlo velice kvalitní výkon, o čemž nejlépe vypovídá konečný výsledek. Musím pochválit všechny hráče za opravdu zodpovědnou hru v zápase, ve kterém dokázali, že se mohou směle měřit s předními celky I. A třídy. Je zřetelně vidět, že se kolektiv s přibývajícími duely stále více sehrává a ukazuje svoje možnosti. Myslím si, že toto utkání se muselo líbit také březovským fanouškům.