Polička – Dobříkov 1:1

Pavel Schejbal, trenér SK Masokombinát: Tak slabý výkon jsem od našich hráčů hodně dlouho neviděl. Všichni zahráli podprůměrně, zřejmě si mysleli, že si soupeř nasází góly sám. I když jsme hráli první poločas po větru, střelby bylo z naší strany málo. Po kvalitním středečním utkání proti Živanicím kluci zřejmě Dobříkov podcenili. Hosté hráli tvrdě na hranici únosnosti, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Utkání jsme si prohráli sami vlastní neschopností skórovat.

Moravská Třebová – Tesla B 2:1

Milan Nekuda, trenér Slovanu: Bylo cítit, že se hraje třetí zápas v šesti dnech, vítězství je hodně vydřené. Soupeř byl na nováčka kvalitní, my jsme jej však v prvním poločase k ničemu nepustili. Poté, co jsme dali vedoucí gól, hosté otevřeli hru a byli nebezpeční zejména ze standardek. Vzadu nám to dost hořelo a vyústěním byla vlastní branka. Už to vypadalo na remízu, ale v závěru se k nám po delší době konečně přiklonilo štěstíčko a Kašpar zajistil tři body. Mužstvo chválím za bojovnost a přístup k těžkému zápasu.

Svitavy – Vysoké Mýto 1:1

Jiří Stejskal, trenér Svitav: Předvedli jsme katastrofální první poločas bez potřebného nasazení a pohybu, lacino jsme soupeře pustili do vedení. Po přestávce jsme se přece jen zlepšili, zvýšená aktivita a bojovnost nám přinesly zasloužené vyrovnání, když jsme využili jednu ze čtyř šancí, do kterých jsme se v průběhu hry dostali. Nevím, z jakého důvodu se na zápas nedostavili delegovaní sudí, nicméně Josef Ehrenberger podal velmi kvalitní výkon, myslím, že mnozí rozhodčí by se od něho mohli učit. Průběh zápasu nijak neovlivnil, pokud se s tím někteří hráči nedovedli srovnat, je to jen jejich problém.