Pro další týmy z regionu měly být víkendové testy generálkou, ale při aktuálním vývoji počasí visí nad fotbalem v termínu 23. a 24. března pořádně velký otazník.

Sokol Dobříkov – SK Polička 1:3 (0:1). Branky: Jan Mužík, Leinweber, Špatka. Sestava: Dobeš – Nekvinda, Stejskal, Pavliš, Jiří Mužík, Navrátil, Jan Mužík, J. Petr, Špatka, Bednář, Leinweber (Bureš). Na velmi dobře připraveném travnatém terénu v Jaroslavi byli hosté po celý první poločas lepším mužstvem a po zásluze se ujali vedení brankou Jana Mužíka, který dorazil nepříjemný trestný kop Bednáře za záda bezmocného gólmana Novotného. Po přestávce se po chybě obránce Salingera trefil po úniku dobře hrající Leinweber a zvýšil na 2:0 pro Poličku. Její hráče pak tento náskok, stejně jako týden předtím ve Svitavách, ukolébal. Dalších deset minut nechali hrát soupeře a zbytečně inkasovali po zaváhání stopera Stejskala – 1:2. V 77. minutě se ovšem krásně trefil svojí premiérovou brankou za Poličku Špatka a střelou zpoza vápna pečetil skóre.

Sokol Libchavy – SK Polička B 2:1 (1:0). Branka: Kalášek. Sestava: Slaný – Vaško, Kovář, Bureš, Škoda, J. Scheib, Kučera, V. Klein, Kysilko, Stodola, Kalášek (J. Dittrich). Na umělé trávě v Litomyšli bylo béčko mužstvu z I. A třídy více než vyrovnaným protivníkem.

Sokol Prosetín – Sokol Sebranice 5:2 (4:2). Branky: Mitáš, Zahoran. Sestava: Kysilka – Klusoň, Zahoran, Patočka, Kuchta, Opršál, Chadima, Vopařil, Prokůpek, Mitáš, Mokrejš (T. Kalánek). Vítěz litomyšlského zimního turnaje potvrdil svoje kvality. Hosté, už skoro tradičně nekompletní, drželi s nimi na pěkném přírodním trávníku docela sympaticky krok do stavu 2:2. Pak už nestačili.

Další výsledky: Litomyšl B – Čistá 1:2, Horní Újezd – Dolní Újezd B 1:5, Kunčina – Chornice 11:2, Svitavy B – Lanškroun 1:2, Rohozná – Březová B 4:0.