Polička – Svitavy 0:0

Úvod zápasu patřil domácím, ale po deseti minutách Svitavští vyrovnali hru a v určitých pasážích dokonce udávali její tempo. Celkově byla k vidění rovnocenná partie, v prvním poločase byli přece jen o něco nebezpečnější hráči Poličky, ale slibné možnosti zahodili. Po pauze ubylo zajímavých situací před brankami, chyběla přesnější finální přihrávka a kloudného zakončení bylo poskrovnu. Až na výjimky kralovaly na trávníku spolehlivé obranné formace. Závěrečné fáze utkání patřily viditelně hostům, kteří zahrávali několik rohů a standardek, ovšem do žádné loženky se už nedostali a konečný hvizd tak zpečetil naprosto spravedlivou bezgólovou plichtu.

Jak šly minuty

5. – středem hřiště lehce prošel po zaváhání středu svitavské obrany V. Král, běžel zcela sám na Lampárka, ale v koncovce se ve vyložené pozici zalekl a vysoko přestřelil.

9. – V. Král přiťukl volnému D. Soukalovi a jeho bomba prosvištěla také nad břevnem.

18. – rychlá brejková akce hostujícího celku, na jejímž konci byl Ehrenberger a jeho ránu z úhlu vyrážel Dittrich.

27. – opět Ehrenberger se dvakrát po sobě dostal do nadějné střelecké pozice, poprvé byl na místě Dittrich, podruhé skončil balonmimotři tyče.

37. – velká šance domácích: Švec poslal pěkným pasem za obranu V. Krále, ten sice vybíhajícího Lampárka obstřelil, ale neusměrnil míč do branky, ten proletěl vedle pravé tyče.

42. – vydařená technická střela D. Soukala zpoza vápna, Lampárek se ovšem nenechal překvapit a konečky prstů ji bravurně vyškrábl na roh.

69. – po rohovém kopu hostů se k hlavičce dostal Ovad a Dittrich musel vynaložit všechno své umění, aby umístěný míč vytáhl zpod břevna.

90. – v samotném závěru série nebezpečných rohových kopů ve svitavském podání, kterým se domácí defenziva zuby nehty ubránila.