Polička – Hlinsko 1:3
Začátek zápasu naznačoval vyrovnanou partii, do prvních možností se dostali na domácí straně L. Král a Petr, u hostů Slavík. Ve 25. minutě se do šestnáctky probil Cach, dostal se až před Dittricha a přesnou střelou k tyči otevřel skóre. Na odpověď Poličky se čekalo do 40. minuty, kdy z přímého kopu centroval do vápna L. Soukal a V. Král potvrdil své hlavičkářské schopnosti – 1:1.

Na začátku druhé půle musel ze hry odstoupit zraněný pilíř obrany F. Švec, i kvůli tomu se poté hrálo pod taktovkou Hlinska. Jeho hráči byli pohyblivější, lépe kombinovali a v 63. minutě šli Cachovou zásluhou podruhé v zápase do vedení. Domácí snaha nevedla do žádné větší šance, naopak těsně před koncem po hrubce L. Krále zpečetil výsledek do prázdné branky M. Černý.