A potom jsou jiné, jimž to prostě nejde, tuto množinu reprezentuje popáté poražená Cerekvice. V obou víkendových okresních derby se radovaly domácí celky, přičemž publiku se líbilo velké množství gólů.

SKUPINA A

Cerekvice – Tuněchody 1:2

Oba týmy začaly utkání opatrně. Domácí byli mírně lepší, jenže se přes dobře organizovanou obranu nemohli prosadit. Hosté to k Loučné přijeli „odbránit" a překvapit brejkovými situacemi, což se jim po ztrátě ve středu hřiště a dlouhém nákopu podařilo a ujali se vedení. Ráz hry se ale nezměnil, Cerekvičtí drželi balon, hosté byli zalezlí a hrozili ze standardních situací. Srovnat se povedlo R. Šedovi po hezké souhře, ten samý hráč mohl dát i druhý gól, sám tváří v tvář brankáři ale neuspěl. Po pauze to byla podobná písnička. Po skrumáži ve vápně domácí nedokázali odkopnout míč a hosté opět vedli. Poté hru Slavoje oživili střídající hráči, šance byly i vyložené, ale nevyužité, a vzešla z toho zase porážka.

Branky: 38. R. Šeda – 30. Šilhánek, 54. Vrzal. Rozhodčí: Komínek. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Cerekvice nad Loučnou: M. Kusý – Kříž, M. Šeda, Jetmar, Růžek, R. Šeda (60. Vostrčil), Lorenc, Zeman (63. Pachta), Brychta (81. Lněnička), Žukovský (35. P. Malý), J. Kusý (81. Růžička).

DALŠÍ VÝSLEDKY: Srch – Stolany 6:1 (2:0). Branky: Kopecký 2, Práchenský 2, Horyna, Ginter – Steiner. Staré Hradiště – Zámrsk 2:4 (0:2). Branky: Šibrava, Shejbal z pen. – Hovorka, Matoušek, Novotný, Csernyanszký. Rozhovice – Choltice 3:2 (2:0). Branky: Holub 2, Skyva – Jeřábek z pen., Hudec. Sruby – Sezemice 1:1 (1:1), pen. 4:5. Branky: Novotný – T. Kašpar. Proseč – Starý Mateřov 3:1 (1:0). Branky: Vopařil 2 (1 z pen.), Hromádka – Vašíček. Řečany – Horní Ředice 1:4 (1:4). Branky: Krejčík – Dědič 3, Šedivka.

POŘADÍ: 1. Srch (15), 2. Proseč (12), 3. Tuněchody (11), 4. Sruby (10), 5. Rozhovice (10), 6. Řečany (7), 7. Horní Ředice (6), 8. Zámrsk (6), 9. Choltice (6), 10. Stolany (6), 11. Staré Hradiště (6), 12. Starý Mateřov (6), 13. Sezemice (4), 14. Cerekvice nad Loučnou (0).

SKUPINA B

Těchonín – Opatovec 2:5

Domácí brzy otevřeli skóre po rohovém kopu. Hosté ovšem vzápětí po standardní situaci srovnali. Následně převážil misky vah na stranu Opatovce díky svému důrazu Polák a v závěru půle navýšil vedení Bulva. I ve druhé části hosté kontrolovali hru a pojistili vedení čtvrtou trefou Ehrenbergera. Domácí ještě dokázali v nervózním pokračování duelu vykřesat naději, ale Opatovec veškeré pochyby o výsledku uťal pátým gólem.

Branky: 5. Kroczak, 60. Špaček – 13. a 43. Bulva, 26. Polák, 58. R. Ehrenberger, 70. Jiroušek. Rozhodčí: Ujec. ŽK: 1:2. Diváci: 130. Poločas: 1:3. Opatovec: Lampárek – Drábík, Mach, Štěpánek, Nekvinda, Štěrba (74. Kučírek), R. Ehrenberger, Jiroušek, Bulva (76. Horský), Roshan (60. Kudrna), Polák (85. Kudláček).

Polička B – Dlouhá Loučka 6:2

Béčko se ujalo vedení v 6. minutě, kdy si na centr Netolického naběhl Dittrich a „rybičkou" skóroval – 1:0. O vyrovnání se po rychlé akci postaral Novotný, jenže potom Loučka pouze sčítala míče ve své síti. Po čtvrthodině se ve vápně uvolnil Dobiáš (2:1), vzápětí se po Mužíkově centru prosadil Netolický, druhý gól v zápase si připsal Dobiáš a do přestávky se do střelecké listiny zapsal i Mužík. Po změně stran se hrálo v klidu za rozhodnutého stavu. V 75. minutě nepříliš prudkou střelu Kudy tečoval Voráč za záda bezmocného Reka. Hostům se ještě podařilo ke konci zkorigovat stav na 6:2, když se po výkopu od brankáře Karlíka trefil pohotově hned po zpracovaní z poloviny hřiště lobem Neumann.

Branky: 15. a 33. Dobiáš, 5. J. Dittrich, 16. R. Netolický, 44. Jakub Mužík, 75. Voráč – 10. Novotný, 77. Neumann. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 1:0. Diváci: 65. Poločas: 5:1. Polička B: Karlík – Punar, Bureš, Andrle (54. D. Čáslavský), Vondra, J. Petr (46. Kuda), Pokorný (54. R. Čáslavský), Jakub Mužík, R. Netolický, Dobiáš (63. Voráč), J. Dittrich. Dlouhá Loučka: Rek – Kubečka, M. Chromý (71. Hank), Neumann, Blecha, Křivánek, Kolář, Bouček, Kolísek (59. Gregor), Novotný, Marván.

Kunčina – Horní Újezd 5:3

Přestřelka začala zostra, během patnácti minut padly tři góly. Nejprve stál na konci souhry se Zemanem a Hlubinkou Tlustoš, potom z trestného kopu šťastně vyrovnal Pechanec a vedení na stranu domácích vrátil opakovanou dorážkou Pešava – 2:1. Ve 25. minutě zvýšil po hezké kombinaci na 3:1 osamocený T. Brychta. Hosté se však nevzdali, závěr první a začátek druhé půle patřil jim, z čehož pramenilo snížení Lněničky. Domácí postupně nápor soupeře otupili a sami udeřili důrazným Tlustošem. Ještě jedou se Újezd vrátil do hry, když Hutiru zaskočila střela Pechance z dálky, ale poslední slovo si vzal opět Tlustoš a zpečetil stav.

Branky: 3., 76. a 90. Tlustoš, 15. Pešava, 26. T. Brychta – 9. a 84. L. Pechanec, 52. Lněnička. Rozhodčí: Mariánus. ŽK: 1:1. Diváci: 237. Poločas: 3:1. Kunčina: Hutira – Pešava, Eliáš, Scholze, Zeman, Hlubinka, J. Spálenský (87. Kumhala), T. Brychta, Šejnoha (79. V. Pagáč), Tlustoš, Šmehlík (65. M. Heger). Horní Újezd: Havlík – Kmošek, J. Faltys, Martin Kusý, Kučera, Kulhavý (31. Motyčka), P. Prokop, Lněnička, Šplíchal (31. Kladiva), Marek Kusý, L. Pechanec.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Lanškroun B – Libchavy 3:1 (1:0). Branky: Černušák 2 (1 z pen), Moravec – Pavlák z pen. Verměřovice – Řetová 0:3 (0:1). Branky: Bače, Flídr z pen., Vašina. Sloupnice – Semanín 0:3 (0:1). Branky: Votřel, Hajdari, Bednár. FC Jiskra 2008 – Jablonné nad Orlicí 8:3 (4:1). Branky: Matoulek 2, Šmolík 2, Vyšohlíd, Zach, Pařízek, Dušek – Špaček, Bednář, Filip.

POŘADÍ: 1. Jablonné nad Orlicí (12), 2. Opatovec (11), 3. Semanín (10), 4. Řetová (10), 5. Libchavy (9), 6. Polička B (9), 7. Kunčina (8), 8. Těchonín (8), 9. FC Jiskra 2008 (7), 10. Dlouhá Loučka (6), 11. Horní Újezd (6), 12. Lanškroun B (3), 13. Sloupnice (2), 14. Verměřovice (1).