Ústí nad Orlicí – Moravská Třebová 5:1

Od úvodních minut se hrálo převážně na polovině hostů. Domácí útočníci Vaníček s Benešem podporováni ze zálohy Roušarem a Borkem notně zaměstnávali třebovskou defenzivu, která odolávala do 13. minuty. V ní se po rohu Vaníčka prosadil hlavou Borek. Ani po obdrženém gólu se hosté k větší aktivitě nedostali a při šancích Beneše, Vaníčka a Marka při nich stálo štěstí.

Nejnebezpečnější akci si Slovan schoval do 43. minuty, kdy po úniku Kašpara zblízka netrefil Švanda. Ve druhé půli měla hra stejný průběh s tím rozdílem, že Ústí začalo střílet góly. V 57. minutě unikl obraně Beneš, po jeho přihrávce Borek tvrdě vystřelil a odražený míč uklidil do sítě Vaníček.

Po vyloučení Šatníka v 60. minutě se obrana hostů definitivně zhroutila. Po několika možnostech přišla v 70. minutě pěkná akce V. Stejskala, po níž Borek zvýšil na 3:0.Otři minuty později prošel do šestnáctky Vaníček a Beneš zblízka zvýšil na 4:0 a vzápětí se do odraženého míče položil Roušar a bylo to 5:0.

V 85. minutě si ústecká obrana vybrala oddechový čas, po její chybě v rozehrávce překvapil Krátkého přízemní střelou ze šestnáctky Kašpar a zmírnil krutou porážku.