Dobříkov – Mor. Třebová 2:5
Ráz celému zápasu udala 2. minuta, kdy Hollý pláchl po pravém křídle, tvrdě vystřelil, gólman míč vyrazil jenom k Fikrovi, pro něhož nebyl problém otevřít skóre – 0:1. Po čtvrthodině následovala rychlá kombinace Slovanu, na jejím konci byl Aberle, jenž na penaltě našel volného Fikra a ten se znovu nemýlil. Vzápětí se však po zbytečné chybě dostal do sóla Jehlička, snížil na 1:2 a domácí začali „kousat“, přímý kop ze 40. minuty skvěle vytáhl Šteffek. Vítr z plachet vzala Dobříkovu 44. minuta a bratrská spolupráce Šatníků: Roman uvolnil dlouhým pasem Petra, jenž vymetl šibenici – 1:3. Krátce po změně stran vzaly domácí naděje definitivně za své, „angličanem“ se z 23 metrů trefil M. Sedláček. V 55. minutě po dalším úniku v podání Hollého završil hattrick Fikr (1:5) a to už zavánělo debaklem. Trochu jej zmírnil po rohu hlavičkující P. Horníček, ale to byla jen kosmetická úprava zaslouženého výsledku, který mohl být při využití nadějných brejků ještě vyšší.


Lanškroun – Svitavy 3:1
Kdyby nosil Michal Richtr, lanškrounský útočník, po celý týden ruce nad hlavou a nikdo by mu je nedokázal sundat, nebylo by se co divit. Třemi góly totiž porazil Svitavy. Svůj koncert načal ve 23. minutě, kdy si obhodil vyběhnuvšího brankáře Lampárka a dával do prázdné brány na 1:0. Svitavy reagovaly gólem do šatny poté, co se hlavou prosadil O. Jelínek, ale domácí celek to na kolena nesrazilo. Vítězný zásah si připsal Richtr po rychlém rozehrání trestného kopu v podání Petruně, když zamířil přízemní střelou přesně k tyči. Svitavy se snažily nadále útočit, ale do žádné velké šance, která by znamenala možnost k vyrovnání, se nedostaly. V poslední minutě naopak Richtr zkompletoval svůj hattrick.
Letohrad B – Polička 8:2
Černou hodinu a půl si prožila v Letohradu poličská jedenáctka, která se asi nemohla dočkat, až sudí odpíská konec. Za domácí tým nastoupilo několik hráčů, kteří měli v nohách neúspěšný dopolední boj A týmu s rezervou pražské Slavie a chutě do fotbalu měli nejspíš stále dost. Hosté hráli do dvacáté minuty vyrovnaný zápas, jenže pak se po chybě v jejich obraně prosadil Fišer a potom to šlo s jejich akciemi hodně z kopce. Do poločasu inkasovali ještě třikrát. Ve druhé půli se nezměnilo vůbec nic a střelecké manévry domácích pokračovaly. Další čtyři trefy za sebou Poličce utkání hodně znechutily. V závěru zápasu Polička dokázala díky Královi skóre aspoň zmírnit.