Polička – Vysoké Mýto 3:1
V zajímavějším prvním poločase se domácí nejprve zastřelovali (Petr, Vojtěch Král, Adamča). Uhodilo v 19. minutě, kdy trestný kop rozehraný ze strany L. Soukalem zapadl až ke vzdálenější tyči Bulvovy branky. Druhý gól přidal V. Král, na jehož hlavu ideálně zacentroval Čípa. Komplikace pro Poličku přišly ve 36. minutě, ve vápně byl faulován F. Dvořák a nařízenou penaltu jistě proměnil Podroužek. Ještě do poločasu však svůj tým uklidnil Opršal, který zakončoval hlavou po pěkné akci s Adamčou – 3:1. Po pauze padla hra do slabého průměru, hráči obou mužstev měli problémy dát kloudnou přihrávku. Přesto mohli domácí zaslouženě vítězství navýšit, to by však postupně V. Král, Opršal a v závěru ještě P. Zvěřina museli proměnit slibné příležitosti.

M. Třebová – Prachovice 9:1
Kdyby Slovanisté proměnili všechny své šance, tak se snad zrodil rekordní výsledek historie krajského přeboru. Od začátku si domácí vynutili jasnou převahu, ve 33. minutě vedli 3:0 a diváci byli jen zvědavi, na jakém čísle se střelecký účet zastaví. V prvním poločase se trefili Hollý po rychlé kombinační akci, poté s troichou štěstí P. Šatník, z penalty dal svůj první gól po návratu do Třebové Potáček a brzy přodal druhý, když jej do sólla poslal Staněk. I druhá půle se hrála jasně v režii Slovanu a nechybělo moc k tomu, ali si hosté odvezli domů potupnou desítku. O nejkrásnější okamžik utkání se v 71. minutě postaral Králíček: převzal balon na polovině hřiště, potáhl si ho do střelecké pozice a ze 30 metrů vymetl šibenici branky nešťastného Goliana. Mezi do– mácí trefy se vešla i korekce z hlavy Budinského. Na druhé straně stanul v nastavení před Golianem úplně sám Aberle, ale protože s gólmanem přehodil i břevno, publikum se „jubilejního“ zásahu nedočkalo.