Zainteresované osoby se vyjádřily k odehraným utkáním v nejvyšší krajské soutěži fotbalistů.

Letohrad B – Svitavy 0:4

Oldřich Palla, vedoucí mužstva TJ Svitavy: Utkání se hrálo v dopoledním pro nás nezvyklém čase, což mělo možná vliv na náš pomalejší rozjezd. První čtvrthodina patřila domácím, potom jsme postupně získávali převahu, ale i v této době Letohrad ukazoval, že jeho hra neodpovídá postavení v tabulce. Nám vyšel začátek druhé půle, hned ve ve 46. minutě jsme skórovali a pak jsme již soupeře přehrávali. Ovšem k potvrzení výsledku došlo až ke konci, kdy po druhé brance z penalty to domácí zabalili a my přidali další dvě trefy. Vítězství je zasloužené, ale stálo nás dva zraněné hráče.

Polička – Pardubice B 1:1 (PK 2:4)

Jiří Valta, trenér SK Polička: Favorit byl jasný, ale my šli do zápasu s taktikou, jaká nám měla přinést body. A musím říci, že kluci ji hlavně v prvním poločase plnili do puntíku. Byl to náš možná nejlepší jarní výkon. Po zásluze jsme vedli a byla škoda, že jsme nedotáhli do konce některé další šance. Věděli jsme, že Pardubice po změně stran přidají, což se stalo, jejich tlak byl chvílemi enormní a vzešlo z něho i vyrovnání. Měli jsme místy štěstí, ale to přeje odvážnému a my v první půli odvážní byli, hráli jsme to, co jsme chtěli. S přístupem a předvedenou hrou jsem tentokrát spokojen a věřím, že i diváci přes porážku na penalty odcházeli spokojeni.

Moravská Třebová – Třemošnice 2:2 (PK 5:4)

Miroslav Večeřa, trenér SKP Slovan Moravská Třebová: Chtěli jsme vyhrát, dobře jsme se připravili, brzy se ujali vedení a hráli docela obstojně. Jenže potom naši obránci během pěti minut vyrobili dva obrovské kiksy, jaké se nevidí ani u žáků. Hosté jinak neměli nic, mladý gólman Schreiber si téměř nezachytal, a přesto jsme prohrávali. Ve druhé půlce jsme soupeře zmáčkli, měli šance, ale gól nám nebyl přán, dokud nepřišel dost zbytečný faul ve vápně a z penalty jsme vyrovnali. Potřebovali jsme tři body, díky penaltám máme dva a buďme za ně rádi. V tomhle utkání jsme ale měli zvítězit v normálním čase, byli jsme lepší a hosty přehrávali.