Opatovec – Janov B 2:1 (2:1). Utkání mnoho fotbalové krásy nepobralo. Vedení se ujalo béčko, domácí vzápětí srovnali a poté z penalty stav otočili. Druhá půle už nenabídla nic zajímavého. Fakta – branky: Jokeš, T. Telecký (PK) – Tměj. Rozhodčí: J. Heger (M. Trnávka), ŽK 2:3, diváků: 70.
Rohozná – Staré Město 3:3 (1:2). V atraktivním zápase byli domácí lepší, hosté hrozili z brejků, jež téměř stoprocentně zužitkovali. Třikrát vedli, domácí vždy vyrovnali a v závěru sahali po vítězném zásahu. Fakta – branky: M. Pavlík 2, Sauer – Hájek 2, Hloušek. Rozhodčí: Šenkýř (Mor. Třebová), ŽK 1:3, diváků: 80.
Křenov – Boršov 1:1 (0:0). Hosté nejprve rozezvučeli z přímého kopu břevno, aby se po přestávce z dorážky ujali vedení, které mohli pojistit ze sólového úniku, ale nestalo se tak. Domácí vrhli vše do útoku a v nastavení jim stoper Kovařík krásným volejem zajistil bod. Fakta – branky: Kovařík – Baláž. Rozhodčí: Mořkovský (Blansko), ŽK 0:2, diváků: 50.
Hradec n. S. – Jedlová 1:1 (0:0). Vše podstatné se odehrálo během pár okamžiků. Domácí nejprve vytěžili z mírné převahy první branku, ihned po rozehrávce a přímém kopu soupeře si ale dali vlastní gól a ani krátká přesilovka pak už na skóre nic nezměnila. Fakta – branky: M. Zedník – vlastní. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice), ŽK 3:1, ČK 0:1, diváků: 50.
Trstěnice – Třebařov 1:0 (1:0). Ve vyrovnané první půli šli domácí šťastným gólem do vedení. Po přestávce favorit tlačil, ale v zakončení se nedokázal prosadit a překvapení bylo na světě. Fakta – branka: Zerzán. Rozhodčí: J. Dvořák (Svitavy), ŽK 2:1, diváků: 70.
Jevíčko B – Chornice 6:1 (1:0). Ze značné převahy domácích v první půli padl jediný gól, po přestávce se s nimi roztrhl pytel. Fakta – branky: Kyša 3, Haupt, Nguyen, Khýr – Letfus. Rozhodčí: M. Heger (M. Třebová), diváků: 60.
Koclířov – M. Třebová C 4:2 (2:1). Domácí dotáhli dobře rozehraný duel ke třem bodům. Góly: Drdla, Savočka, Samek, Daněk – Pavliš, P. Cink.