V některých klubech měli o Velikonocích na práci jiné věci než informace pro veřejnost. Velice dobrou formu prokazují Morašičtí a ztrácejí pouze bod na znovu vedoucí Pomezí. Daleko horší je situace na chvostu tabulky. Po porážkách Jevíčka, Svitav i Újezdu je stále reálnější, že sestupovat budou dva celky z našeho okresu.

SK Masokombinát Polička B – Sokol Morašice 1:3 (0:1)

Branky: Stoklásek – Válek 2, Kuta

Aktivní začátek v podání hostů vyústil po půlhodině v pokutový kop po faulu na Ropka, Válek si bezpečně poradil. Na opačné straně neposoudil rozhodčí zákrok na Lánského jako nedovolený. Po změně stran trefil Dittrich spojnici morašické branky a to bylo pro hosty pobídkou, aby zápas rozhodli. V 67. minutě parádně vypálil Kuta z 25 metrů a poté zakončil kombinační akci Válek. Polička v závěru už pouze zkorigovala.

SK Vysoké Mýto B – Sokol Dolní Újezd B 5:0 (4:0)

Branky: Stloukal 2, Vaníček, Chadima, Krýda

Zápas se vyvíjel jednoznačně pro posílenou domácí rezervu. Mýto rychle vedlo 2:0 a Újezd se na odpověď nezmohl. Hlavní otázkou tak nebylo, kdo vyhraje, ale o kolik to bude. Po kanonádě v první půli Mýtští přece jenom zvolnili a po přestávce přidali už jenom jednu branku.

FK Česká Třebová B TJ Svitavy B 4:0 (0:0)

Branky: Voleský, Šimek, Flídr, Štěpán

Byl to zápas dvou diametrálně odlišných poločasů. V tom prvním byly lepší Svitavy, ale nedokázaly se prosadit gólově. Po obrátce převzala iniciativu Třebová a na rozdíl od svého soupeře se její převaha projevila i na ukazateli skóre. Po úvodním inkasovaném gólu hosté odpadli a přibývají jim tak další vrásky na čele.

SK Jevíčko – Sokol Sloupnice 1:2 (1:1)

Branky: Marván – Bednář, Eliáš

Domácí, pokud chtěli ještě reálně pomýšlet na záchranu, potřebovali zápas zvládnout a potvrdit remízu z Pomezí. Místo toho se opět vrátili ke své podzimní „klasice“. V poli odehráli vyrovnaný duel, ale neúčinná koncovka a chyby v defenzivě znamenaly krok k záhubě.

SKP Slovan Moravská Třebová B – Sokol Pomezí 0:2 (0:1)

Branky: Nespěšný, Červený.

Když se to příliš nečekalo, dokázali hosté zabrat a vrátili se na první místo. Naopak domácí po dvou výhrách své fanoušky zklamali. (rh, od)