Zasláno bylo celkem 2197 kupónů.

Vítězem šestého dějství se stal STANISLAV ŠTYNDL z Čisté, který hraje se startovním číslem SY0282. Tentokrát nebyly s určením vítěze kola žádné starosti, jelikož nejvyššího zisku 17 bodů za devět trefených výsledků dosáhl jediný hráč. Vítězný tipař obdrží pamětní tričko Tip ligy a balení piv Rychtář. Pro něj a všechny ostatní vítěze minulých kol jsou ceny připraveny v redakci Svitavského deníku, kde si je mohou od pátku vyzvednout.

Ke změně došlo na čele celkové klasifikace, kam se po několika týdnech opět vrátil Jindřich Tihlařík z Jaroměřic, jenž se dostal o tři body před dosud vedoucího Josefa Brychtu a další dva soupeře. I další hráči jsou ovšem v těsném bodovém závěsu, výrazně vzhůru se posunul mimo jiné vítěz šestého kola Stanislav Štyndl.

Tipaři, jež mají přiděleno startovní číslo a uvedli na první kupón číselné heslo, mohou tipovat na webu www.denik.cz.

Správné tipy 6. kola: 2 2 1 0 0 0 1 1 1 2

1. místo
SY0326 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 11 69
2. – 4. místo
SY0183 Anna Brychtová, Kunčina 8 66
SY0019 Jiří Frank, Trstěnice 8 66
SY0179 Josef Brychta, Kunčina 5 66
5. – 8. místo
SY0282 Stanislav Štyndl, Čistá 17 63
SY0130 Martin Jirmásek, Polička 11 63
SY0182 Ondřej Brychta, Kunčina 8 63
SY0180 Dana Brychtová, Kunčina 5 63
9. – 15. místo
SY0135 Josef Jirmásek, Polička 11 60
SY0230 František Kunc ml., Staré Město 11 60
SY0261 Václav Němec, Litomyšl 8 60
SY0087 Martin Tobiáš, Polička 8 60
SY0181 Tomáš Brychta, Kunčina 5 60
SY0290 Miloslava Elčknerová, Trstěnice 5 60
SY0103 Zdeněk Jílek, Polička 2 60
16. – 29. místo
SY0060 Josef Lednický, Svitavy 11 57
SY0050 Miroslav Moravec, Banín 11 57
SY0237 Zdeněk Novák, Litomyšl 11 57
SY0229 František Kunc st., Staré Město 8 57
SY0311 Jaroslava Premauerová, Bystré 8 57
SY0165 Patrik Roušar, Svitavy 8 57
SY0166 Václav Roušar, Svitavy 8 57
SY0164 David Roušar, Svitavy 8 57
SY0163 Radek Roušar, Svitavy 8 57
SY0162 Eva Roušarová, Svitavy 8 57
SY0143 Jarmila Andrlíková, Svitavy 5 57
SY0223 Luboš Komprda, M. Třebová 5 57
SY0160 Hana Minářová, Sebranice 5 57
SY0283 Dráža Štyndlová, Čistá 5 57
30. – 45. místo
SY0231 Barbora Kuncová, Staré Město 11 54
SY0202 Jiří Bílý, M. Třebová 8 54
SY0151 Jaroslav Kaderka, Svitavy 8 54
SY0327 Jan Pazdírek, Jaroměřice 8 54
SY0133 Dan Shelong, Praha 8 54
SY0067 Jaroslav Valach st., Hartmanice 8 54
SY0028 Milan Beneš, Pomezí 5 54
SY0271 Vlasta Kolčavová, Dolní Újezd 5 54
SY0210 Stanislav Mixán, Boršov 5 54
SY0066 Jaroslav Valach ml., Hartmanice 5 54
SY0033 Petr Lněnička, Pomezí 2 54
SY0264 Luděk Marčík, Osík 2 54
SY0263 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 2 54
SY0262 Marie Marčíková, Dolní Újezd 2 54
SY0187 Vlastimil Matocha, Jaroměřice 2 54
SY0305 Jaroslav Urban ml., Šumperk 2 54
46. – 58. místo
SY0313 Jarmila Jachymiáková, Bystré 11 51
SY0314 Ludvík Jachymiák, Bystré 8 51
SY0128 Tomáš Jirmásek, Polička 8 51
SY0330 Martin Krč, Horní Štěpánov 8 51
SY0043 Josef Mastík, Sebranice 8 51
SY0193 Aťka Khýr, Staré Město 5 51
SY0276 Jiřina Kmošková, Čistá 5 51
SY0329 Irena Krčová, Horní Štěpánov 5 51
SY0219 Pavlína Gregorová, Svitavy 2 51
SY0244 Josef Mergl, Litomyšl 2 51
SY0224 František Přichystal, M. Třebová 2 51
SY0220 Petr Cink, M. Třebová -1 51
SY0005 Jiří Fečko, Opatov -1 51
59. – 94. místo
SY0136 Václav Obolecký st., Polička 14 48
SY0247 Tomáš Holomek, Makov 11 48
SY0003 Pavel Schejbal, Svitavy 11 48
SY0157 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 8 48
SY0265 Miroslav Doležal, Trstěnice 8 48
SY0319 Karel Drábek, Nedvězí 8 48
SY0320 Jiří Drábek, Nedvězí 8 48
SY0155 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 8 48
SY0296 Ivan Dostál, Jarošov 5 48
SY0007 Miloš Drmola, Svitavy 5 48
SY0268 Markéta Gregušová, Litomyšl 5 48
SY0094 Petr Jílek, Polička 5 48
SY0096 Miroslav Kmošek, Polička 5 48
SY0277 Pavel Kmošek st., Čistá 5 48
SY0058 Pavel Kotlář, Květná 5 48
SY0323 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 48
SY0092 Tomáš Kubát, Polička 5 48
SY0321 Milan Písek, Jaroměřice 5 48
SY0325 Jana Písková, Jaroměřice 5 48
SY0061 František Sedlák, Úsobrno 5 48
SY0184 Jan Soldán, M. Třebová 5 48
SY0245 Petr Vajrauch, Trstěnice 5 48
SY0078 František Bidmon, Polička 2 48
SY0216 Václav Cink, M. Třebová 2 48
SY0113 Veronika Hladká, Sebranice 2 48
SY0027 Antonín Kadlec, Polička 2 48
SY0032 Marie Latnerová, Pomezí 2 48
SY0051 Romana Moravcová, Banín 2 48
SY0190 Petr Otevřel, Lhota u Konice 2 48
SY0312 Julius Premauer, Bystré 2 48
SY0117 Monika Procházková, Polička 2 48
SY0132 Oliver Shelong, Praha 2 48
SY0131 Olga Shelongová, Praha 2 48
SY0188 Ladislav Švanda, M. Třebová 2 48
SY0288 Jiří Elčkner ml., Čistá -1 48
SY0104 Stanislav Kučera, Polička -1 48
95. – 97. místo
SY0349 František Smolej, Kamenná Horka 8 46
SY0217 Miroslav Rolínek, M. Třebová 5 46
SY0309 Milan Stýblo st., Pomezí 0 46
98. – 132. místo
SY0295 Jan Šilar, Jarošov 11 45
SY0015 Ludmila Veličková, Vendolí 11 45
SY0204 Tomáš Bílý, M. Třebová 8 45
SY0195 Jaroslav Hutira ml., Kunčina 8 45
SY0322 Kateřina Písková, Jaroměřice 8 45
SY0174 Alena Slabá, Svitavy 8 45
SY0171 Anna Slabá, Svitavy 8 45
SY0169 Anja Slabá, Svitavy 8 45
SY0167 Petr Slabý, Svitavy 8 45
SY0172 Dominik Slabý, Svitavy 8 45
SY0170 František Slabý, Svitavy 8 45
SY0176 Tomáš Slabý, Svitavy 8 45
SY0168 Ondřej Slabý, Svitavy 8 45
SY0175 Pavel Slabý ml., Svitavy 8 45
SY0173 Pavel Slabý st., Svitavy 8 45
SY0137 Markéta Vodehnalová, Dolní Újezd 8 45
SY0023 Jana Bahenská, Svitavy 5 45
SY0129 Jana Jirmásková, Polička 5 45
SY0194 Ladislav Khýr, Staré Město 5 45
SY0222 Alois Komprda, M. Třebová 5 45
SY0073 Roman Kuda st., Pomezí 5 45
SY0241 Miloš Mergl, Litomyšl 5 45
SY0156 Jana Bartoňková, Hradec n/S 2 45
SY0142 Roman Dostál, Svitavy 2 45
SY0200 Štefan Gallik, M. Třebová 2 45
SY0153 Lenka Kaderková, Svitavy 2 45
SY0159 Michal Minář, Sebranice 2 45
SY0209 Ivana Mixánová, Boršov 2 45
SY0040 Miloslav Olšán, Brněnec 2 45
SY0207 Jaroslav Vágner, Radkov 2 45
SY0197 Věra Dosedělová, M. Třebová -1 45
SY0112 Marie Hladká, Sebranice -1 45
SY0134 Olga Jirmásková, Polička -1 45
SY0090 Gustav Kovář, Vítějeves -1 45
SY0206 Lukáš Vágner, Radkov -1 45
133. – 138. místo
SY0356 Marcel Pánik, Rychnov 5 43
SY0341 David Mokrejš, Dolní Újezd 2 43
SY0246 Martina Holomková, Makov 0 43
SY0292 Vlasta Jelínková, Morašice 0 43
SY0069 Erik Kalas, Svitavy 0 43
SY0342 František Mokrejš, Dolní Újezd -1 43
139. – 155. místo
SY0306 Tomáš Urban, Litomyšl 8 42
SY0029 Libor Bednář, Pomezí 5 42
SY0064 František Boštík, Poříčí 5 42
SY0251 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 5 42
SY0111 Ladislav Hladký, Sebranice 5 42
SY0062 Bohuslava Hubinková, Čistá 5 42
SY0269 Jan Kolčava ml., Dolní Újezd 5 42
SY0124 Petr Scheib ml., Polička 5 42
SY0101 Jaroslav Švanda, Polička 5 42
SY0196 Bedřich Doseděl, M. Třebová 2 42
SY0075 Roman Kuda ml., Pomezí 2 42
SY0243 Klára Merglová, Litomyšl 2 42
SY0234 Zdeněk Němec, Litomyšl 2 42
SY0317 Helena Novotná, Nedvězí 2 42
SY0009 Vojtěch Sajdl, Svitavy 2 42
SY0148 Jindřich Tomiška st., Opatov 2 42
SY0331 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 42
SY0093 Miroslav Jílek, Polička -1 42
156. – 159. místo
SY0114 Kamil Koníček, Polička 5 40
SY0337 Jaroslav Dittrich, Polička 2 40
SY0248 Ladislav Holomek, Makov 0 40
SY0298 Jana Zemanová, Jarošov 0 40
160. – 182. místo
SY0084 Lukáš Harašta, Polička 14 39
SY0304 Pavel Urban, Litomyšl 14 39
SY0037 Jiří Hárych ml., Koclířov 11 39
SY0315 Miroslav Čori, Bystré 8 39
SY0178 Olga Hrubá, M. Třebová 8 39
SY0177 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 8 39
SY0203 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 8 39
SY0226 Jakub Straka, Staré Město 8 39
SY0097 Pavel Zahradník, Polička 8 39
SY0273 Václav Benda, Litomyšl 5 39
SY0189 Lenka Dvořáková, M. Třebová 5 39
SY0047 Martin Jiruše, Opatov 5 39
SY0012 Karel Kuběna, Svitavy 5 39
SY0249 Roman Stibůrek, Čistá 5 39
SY0099 Karel Švec, Polička 5 39
SY0267 Roman Greguš st., Litomyšl 2 39
SY0324 Hana Koutná, Jaroměřice 2 39
SY0158 Josef Minář, Sebranice 2 39
SY0198 Jan Schneider, M. Třebová 2 39
SY0253 Karel Štorek, Cerekvice 2 39
SY0022 Lubomír Záruba, Svitavy 2 39
SY0095 Andrea Gibiecová, Polička -1 39
SY0119 Josef Popelka, Polička -1 39
SY0235 Jaroslav Švec, Čistá -1 39
183. – 193. místo
SY0371 Milan Mackerle, Jaroměřice 8 37
SY0120 Václav Obolecký ml., Polička 8 37
SY0344 Andrea Stibůrková, Čistá 8 37
SY0343 Irena Stibůrková ml., Čistá 8 37
SY0052 Josef Dvořák, Svitavy 5 37
SY0376 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 5 37
SY0221 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 37
SY0002 Miroslav Kulíšek, Svitavy 0 37
SY0071 Luboš Nekvinda, Svitavy 0 37
SY0068 David Nekvinda, Svitavy 0 37
SY0370 Vladimír Šedý, Pomezí -1 37
194. – 225. místo
SY0227 Lukáš Straka, Staré Město 11 36
SY0275 Jaroslava Bubnová, Borohrádek 8 36
SY0085 Marie Haraštová, Polička 8 36
SY0307 Jaroslav Urban st., Litomyšl 8 36
SY0065 Josef Ambros, Křenov 5 36
SY0109 Alena Češková, Polička 5 36
SY0201 Oldřich Dosedla, M. Třebová 5 36
SY0144 Vladimír Havránek, Svitavy 5 36
SY0254 Zdeněk Kabrhel st., Janov 5 36
SY0152 Jan Kaderka, Svitavy 5 36
SY0057 David Kotlář, Svitavy 5 36
SY0046 Drahomír Künzel, Svitavy 5 36
SY0080 Pavel Navrátil, Polička 5 36
SY0102 Jaroslav Scheib, Polička 5 36
SY0011 Ladislav Slaník, Praha 5 36
SY0063 Jaroslav Šlesinger, Čistá 5 36
SY0077 Emilie Bidmonová, Polička 2 36
SY0013 Jindřich Červený, Polička 2 36
SY0278 Pavel Fulík, Dolní Újezd 2 36
SY0255 Zdeněk Kabrhel ml., Janov 2 36
SY0205 Petr Kumstát, Staré Město 2 36
SY0048 Josef Künzel, Svitavy 2 36
SY0185 Marek Matocha, Jaroměřice 2 36
SY0316 Martina Novotná, Nedvězí 2 36
SY0212 Karel Rádsetoulal, Radkov 2 36
SY0026 Marie Satrapová, Radiměř 2 36
SY0297 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 36
SY0108 Milan Češka ml., Polička -1 36
SY0059 Jaroslav Fuchsa, Svitavy -1 36
SY0018 Vladimír Kvapil, Nová Sídla -1 36
SY0116 Lenka Urbanová ml., Polička -1 36
SY0041 František Báča, Rohozná -4 36
SY0225 Aleš Hrubý, M. Třebová -4 36
226. – 228. místo
SY0390 Jan Mešťan, Borovnice 5 35
SY0213 František Bušina, M. Třebová 0 35
SY0338 Jan Procházka, Polička 0 35
229. – 239. místo
SY0055 Vendula Mazůrková, Čistá 11 34
SY0354 Rudolf Jahoda, M. Třebová 8 34
SY0335 Klára Kaderková, Svitavy 8 34
SY0345 Jiří Stibůrek, Čistá 8 34
SY0346 Irena Stibůrková st., Čistá 8 34
SY0339 Petr Blažek, Polička 2 34
SY0053 Václav Mazůrek, Čistá 2 34
SY0374 Pavel Navrátil, Jaroměřice 2 34
SY0351 Antonín Uhlíř, Svitavy 2 34
SY0287 Jaroslav Kladiva, Desná -4 34
240. – 264. místo
SY0098 Jiří Vávra, Polička 11 33
SY0186 Robin Matocha, Jaroměřice 8 33
SY0079 Tomáš Navrátil, Polička 8 33
SY0228 Miroslav Skočovský, M. Třebová 8 33
SY0215 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 8 33
SY0014 Romana Červená, Polička 5 33
SY0291 Jiří Elčkner st., Trstěnice 5 33
SY0081 Karel Geba, Polička 5 33
SY0236 Lubomír Klusoň, Chotěnov 5 33
SY0242 Monika Merglová, Litomyšl 5 33
SY0328 Marek Soural, Úsobrno 5 33
SY0110 Milan Češka st., Polička 2 33
SY0280 Petr Fulík, Dolní Újezd 2 33
SY0256 Veronika Hořínková, Litomyšl 2 33
SY0270 Bořivoj Klejch, Dolní Újezd 2 33
SY0030 Radek Navrátil, Pomezí 2 33
SY0010 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 2 33
SY0031 Zdeněk Stoklásek, Pomezí 2 33
SY0233 Josef Vajrauch, Trstěnice 2 33
SY0191 Miroslav Otevřel, Linhartice -1 33
SY0279 Roman Pipek, Dolní Újezd -1 33
SY0089 Gabriela Tobiášová, Polička -1 33
SY0147 Jindřich Tomiška ml., Opatov -1 33
SY0006 Milan Záleský, Janov -1 33
SY0025 Olga Lněničková, Svitavy -4 33
265. – 270. místo
SY0387 Jiří Premauer, Litomyšl 5 32
SY0199 Ludvík Potáček, M. Třebová 5 31
SY0375 Luděk Knoll st., Jaroměřice 2 31
SY0039 Jakub Olšán, Brněnec 0 31
SY0070 Božena Rakašová, Svitavy 0 31
SY0192 Jindřich Nárožný, Březina -1 31
271. – 290. místo
SY0091 Rostislav Kárský, Polička 8 30
SY0021 Nikola Satrapová, Radiměř 8 30
SY0266 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 30
SY0072 Pavel Jílek, Pomezí 5 30
SY0286 Martin Kysilka, Polička 5 30
SY0034 Ladislav Lněnička, Pomezí 5 30
SY0146 Vladimír Šnevajs, Svitavy 5 30
SY0289 Šárka Elčknerová, Čistá 2 30
SY0161 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 2 30
SY0274 Martin Jirásek, Janov 2 30
SY0056 Miroslav Kotlář, Svitavy 2 30
SY0318 Michal Novotný, Nedvězí 2 30
SY0086 Jiří Tobiáš, Polička 2 30
SY0310 Tomáš Vápeník, Pomezí 2 30
SY0138 Pavla Greplová, Koclířov -1 30
SY0044 František Hemerka, Svitavy -1 30
SY0272 František Jirásek, Janov -1 30
SY0214 Bedřich Štefánek, M. Třebová -1 30
SY0020 Tomáš Satrapa, Radiměř -4 30
SY0105 Jitka Vajsová, Polička -4 30
291. – 299. místo
SY0016 Jana Oujezdská, Rozhraní 1 29
SY0122 Jan Scheib, Polička 0 29
SY0140 František Minář, Svitavy 8 28
SY0336 Michal Čížek, Svitavy 5 28
SY0211 Bohuslav Štrajt, Boršov 5 28
SY0372 Petr Valenta, Jaroměřice 5 28
SY0218 Kateřina Havranová, M. Třebová -1 28
SY0154 Otto Daněk st., Svitavy -4 28
300. – 304. místo
SY0082 Vladimír Harašta, Polička 2 27
SY0258 Sandra Horská, Litomyšl 2 27
SY0281 Věra Fulíková, Dolní Újezd -1 27
SY0381 František Bis, Karviná 8 26
SY0379 Tomáš Horák, M. Třebová 5 26
305. – 311. místo
SY0353 Libuše Komprdová, M. Třebová 5 25
SY0347 František Přibyl, Jarošov 5 25
SY0348 Eva Přibylová, Jarošov 5 25
SY0123 Petr Scheib st., Polička 5 25
SY0285 Miroslav Ševčík, Litomyšl 2 25
SY0373 Bohuslav Marek, Jaroměřice -7 25
312. – 321. místo
SY0299 Jana Šilarová, Jarošov 5 24
SY0017 Miloslav Juza, Vendolí 2 24
SY0118 Lenka Urbanová st., Polička 2 24
SY0024 Karel Weber, Svitavy 2 24
SY0257 Miroslav Horský, Litomyšl -1 24
SY0049 Miluše Moravcová, Banín -1 24
SY0139 Jan Sehnal, Svitavy -1 24
SY0001 Antonín Slaník, Svitavy -1 24
SY0038 Karel Kopecký, Polička -4 24
SY0141 Martin Zedník, Svitavy -4 24
322. – 327. místo
SY0388 Libor Kvapil, Sádek 2 23
SY0150 Zdena Neckářová, Banín 5 22
SY0125 Petr Stoklásek, Polička 2 22
SY0127 Radka Cihlářová, Polička -1 22
SY0340 Markéta Krystýnková, Polička -1 22
SY0149 Jaromír Neckář, Banín -1 22
328. – 335. místo
SY0083 Viera Čiripová, Korouhev 5 21
SY0302 Jaroslav Jirout, Litomyšl 5 21
SY0036 Hana Lněničková, Pomezí 5 21
SY0392 Julie Neckářová, Svitavy 2 21
SY0115 Milan Jílek, Polička -1 21
SY0145 Věra Šnevajsová, Svitavy -1 21
SY0088 Iva Tobiášová, Polička -1 21
SY0208 Marie Vágnerová, Radkov -1 21
336. – 341. místo
SY0382 Václav Bis, Lukavec 11 20
SY0366 Milan Kořistek, Svitavy 0 20
SY0378 Vladimír Vacek, M. Třebová -1 20
SY0369 Lucie Kořistková, Svitavy 8 19
SY0364 Marta Fišerová, Vendolí 2 19
SY0350 Jiří Navrátil, Dětřichov -4 19
342. – 348. místo
SY0300 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 5 18
SY0386 Miroslav Jílek, Svitavy 0 18
SY0054 Alena Mazůrková, Čistá -1 18
SY0238 Josef Novák, Litomyšl -1 18
SY0394 Antonín Štěpánek, M. Třebová -1 18
SY0074 Ludmila Kudová ml., Pomezí -4 18
SY0107 Vladimír Smejkal, Pomezí -4 18
349. – 352. místo
SY0250 Radovan Rumler, Litomyšl 0 17
SY0383 Anna Bisová, Karle -4 17
SY0363 Martin Fišer, Vendolí 2 16
SY0121 Milan Pazlar, Polička -1 16
353. – 361. místo
SY0004 Lukáš Králíček, Svitavy 11 15
SY0334 Zdeněk Drobný, Poříčí 2 15
SY0076 Ludmila Kudová st., Pomezí 2 15
SY0035 Iveta Koutná, Litomyšl 0 15
SY0391 Lucie Kulíšková, Svitavy 0 15
SY0303 Adam Jirout, Litomyšl -1 15
SY0332 Dorian Köhler, Jedlová -1 15
SY0252 Ludmila Holomková, Makov -4 15
SY0100 Pavel Švec, Polička -7 15
362. – 370. místo
SY0042 Zdeněk Janko, Svitavy 5 14
SY0284 David Štyndl, Čistá 0 14
SY0045 Pavel Drobný, Poříčí -1 14
SY0333 Damian Köhler, Jedlová 8 13
SY0362 Vladislav Mazák, Opatov 5 13
SY0355 Lukáš Balabán, M. Třebová 2 13
SY0293 Pavel Kmošek ml., Čistá 0 13
SY0126 Roman Roch, Polička -1 13
SY0365 Karel Svojanovský, Svitavy -4 13
371. – 379. místo
SY0301 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 5 12
SY0367 Adéla Kořistková, Svitavy 0 12
SY0106 Vladimír Vajs, Polička -10 12
SY0357 Eduard Brázda, Svitavy 0 11
SY0368 Karolína Kořistková, Svitavy 0 11
SY0359 Kristýna Brázdová, Svitavy 2 10
SY0358 Marina Brázdová, Svitavy 0 9
SY0294 Václav Novák, Chotovice 0 9
SY0008 Daniel Beneš, Polička -4 9
380. – 391. místo
SY0384 Josef Bis, Karle 2 8
SY0360 Michal Brázda, Svitavy 0 8
SY0395 Jana Novotná, Trstěnice 8 7
SY0352 Zuzana Kolářová, Dlouhá Loučka -1 7
SY0361 Leoš Mihola, Svitavy -7 7
SY0259 Anna Hořínková, Litomyšl 2 6
SY0396 Zdeněk Jílek ml., Polička 5 5
SY0389 Josef Peřina, Sádek 5 5
SY0239 Marek Beneš, Trstěnice 0 5
SY0240 Helena Benešová, Trstěnice 0 5
SY0308 Milan Stýblo ml., Pomezí 0 5
SY0385 Miloš Kafuněk, Svitavy -1 5
392. – 396. místo
SY0377 Martin Jirout, Litomyšl 0 4
SY0393 Jitka Ranftnerová, M. Třebová -1 3
SY0232 Tomáš Rumler, Litomyšl 0 2
SY0380 Marie Homolová, Svitavy -7 2
SY0260 Lucie Hořínková, Litomyšl -7 -11
(řazení údajů: jméno a příjmení hráče, město či obec, bodový
zisk v posledním kole, celkové body. Případné reklamace vašich
bodových kont příjímáme nejpozději do pátku 30. září v redakci
Svitavského deníku na telefonním čísle 461 540 184).