VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sedmnáct bodů bylo tentokrát maximem, vítězem se stal Jan Sehnal

Svitavy - Čtvrté pokračování podzimní Tip ligy Deníku přineslo bodové zisky převážně v průměru.

12.9.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Přesto se našli soutěžící, jimž se toto dějství nadstandardně povedlo. Dva hráči získali 17 bodů za devět uhodnutých výsledků a díky lepšímu tipu na celkový počet branek zvítězil JAN SEHNAL ze Svitav (startovní číslo SY0068). Celkové klasifikaci nyní jednoznačně dominují ženy. Vítězové ze všech kol si od čtvrtka mohou v redakci vyzvednout cenu od partnera soutěže pivovaru Rychtář.

1. 4. místo

SY0185 Klára Merglová, Litomyšl 14 32

SY0231 Kateřina Písková, Jaroměřice 11 32

SY0233 Jana Písková ml., Jaroměřice 11 32

SY0097 Emilie Bidmonová, Polička 8 32

5. 6. místo

SY0126 František Bušina, M. Třebová 14 29

SY0173 Václav Zavřel, Dolní Újezd 14 29

7. 13. místo

SY0068 Jan Sehnal, Svitavy 17 26

SY0021 Ladislav Holomek, Makov 14 26

SY0218 Jarmila Jachymiáková, Bystré 14 26

SY0028 Helena Benešová, Trstěnice 11 26

SY0012 František Boštík, Poříčí 8 26

SY0100 Milan Češka st., Polička 5 26

SY0098 Karel Geba, Polička 2 26

14. 32. místo

SY0096 Petr Stoklásek, Polička 17 23

SY0019 Miloš Drmola, Svitavy 14 23

SY0169 Jiří Elčkner st., Trstěnice 14 23

SY0031 František Sedlák, Úsobrno 14 23

SY0027 Marek Beneš, Trstěnice 11 23

SY0195 Miroslav Horský, Litomyšl 11 23

SY0140 Leopold Öhler, Jaroměřice 11 23

SY0209 Matěj Šilar, Jarošov 11 23

SY0216 Jiří Drábek, Nedvězí 8 23

SY0071 Lucie Hárychová, Koclířov 8 23

SY0037 Bohuslav Hubinka, Čistá 8 23

SY0094 Kamil Koníček, Polička 8 23

SY0239 Bohumil Marek, Jaroměřice 8 23

SY0184 Josef Mergl, Litomyšl 8 23

SY0212 Michal Novotný, Nedvězí 8 23

SY0159 Marcel Pánik, Rychnov 8 23

SY0114 Ondřej Brychta, Kunčina 5 23

SY0111 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 5 23

SY0150 Stanislav Mixán, Boršov 5 23

33. 35. místo

SY0279 Václav Obolecký st., Polička 11 22

SY0105 Jaroslav Marek, Svitavy 14 21

SY0247 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 8 21

36. 57. místo

SY0157 Olga Hrubá, M. Třebová 11 20

SY0158 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 11 20

SY0139 Aleš Hrubý, M. Třebová 11 20

SY0222 Josef Jirmásek, Polička 11 20

SY0112 Jana Klíčová, Hradec n/S 11 20

SY0167 Lubomír Klusoň, Chotěnov 11 20

SY0235 Martin Krč, Horní Štěpánov 11 20

SY0236 Irena Krčová, Horní Štěpánov 11 20

SY0143 Barbora Kuncová, Staré Město 11 20

SY0118 Jitka Ranftnerová, M. Třebová 11 20

SY0171 Karel Štorek, Cerekvice 11 20

SY0106 Vladimír Havránek, Svitavy 8 20

SY0217 Ludvík Jachymiák, Bystré 8 20

SY0223 Jana Jirmásková, Polička 8 20

SY0227 Hana Koutná, Jaroměřice 8 20

SY0208 Šimon Šilar, Jarošov 8 20

SY0080 Jaroslav Švanda, Polička 8 20

SY0108 Kamila Zedníková, Svitavy 8 20

SY0107 Jarmila Andrlíková, Svitavy 5 20

SY0002 Marie Smolejová, Kamenná Horka 5 20

SY0207 Jana Zemanová, Jarošov 5 20

SY0147 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 2 20

58. 60. místo

SY0278 Josef Mráz, Svitavy 11 19

SY0280 Václav Obolecký ml., Polička 11 19

SY0286 Tomáš Horký, Litomyšl 8 19

61. 69. místo

SY0249 Petr Jílek, Polička 14 18

SY0259 Jaroslav Kaderka, Svitavy 14 18

SY0181 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 11 18

SY0267 Rudolf Jahoda, M. Třebová 11 18

SY0051 Václav Roušar, Svitavy 8 18

SY0066 Patrik Roušar, Svitavy 8 18

SY0065 David Roušar, Svitavy 8 18

SY0067 Radek Roušar, Svitavy 8 18

SY0064 Eva Roušarová, Svitavy 8 18

70. 112. místo

SY0152 Bedřich Doseděl, M. Třebová 14 17

SY0187 Václav Benda, Litomyšl 11 17

SY0020 Tomáš Holomek, Makov 11 17

SY0182 Monika Merglová, Litomyšl 11 17

SY0029 Petr Beneš, Trstěnice 8 17

SY0141 Milan Berka ml., Jevíčko 8 17

SY0115 Anna Brychtová, Kunčina 8 17

SY0170 Jiří Elčkner ml., Čistá 8 17

SY0168 Šárka Elčknerová, Čistá 8 17

SY0203 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 17

SY0178 Václav Němec, Litomyšl 8 17

SY0034 Julius Premauer, Bystré 8 17

SY0234 Marek Soural, Úsobrno 8 17

SY0038 Jaroslav Šlesinger, Čistá 8 17

SY0091 Jitka Vajsová, Polička 8 17

SY0117 Josef Brychta, Kunčina 5 17

SY0113 Tomáš Brychta, Kunčina 5 17

SY0175 Luděk Marčík, Osík 5 17

SY0174 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 5 17

SY0176 Marie Marčíková, Dolní Újezd 5 17

SY0043 Radek Navrátil, Pomezí 5 17

SY0160 Gabriela Sekaninová, Rychnov 5 17

SY0059 Anna Slabá, Svitavy 5 17

SY0061 Alena Slabá, Svitavy 5 17

SY0058 Anja Slabá, Svitavy 5 17

SY0055 Ondřej Slabý, Svitavy 5 17

SY0054 Dominik Slabý, Svitavy 5 17

SY0057 František Slabý, Svitavy 5 17

SY0062 Tomáš Slabý, Svitavy 5 17

SY0060 Pavel Slabý, Svitavy 5 17

SY0056 Petr Slabý, Svitavy 5 17

SY0063 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 17

SY0092 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 17

SY0001 František Smolej, Kamenná Horka 5 17

SY0137 Jan Soldán, M. Třebová 5 17

SY0229 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 5 17

SY0085 Gabriela Tobiášová, Polička 5 17

SY0164 Jaroslav Urban ml., Petrov n/D 5 17

SY0238 Petr Valenta, Jaroměřice 5 17

SY0045 Miroslav Kotlář, Svitavy 2 17

SY0135 Jana Kumstátová, Staré Město 2 17

SY0192 Jiří Stibůrek, Čistá 2 17

SY0191 Irena Stibůrková st., Čistá 2 17

113. 116. místo

SY0264 Lukáš Vágner, Radkov 11 15

SY0130 Jiří Navrátil, Dětřichov 8 15

SY0250 Roman Roch, Polička 8 15

SY0257 Jindřich Tomiška ml., Opatov 5 15

117. 153. místo

SY0011 Josef Ambros, Křenov 11 14

SY0101 Milan Češka ml., Polička 11 14

SY0153 Věra Dosedělová, M. Třebová 11 14

SY0022 Martina Holomková, Makov 11 14

SY0023 Ludmila Holomková, Makov 11 14

SY0104 Jan Mlynář, Svitavy 11 14

SY0102 Lenka Mlynářová, Svitavy 11 14

SY0230 Milan Písek, Jaroměřice 11 14

SY0039 Bohumil Čížek, Svitavy 8 14

SY0219 Miroslav Čori, Bystré 8 14

SY0211 Jiří Fečko, Opatov 8 14

SY0205 Roman Greguš st., Litomyšl 8 14

SY0242 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 8 14

SY0121 Luboš Komprda, M. Třebová 8 14

SY0228 Jan Pazdírek, Jaroměřice 8 14

SY0177 Radovan Rumler, Litomyšl 8 14

SY0224 Olga Shelongová, Praha 8 14

SY0142 Miloslava Straková, Staré Město 8 14

SY0086 Martin Tobiáš, Polička 8 14

SY0110 Martin Zedník st., Svitavy 8 14

SY0042 Libor Bednář, Pomezí 5 14

SY0155 Jiří Bílý, M. Třebová 5 14

SY0245 Antonín Brázda, Jaroměřice 5 14

SY0210 Ivan Dostál, Jarošov 5 14

SY0026 Jiří Frank, Trstěnice 5 14

SY0036 Bohuslava Hubinková, Čistá 5 14

SY0082 Tomáš Kubát, Polička 5 14

SY0044 Josef Lednický, Svitavy 5 14

SY0237 Milan Mackerle, Jaroměřice 5 14

SY0129 Miroslav Otevřel, Linhartice 5 14

SY0006 Petr Sedlák, Staré Město 5 14

SY0008 Ladislav Slaník, Svitavy 5 14

SY0149 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 14

SY0030 Jiřina Benešová, Trstěnice 2 14

SY0133 Ladislav Khýr, Staré Město 2 14

SY0131 Alena Khýrová, Staré Město 2 14

SY0004 Pavel Schejbal, Svitavy 2 14

154. 161. místo

SY0282 Lenka Kaderková, Svitavy 8 13

SY0270 Tomáš Bílý, M. Třebová 8 12

SY0276 Marek Boštík, Poříčí 8 12

SY0268 Pavel Sotorník, M. Třebová 8 12

SY0275 Bohumil Válek, Nová Sídla 8 12

SY0202 Jan Hudeček, Vidlatá Seč 5 12

SY0262 Josef Popelka, Polička 5 12

SY0148 Michal Racl, M. Třebová 2 12

162. 189. místo

SY0010 Antonín Slaník, Svitavy 14 11

SY0093 František Bidmon, Polička 11 11

SY0124 Alois Komprda, M. Třebová 11 11

SY0123 Libuše Komprdová, M. Třebová 11 11

SY0087 Karel Němec, Korouhev 11 11

SY0179 Roman Stibůrek, Čistá 11 11

SY0120 Štefan Gallik, M. Třebová 8 11

SY0076 Miroslav Jílek, Polička 8 11

SY0241 Luděk Knoll st., Jaroměřice 8 11

SY0033 Jaroslava Premauerová, Bystré 8 11

SY0024 Petr Vajrauch, Trstěnice 8 11

SY0109 Martin Zedník ml., Svitavy 8 11

SY0007 Kristýna Bednaříková, Svitavy 5 11

SY0246 Radka Háderová, Jaroměřice 5 11

SY0244 Milan Hlaváč, Jaroměřice 5 11

SY0193 Sandra Horská, Litomyšl 5 11

SY0144 František Kunc ml., Staré Město 5 11

SY0165 Josef Novák, Litomyšl 5 11

SY0243 Daniela Písková, Jaroměřice 5 11

SY0156 František Přichystal, M. Třebová 5 11

SY0146 Jakub Straka, Staré Město 5 11

SY0206 Jaroslav Zeman, Jarošov 5 11

SY0077 Andrea Gibiecová, Polička 2 11

SY0213 Martina Novotná, Nedvězí 2 11

SY0225 Dan Shelong, Praha 2 11

SY0081 Oldřich Černý, Polička -1 11

SY0189 Andrea Stibůrková, Čistá -1 11

SY0190 Irena Stibůrková ml., Čistá -1 11

190. 194. místo

SY0284 Pavel Kotlář, Květná 11 10

SY0256 Ladislav Hladký, Sebranice 5 9

SY0251 Libor Kvapil, Sádek 5 9

SY0248 Vojtěch Sajdl, Svitavy 2 9

SY0145 František Kunc st., Staré Město 0 9

195. 214. místo

SY0070 Jiří Hárych ml., Koclířov 11 8

SY0221 Olga Jirmásková, Polička 11 8

SY0095 Radka Cihlářová, Polička 8 8

SY0215 Karel Drábek, Nedvězí 8 8

SY0293 Marie Homolová, Svitavy 8 8

SY0183 Miloš Mergl, Litomyšl 8 8

SY0103 Eva Mlynářová, Svitavy 8 8

SY0240 Pavel Navrátil, Jaroměřice 8 8

SY0116 Lucie Šabatová, Lanškroun 8 8

SY0151 Bohuslav Štrajt, Boršov 8 8

SY0078 Jiří Vávra, Polička 8 8

SY0172 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 8 8

SY0088 Petr Blažek, Polička 5 8

SY0226 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 8

SY0049 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 5 8

SY0090 Vladimír Vajs, Polička 5 8

SY0075 Pavel Zahradník, Polička 5 8

SY0072 Jaroslav Dittrich, Polička 2 8

SY0194 Veronika Hořínková, Litomyšl 2 8

SY0025 Josef Vajrauch, Trstěnice 2 8

215. 219. místo

SY0289 Anna Hořínková, Litomyšl 8 7

SY0258 Eduard Brázda, Svitavy 5 7

SY0050 Lucie Kořistková, Svitavy 5 7

SY0127 Miroslav Rolinek, M. Třebová 0 7

SY0285 Martin Beran, Němčice -1 7

220. 226. místo

SY0252 Petr Bednář, Sádek 5 6

SY0254 Veronika Hladká, Sebranice 5 6

SY0260 Jan Kaderka, Svitavy 5 6

SY0255 Marie Hladká, Sebranice 2 6

SY0277 Josef Mastík, Sebranice 2 6

SY0265 Jaroslav Vágner, Radkov 2 6

SY0041 František Báča, Rohozná 0 6

227. 248. místo

SY0220 Martin Jirmásek, Polička 8 5

SY0089 Markéta Krystýnková, Polička 8 5

SY0154 Jan Schneider, M. Třebová 8 5

SY0295 Jan Bis, Svitavy 5 5

SY0013 Pavel Drobný, Poříčí 5 5

SY0119 Tomáš Horák, M. Třebová 5 5

SY0188 Martin Jirásek, Janov 5 5

SY0290 Klára Kaderková, Svitavy 5 5

SY0079 Miroslav Kmošek, Polička 5 5

SY0291 Pavel Krystýnek, Bystré 5 5

SY0014 Roman Kuda st., Pomezí 5 5

SY0186 Zdeněk Novák, Litomyšl 5 5

SY0196 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 5

SY0073 Pavel Marek, Polička 2 5

SY0032 Jiří Premauer, Litomyšl 2 5

SY0083 Jiří Tobiáš, Polička 2 5

SY0047 Jindřich Tomiška st., Opatov 2 5

SY0162 Tomáš Urban, Litomyšl 2 5

SY0163 Pavel Urban, Litomyšl 2 5

SY0074 Jiří Urbánek, Polička 2 5

SY0035 Jan Ehrenberger, Svitavy 0 5

SY0287 Pavel Chadima, Litomyšl 0 5

249. 253. místo

SY0180 Miloslava Čermáková, Osík 11 4

SY0263 Zdeněk Stoklásek, Pomezí 8 4

SY0052 Adéla Kořistková, Svitavy 2 4

SY0166 Tomáš Rumler, Litomyšl 2 4

SY0125 Ivan Vala, M. Třebová 0 4

254. 257. místo

SY0253 Stanislav Kučera, Polička 2 3

SY0269 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 2 3

SY0040 Daniel Beneš, Polička 0 3

SY0136 Kateřina Havranová, M. Třebová -1 3

258. 274. místo

SY0009 Gustav Kovář, Vítějeves 11 2

SY0005 František Hemerka, Svitavy 8 2

SY0015 Ludmila Kudová st., Pomezí 5 2

SY0214 Helena Novotná, Nedvězí 5 2

SY0138 Lukáš Straka, Staré Město 5 2

SY0296 Marina Brázdová, Svitavy 2 2

SY0292 Jaroslav Fuchsa, Svitavy 2 2

SY0297 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 2 2

SY0294 Růžena Lebedová, Svitavy 2 2

SY0232 Jana Písková st., Jaroměřice 2 2

SY0084 Iva Tobiášová, Polička 2 2

SY0048 Lubomír Fuxa, Svitavy 0 2

SY0273 Vlasta Jelínková, Morašice 0 2

SY0281 Martin Kalášek, Borovnice 0 2

SY0288 Břetislav Kladiva, Litomyšl 0 2

SY0053 Milan Kořistek, Svitavy -1 1

SY0261 Josef Zouhar, Hradec n/S -7 0

275. 285. místo

SY0046 David Kotlář, Svitavy 14 -1

SY0204 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 -1

SY0134 Petr Kumstát, Staré Město 2 -1

SY0271 Romana Fuxová, Svitavy 0 -1

SY0018 Pavel Jílek, Pomezí 0 -1

SY0274 Pavel Kmošek, Morašice 0 -1

SY0283 Zdeněk Opletal, Kunčina 0 -1

SY0201 Adam Jirout, Litomyšl -1 -1

SY0132 Aťka Khýr, Staré Město -1 -1

SY0161 Jaroslav Urban st., Litomyšl -1 -1

SY0299 Adrian Vaněk, Litomyšl -1 -1

286. 299. místo

SY0272 Roman Dostál, Svitavy 2 -3

SY0069 Pavla Greplová, Koclířov 8 -4

SY0003 Karel Kuběna, Svitavy 2 -4

SY0197 Zdeněk Jirout st., Litomyšl -1 -4

SY0017 Ludmila Kudová ml., Pomezí -1 -4

SY0122 Eduard Čehovský, Rozstání -4 -4

SY0298 Josef Labuda, Tržek -4 -4

SY0266 Vladimír Vacek, M. Třebová 0 -5

SY0200 Martin Jirout, Litomyšl 5 -7

SY0128 Ludvík Potáček, M. Třebová 0 -9

SY0099 Alena Češková, Polička 2 -10

SY0199 Jaroslav Jirout, Litomyšl -1 -10

SY0198 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl -4 -13

SY0016 Roman Kuda ml., Pomezí 2 -16

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město nebo obec, bodový zisk v minulém kole, celkový bodový zisk. Případné reklamace bodových kont přijímáme do pátku na tel. 461 540 184).

Autor: Redakce

12.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Den po parlamentních volbách, 22. října, začala povolební vyjednávání ve Sněmovně v Praze. Faltýnek
AKTUALIZOVÁNO
9

Zeman potvrdil, že Babiše jmenuje premiérem. Začala povolební vyjednávání

Z utkání TJ Svitavy B vs. FC Nasavrky (6:0).

Fotbalové výsledky z regionu

Komunisté v kraji ztratili, Matušovská poslanecký mandát opět obhájila

Svitavsko – Komunistická strana udržela v parlamentních volbách v Pardubickém kraji jeden poslanecký mandát, přestože oproti posledním volbám polovinu hlasů ztratila. Důvěru dalo komunistům necelých osm procent lidí. Stranu bude v nové sněmovně zastupovat stávající poslankyně Květa Matušovská z Javorníku, která kandidovala z druhého místa.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Svitavy - Díky vstřícnosti svitavské porodnice vám na našich stránkách pravidelně přinášíme fotografie nově narozených miminek.

Volební úspěchy stran na Svitavsku

Svitavsko - Vítězné hnutí ANO bylo na SVitavsku nejúspěšnější v Kamenné Horce, kde získalo celých padesát procent voličských hlasů. Téměř stejný výsledek, jen o procento nižší dosáhlo uskupení v Malíkově a Dlouhé Loučce.

Nejčastější vítěz Kuda triumfoval opět

Moravská Třebová – Ke svému závěru se přiblížil celoroční seriál závodů o nejlepšího cyklistu města zvaný Cykloman. Silniční časovka jednotlivců vedoucí z Linhartic do Chornic byla jeho předposledním dílem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení