Druhý Opatov nečekaně nechal dva body v Boršově. Třebovský C tým tak na čele odskočil. Kontakt už pomalu ztrácejí Linhartice, jež doma znovu v koncovce propadly. Stále se drží Trstěničtí, ti se zase rozstříleli.

Moravská Třebová C – Opatovec 7:2 (4:0)

Hosté nebyli tak slabí, jak ukazuje výsledek, svým dílem také přispěli k dobré kvalitě zápasu. Domácím se ovšem mimořádně zadařilo v koncovce.

Fakta – branky: Švanda 2, Winkler 2, P. Cink, Skřebský, Barák – Kalánek, Mašek. Rozhodčí: J. Urban (Litomyšl). ŽK: 1:3. Diváci: 100.

Sestava vítězů: Kábrt – Kubálek, Dokoupil, Horák, P. Cink, Kudyn, Otáhal, L. Musil, Winkler, Skřebský, Švanda (Barák, Zelinka).

Linhartice – Jedlová 0:1 (0:0)

Ve vyrovnaném utkání trpěli domácí naprostou střeleckou nemohoucností. Trest za nevyužité šance přišel v 80. minutě, kdy hosté dali rozhodující gól.

Fakta – branka: Lipenský. Rozhodčí: Ropek (Morašice). ŽK: 2:4. Diváci: 100.

Chornice – Třebařov 0:3 (0:2)

Jednoznačné střetnutí, v němž hosté přehráli soupeře ve všech směrech.

Fakta – branky: Křižanovský 2, Maleňák. Rozhodčí: Šenkýř (M. Třebová). ŽK: 1:0. Diváci: 70.

Hradec n. Sv. – Křenov 3:2 (0:2)

Domácí fotbalisté v první půli podcenili soupeře a z jejich nepřesné hry hosté těžili. Druhá půle byla úplně o něčem jiném, domácí začali lépe kombinovat, vyrovnali a pět minut před koncem završili díky Jachanovi obrat.

Fakta – branky: L. Zedník, Kocián, Jachan – Kozelek, Bednařík. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice). ŽK: 2:0. Diváci: 100.

Rohozná – Staré Město 0:1 (0:0)

Hosté se ujali brzkého vedení a za jejich územní převahy se hrálo celý první poločas. Po změně stran domácí přidali ve snaze srovnat, vypracovali si několik slibných šancí, ale v koncovce naprosto pohořeli.

Fakta – branka: Němec. Rozhodčí: Havránek (Svitavy). ŽK: 0. Diváci: 60.

Trstěnice – Koclířov 5:0 (4:0)

Domácí byli od začátku pány na hřišti, ve 20. minutě vedli už 3:0. Do přestávky se trefili ještě jednou a zbytek se dohrával z povinnosti.

Fakta – branky: Mandlík 2, Cacek, Vrabec, Kovář. Rozhodčí: Báča (Rohozná). ŽK: 0. Diváci: 150.

Boršov – Opatov 1:1 (1:0)

Favorit se nechal v první půli překvapit a přestože si pak po změně stran vynutil značný tlak, stačil v závěru jen srovnat.

Fakta – branky: Čonka – Vostřel. Rozhodčí: Hřebíček (Blansko). ŽK: 0. Diváci: 80.