Zasláno bylo celkem 2582 kupónů.

Vítězem sedmého dějství se stal JAROSLAV URBAN st. z Litomyšle, který hraje se startovním číslem SY0307. Hned dvanáct hráčů trefilo přesně osm výsledků, o pořadí tak rozhodovala Supertrefa a vyšší umístění v průběžné klasifikaci. Vítězný tipař obdrží pamětní tričko Tip ligy a balení piv Rychtář. Ceny jsou pro něho připraveny v redakci Svitavského deníku.

Znovu se mění jméno celkově vedoucího soutěžícího, když na nejvyšší příčku se po sedmi kolech vyšplhal Jiří Frank z Trstěnice. Společně s Jindřichem Tihlaříkem z Jaroměřic odskočili ostatním tipujícím o šest bodů, ovšem to je náskok minimální a na jejich pozice si právem brousí zuby velká skupina dalších hráčů. Do konce podzimní Tip ligy schází pět kol a v nich se pořadí může nejednou otočit.

Tipaři, jež mají přiděleno startovní číslo a uvedli na první kupón číselné heslo, mohou tipovat na webu www.denik.cz.

Správné tipy 7. kola: 1 2 1 2 1 1 1 0 0 1

1. – 2. místo
SY0019 Jiří Frank, Trstěnice 11 77
SY0326 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 8 77
3. – 8. místo
SY0290 Miloslava Elčknerová, Trstěnice 11 71
SY0103 Zdeněk Jílek, Polička 11 71
SY0261 Václav Němec, Litomyšl 11 71
SY0130 Martin Jirmásek, Polička 8 71
SY0179 Josef Brychta, Kunčina 5 71
SY0183 Anna Brychtová, Kunčina 5 71
9. – 15. místo
SY0187 Vlastimil Matocha, Jaroměřice 14 68
SY0143 Jarmila Andrlíková, Svitavy 11 68
SY0237 Zdeněk Novák, Litomyšl 11 68
SY0135 Josef Jirmásek, Polička 8 68
SY0230 František Kunc ml., Staré Město 8 68
SY0182 Ondřej Brychta, Kunčina 5 68
SY0282 Stanislav Štyndl, Čistá 5 68
16. – 29. místo
SY0066 Jaroslav Valach ml., Hartmanice 11 65
SY0229 František Kunc st., Staré Město 8 65
SY0060 Josef Lednický, Svitavy 8 65
SY0160 Hana Minářová, Sebranice 8 65
SY0050 Miroslav Moravec, Banín 8 65
SY0163 Radek Roušar, Svitavy 8 65
SY0164 David Roušar, Svitavy 8 65
SY0166 Václav Roušar, Svitavy 8 65
SY0165 Patrik Roušar, Svitavy 8 65
SY0162 Eva Roušarová, Svitavy 8 65
SY0283 Dráža Štyndlová, Čistá 8 65
SY0181 Tomáš Brychta, Kunčina 5 65
SY0087 Martin Tobiáš, Polička 5 65
SY0180 Dana Brychtová, Kunčina 2 65
30. – 41. místo
SY0028 Milan Beneš, Pomezí 8 62
SY0271 Vlasta Kolčavová, Dolní Újezd 8 62
SY0231 Barbora Kuncová, Staré Město 8 62
SY0033 Petr Lněnička, Pomezí 8 62
SY0264 Luděk Marčík, Osík 8 62
SY0263 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 8 62
SY0262 Marie Marčíková, Dolní Újezd 8 62
SY0210 Stanislav Mixán, Boršov 8 62
SY0133 Dan Shelong, Praha 8 62
SY0305 Jaroslav Urban ml., Šumperk 8 62
SY0223 Luboš Komprda, M. Třebová 5 62
SY0311 Jaroslava Premauerová, Bystré 5 62
42. – 57. místo
SY0194 Ladislav Khýr, Staré Město 14 59
SY0296 Ivan Dostál, Jarošov 11 59
SY0288 Jiří Elčkner ml., Čistá 11 59
SY0094 Petr Jílek, Polička 11 59
SY0323 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 11 59
SY0245 Petr Vajrauch, Trstěnice 11 59
SY0005 Jiří Fečko, Opatov 8 59
SY0219 Pavlína Gregorová, Svitavy 8 59
SY0128 Tomáš Jirmásek, Polička 8 59
SY0043 Josef Mastík, Sebranice 8 59
SY0244 Josef Mergl, Litomyšl 8 59
SY0224 František Přichystal, M. Třebová 8 59
SY0202 Jiří Bílý, M. Třebová 5 59
SY0151 Jaroslav Kaderka, Svitavy 5 59
SY0327 Jan Pazdírek, Jaroměřice 5 59
SY0067 Jaroslav Valach st., Hartmanice 5 59
58. – 80. místo
SY0142 Roman Dostál, Svitavy 11 56
SY0153 Lenka Kaderková, Svitavy 11 56
SY0322 Kateřina Písková, Jaroměřice 11 56
SY0206 Lukáš Vágner, Radkov 11 56
SY0137 Markéta Vodehnalová, Dolní Újezd 11 56
SY0078 František Bidmon, Polička 8 56
SY0216 Václav Cink, M. Třebová 8 56
SY0268 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 56
SY0113 Veronika Hladká, Sebranice 8 56
SY0027 Antonín Kadlec, Polička 8 56
SY0277 Pavel Kmošek st., Čistá 8 56
SY0058 Pavel Kotlář, Květná 8 56
SY0136 Václav Obolecký st., Polička 8 56
SY0190 Petr Otevřel, Lhota u Konice 8 56
SY0061 František Sedlák, Úsobrno 8 56
SY0003 Pavel Schejbal, Svitavy 8 56
SY0184 Jan Soldán, M. Třebová 8 56
SY0188 Ladislav Švanda, M. Třebová 8 56
SY0220 Petr Cink, M. Třebová 5 56
SY0314 Ludvík Jachymiák, Bystré 5 56
SY0313 Jarmila Jachymiáková, Bystré 5 56
SY0193 Aťka Khýr, Staré Město 5 56
SY0330 Martin Krč, Horní Štěpánov 5 56
81. – 107. místo
SY0217 Miroslav Rolínek, M. Třebová 8 54
SY0196 Bedřich Doseděl, M. Třebová 11 53
SY0062 Bohuslava Hubinková, Čistá 11 53
SY0197 Věra Dosedělová, M. Třebová 8 53
SY0112 Marie Hladká, Sebranice 8 53
SY0134 Olga Jirmásková, Polička 8 53
SY0090 Gustav Kovář, Vítějeves 8 53
SY0241 Miloš Mergl, Litomyšl 8 53
SY0159 Michal Minář, Sebranice 8 53
SY0040 Miloslav Olšán, Brněnec 8 53
SY0295 Jan Šilar, Jarošov 8 53
SY0207 Jaroslav Vágner, Radkov 8 53
SY0265 Miroslav Doležal, Trstěnice 5 53
SY0320 Jiří Drábek, Nedvězí 5 53
SY0319 Karel Drábek, Nedvězí 5 53
SY0247 Tomáš Holomek, Makov 5 53
SY0092 Tomáš Kubát, Polička 5 53
SY0104 Stanislav Kučera, Polička 5 53
SY0051 Romana Moravcová, Banín 5 53
SY0321 Milan Písek, Jaroměřice 5 53
SY0325 Jana Písková, Jaroměřice 5 53
SY0312 Julius Premauer, Bystré 5 53
SY0117 Monika Procházková, Polička 5 53
SY0132 Oliver Shelong, Praha 5 53
SY0131 Olga Shelongová, Praha 5 53
SY0276 Jiřina Kmošková, Čistá 2 53
SY0329 Irena Krčová, Horní Štěpánov 2 53
108. – 113. místo
SY0114 Kamil Koníček, Polička 11 51
SY0298 Jana Zemanová, Jarošov 11 51
SY0246 Martina Holomková, Makov 8 51
SY0342 František Mokrejš, Dolní Újezd 8 51
SY0341 David Mokrejš, Dolní Újezd 8 51
SY0349 František Smolej, Kamenná Horka 5 51
114. – 140. místo
SY0077 Emilie Bidmonová, Polička 14 50
SY0254 Zdeněk Kabrhel st., Janov 14 50
SY0307 Jaroslav Urban st., Litomyšl 14 50
SY0095 Andrea Gibiecová, Polička 11 50
SY0267 Roman Greguš st., Litomyšl 11 50
SY0037 Jiří Hárych ml., Koclířov 11 50
SY0324 Hana Koutná, Jaroměřice 11 50
SY0099 Karel Švec, Polička 11 50
SY0097 Pavel Zahradník, Polička 11 50
SY0029 Libor Bednář, Pomezí 8 50
SY0064 František Boštík, Poříčí 8 50
SY0111 Ladislav Hladký, Sebranice 8 50
SY0093 Miroslav Jílek, Polička 8 50
SY0269 Jan Kolčava ml., Dolní Újezd 8 50
SY0243 Klára Merglová, Litomyšl 8 50
SY0101 Jaroslav Švanda, Polička 8 50
SY0204 Tomáš Bílý, M. Třebová 5 50
SY0200 Štefan Gallik, M. Třebová 5 50
SY0129 Jana Jirmásková, Polička 5 50
SY0073 Roman Kuda st., Pomezí 5 50
SY0209 Ivana Mixánová, Boršov 5 50
SY0015 Ludmila Veličková, Vendolí 5 50
SY0157 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 2 50
SY0007 Miloš Drmola, Svitavy 2 50
SY0155 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 2 50
SY0096 Miroslav Kmošek, Polička 2 50
SY0032 Marie Latnerová, Pomezí 2 50
141. – 157. místo
SY0371 Milan Mackerle, Jaroměřice 11 48
SY0337 Jaroslav Dittrich, Polička 8 48
SY0248 Ladislav Holomek, Makov 8 48
SY0292 Vlasta Jelínková, Morašice 5 48
SY0215 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 14 47
SY0047 Martin Jiruše, Opatov 8 47
SY0158 Josef Minář, Sebranice 8 47
SY0198 Jan Schneider, M. Třebová 8 47
SY0249 Roman Stibůrek, Čistá 8 47
SY0226 Jakub Straka, Staré Město 8 47
SY0251 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 5 47
SY0234 Zdeněk Němec, Litomyšl 5 47
SY0009 Vojtěch Sajdl, Svitavy 5 47
SY0306 Tomáš Urban, Litomyšl 5 47
SY0023 Jana Bahenská, Svitavy 2 47
SY0156 Jana Bartoňková, Hradec n/S 2 47
SY0222 Alois Komprda, M. Třebová 2 47
158. – 163. místo
SY0390 Jan Mešťan, Borovnice 11 46
SY0309 Milan Stýblo st., Pomezí 0 46
SY0199 Ludvík Potáček, M. Třebová 14 45
SY0052 Josef Dvořák, Svitavy 8 45
SY0376 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 8 45
SY0195 Jaroslav Hutira ml., Kunčina 0 45
164. – 207. místo
SY0161 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 14 44
SY0318 Michal Novotný, Nedvězí 14 44
SY0186 Robin Matocha, Jaroměřice 11 44
SY0191 Miroslav Otevřel, Linhartice 11 44
SY0010 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 11 44
SY0228 Miroslav Skočovský, M. Třebová 11 44
SY0328 Marek Soural, Úsobrno 11 44
SY0098 Jiří Vávra, Polička 11 44
SY0275 Jaroslava Bubnová, Borohrádek 8 44
SY0085 Marie Haraštová, Polička 8 44
SY0144 Vladimír Havránek, Svitavy 8 44
SY0225 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 44
SY0255 Zdeněk Kabrhel ml., Janov 8 44
SY0048 Josef Künzel, Svitavy 8 44
SY0046 Drahomír Künzel, Svitavy 8 44
SY0185 Marek Matocha, Jaroměřice 8 44
SY0011 Ladislav Slaník, Praha 8 44
SY0227 Lukáš Straka, Staré Město 8 44
SY0116 Lenka Urbanová ml., Polička 8 44
SY0297 Jaroslav Zeman, Jarošov 8 44
SY0273 Václav Benda, Litomyšl 5 44
SY0315 Miroslav Čori, Bystré 5 44
SY0189 Lenka Dvořáková, M. Třebová 5 44
SY0178 Olga Hrubá, M. Třebová 5 44
SY0177 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 5 44
SY0012 Karel Kuběna, Svitavy 5 44
SY0203 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 5 44
SY0119 Josef Popelka, Polička 5 44
SY0253 Karel Štorek, Cerekvice 5 44
SY0235 Jaroslav Švec, Čistá 5 44
SY0304 Pavel Urban, Litomyšl 5 44
SY0331 Milan Hlaváč, Jaroměřice 2 44
SY0075 Roman Kuda ml., Pomezí 2 44
SY0317 Helena Novotná, Nedvězí 2 44
SY0169 Anja Slabá, Svitavy -1 44
SY0171 Anna Slabá, Svitavy -1 44
SY0174 Alena Slabá, Svitavy -1 44
SY0170 František Slabý, Svitavy -1 44
SY0172 Dominik Slabý, Svitavy -1 44
SY0176 Tomáš Slabý, Svitavy -1 44
SY0168 Ondřej Slabý, Svitavy -1 44
SY0167 Petr Slabý, Svitavy -1 44
SY0175 Pavel Slabý ml., Svitavy -1 44
SY0173 Pavel Slabý st., Svitavy -1 44
208. – 217. místo
SY0338 Jan Procházka, Polička 8 43
SY0069 Erik Kalas, Svitavy 0 43
SY0356 Marcel Pánik, Rychnov 0 43
SY0055 Vendula Mazůrková, Čistá 8 42
SY0351 Antonín Uhlíř, Svitavy 8 42
SY0120 Václav Obolecký ml., Polička 5 42
SY0221 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 42
SY0344 Andrea Stibůrková, Čistá 5 42
SY0343 Irena Stibůrková ml., Čistá 5 42
SY0124 Petr Scheib ml., Polička 0 42
218. – 233. místo
SY0214 Bedřich Štefánek, M. Třebová 11 41
SY0280 Petr Fulík, Dolní Újezd 8 41
SY0025 Olga Lněničková, Svitavy 8 41
SY0233 Josef Vajrauch, Trstěnice 8 41
SY0006 Milan Záleský, Janov 8 41
SY0065 Josef Ambros, Křenov 5 41
SY0152 Jan Kaderka, Svitavy 5 41
SY0205 Petr Kumstát, Staré Město 5 41
SY0018 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 5 41
SY0080 Pavel Navrátil, Polička 5 41
SY0026 Marie Satrapová, Radiměř 5 41
SY0102 Jaroslav Scheib, Polička 5 41
SY0063 Jaroslav Šlesinger, Čistá 5 41
SY0084 Lukáš Harašta, Polička 2 41
SY0022 Lubomír Záruba, Svitavy 2 41
SY0148 Jindřich Tomiška st., Opatov -1 41
234. – 240. místo
SY0154 Otto Daněk st., Svitavy 11 39
SY0354 Rudolf Jahoda, M. Třebová 5 39
SY0335 Klára Kaderková, Svitavy 5 39
SY0287 Jaroslav Kladiva, Desná 5 39
SY0345 Jiří Stibůrek, Čistá 5 39
SY0346 Irena Stibůrková st., Čistá 5 39
SY0370 Vladimír Šedý, Pomezí 2 39
241. – 259. místo
SY0091 Rostislav Kárský, Polička 8 38
SY0034 Ladislav Lněnička, Pomezí 8 38
SY0021 Nikola Satrapová, Radiměř 8 38
SY0146 Vladimír Šnevajs, Svitavy 8 38
SY0105 Jitka Vajsová, Polička 8 38
SY0081 Karel Geba, Polička 5 38
SY0270 Bořivoj Klejch, Dolní Újezd 5 38
SY0236 Lubomír Klusoň, Chotěnov 5 38
SY0279 Roman Pipek, Dolní Újezd 5 38
SY0031 Zdeněk Stoklásek, Pomezí 5 38
SY0089 Gabriela Tobiášová, Polička 5 38
SY0147 Jindřich Tomiška ml., Opatov 5 38
SY0109 Alena Češková, Polička 2 38
SY0201 Oldřich Dosedla, M. Třebová 2 38
SY0059 Jaroslav Fuchsa, Svitavy 2 38
SY0278 Pavel Fulík, Dolní Újezd 2 38
SY0057 David Kotlář, Svitavy 2 38
SY0316 Martina Novotná, Nedvězí 2 38
SY0212 Karel Rádsetoulal, Radkov 2 38
260. – 268. místo
SY0387 Jiří Premauer, Litomyšl 5 37
SY0213 František Bušina, M. Třebová 2 37
SY0002 Miroslav Kulíšek, Svitavy 0 37
SY0068 David Nekvinda, Svitavy 0 37
SY0071 Luboš Nekvinda, Svitavy 0 37
SY0340 Markéta Krystýnková, Polička 14 36
SY0218 Kateřina Havranová, M. Třebová 8 36
SY0375 Luděk Knoll st., Jaroměřice 5 36
SY0053 Václav Mazůrek, Čistá 2 36
269. – 284. místo
SY0299 Jana Šilarová, Jarošov 11 35
SY0082 Vladimír Harašta, Polička 8 35
SY0289 Šárka Elčknerová, Čistá 5 35
SY0044 František Hemerka, Svitavy 5 35
SY0072 Pavel Jílek, Pomezí 5 35
SY0056 Miroslav Kotlář, Svitavy 5 35
SY0020 Tomáš Satrapa, Radiměř 5 35
SY0086 Jiří Tobiáš, Polička 5 35
SY0014 Romana Červená, Polička 2 35
SY0110 Milan Češka st., Polička 2 35
SY0291 Jiří Elčkner st., Trstěnice 2 35
SY0030 Radek Navrátil, Pomezí 2 35
SY0079 Tomáš Navrátil, Polička 2 35
SY0041 František Báča, Rohozná -1 35
SY0013 Jindřich Červený, Polička -1 35
SY0108 Milan Češka ml., Polička -1 35
285. – 300. místo
SY0373 Bohuslav Marek, Jaroměřice 8 33
SY0336 Michal Čížek, Svitavy 5 33
SY0140 František Minář, Svitavy 5 33
SY0211 Bohuslav Štrajt, Boršov 5 33
SY0372 Petr Valenta, Jaroměřice 5 33
SY0192 Jindřich Nárožný, Březina 2 33
SY0374 Pavel Navrátil, Jaroměřice -1 33
SY0238 Josef Novák, Litomyšl 14 32
SY0141 Martin Zedník, Svitavy 8 32
SY0266 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 32
SY0138 Pavla Greplová, Koclířov 2 32
SY0274 Martin Jirásek, Janov 2 32
SY0272 František Jirásek, Janov 2 32
SY0286 Martin Kysilka, Polička 2 32
SY0256 Veronika Hořínková, Litomyšl -1 32
SY0242 Monika Merglová, Litomyšl -1 32
301. – 310. místo
SY0388 Libor Kvapil, Sádek 8 31
SY0016 Jana Oujezdská, Rozhraní 2 31
SY0039 Jakub Olšán, Brněnec 0 31
SY0070 Božena Rakašová, Svitavy 0 31
SY0127 Radka Cihlářová, Polička 8 30
SY0125 Petr Stoklásek, Polička 8 30
SY0347 František Přibyl, Jarošov 5 30
SY0348 Eva Přibylová, Jarošov 5 30
SY0339 Petr Blažek, Polička -4 30
310. – 317. místo
SY0115 Milan Jílek, Polička 8 29
SY0302 Jaroslav Jirout, Litomyšl 8 29
SY0208 Marie Vágnerová, Radkov 8 29
SY0017 Miloslav Juza, Vendolí 5 29
SY0024 Karel Weber, Svitavy 5 29
SY0258 Sandra Horská, Litomyšl 2 29
SY0122 Jan Scheib, Polička 0 29
SY0310 Tomáš Vápeník, Pomezí -1 29
318. – 324. místo
SY0381 František Bis, Karviná 2 28
SY0379 Tomáš Horák, M. Třebová 2 28
SY0350 Jiří Navrátil, Dětřichov 8 27
SY0149 Jaromír Neckář, Banín 5 27
SY0150 Zdena Neckářová, Banín 5 27
SY0353 Libuše Komprdová, M. Třebová 2 27
SY0123 Petr Scheib st., Polička 2 27
325. – 334. místo
SY0300 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 8 26
SY0083 Viera Čiripová, Korouhev 5 26
SY0145 Věra Šnevajsová, Svitavy 5 26
SY0088 Iva Tobiášová, Polička 5 26
SY0001 Antonín Slaník, Svitavy 2 26
SY0118 Lenka Urbanová st., Polička 2 26
SY0281 Věra Fulíková, Dolní Újezd -1 26
SY0366 Milan Kořistek, Svitavy 5 25
SY0378 Vladimír Vacek, M. Třebová 5 25
SY0285 Miroslav Ševčík, Litomyšl 0 25
335. – 344. místo
SY0364 Marta Fišerová, Vendolí 5 24
SY0038 Karel Kopecký, Polička 0 24
SY0332 Dorian Köhler, Jedlová 8 23
SY0386 Miroslav Jílek, Svitavy 5 23
SY0054 Alena Mazůrková, Čistá 5 23
SY0107 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 23
SY0394 Antonín Štěpánek, M. Třebová 5 23
SY0257 Miroslav Horský, Litomyšl -1 23
SY0049 Miluše Moravcová, Banín -1 23
SY0139 Jan Sehnal, Svitavy -1 23
345. – 354. místo
SY0045 Pavel Drobný, Poříčí 8 22
SY0042 Zdeněk Janko, Svitavy 8 22
SY0355 Lukáš Balabán, M. Třebová 8 21
SY0362 Vladislav Mazák, Opatov 8 21
SY0301 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 8 20
SY0106 Vladimír Vajs, Polička 8 20
SY0303 Adam Jirout, Litomyšl 5 20
SY0100 Pavel Švec, Polička 5 20
SY0074 Ludmila Kudová ml., Pomezí 2 20
SY0036 Hana Lněničková, Pomezí -1 20
355. – 367. místo
SY0382 Václav Bis, Lukavec -1 19
SY0293 Pavel Kmošek ml., Čistá 5 18
SY0126 Roman Roch, Polička 5 18
SY0365 Karel Svojanovský, Svitavy 5 18
SY0121 Milan Pazlar, Polička 2 18
SY0369 Lucie Kořistková, Svitavy -1 18
SY0008 Daniel Beneš, Polička 8 17
SY0358 Marina Brázdová, Svitavy 8 17
SY0367 Adéla Kořistková, Svitavy 5 17
SY0252 Ludmila Holomková, Makov 2 17
SY0076 Ludmila Kudová st., Pomezí 2 17
SY0250 Radovan Rumler, Litomyšl 0 17
SY0392 Julie Neckářová, Svitavy -4 17
368. – 380. místo
SY0357 Eduard Brázda, Svitavy 5 16
SY0333 Damian Köhler, Jedlová 2 15
SY0334 Zdeněk Drobný, Poříčí 0 15
SY0035 Iveta Koutná, Litomyšl 0 15
SY0391 Lucie Kulíšková, Svitavy 0 15
SY0363 Martin Fišer, Vendolí -1 15
SY0399 Pavel Fedrzel, Svitavy 14 14
SY0004 Lukáš Králíček, Svitavy -1 14
SY0396 Zdeněk Jílek ml., Polička 8 13
SY0284 David Štyndl, Čistá -1 13
SY0383 Anna Bisová, Karle -4 13
SY0352 Zuzana Kolářová, Dlouhá Loučka 5 12
SY0395 Jana Novotná, Trstěnice 5 12
381. – 408. místo
SY0360 Michal Brázda, Svitavy 2 10
SY0368 Karolína Kořistková, Svitavy -1 10
SY0361 Leoš Mihola, Svitavy 2 9
SY0294 Václav Novák, Chotovice 0 9
SY0359 Kristýna Brázdová, Svitavy -1 9
SY0259 Anna Hořínková, Litomyšl 2 8
SY0384 Josef Bis, Karle -1 7
SY0407 Marie Bisová, Svitavy 5 5
SY0408 Anna Cesneková, Lipník 5 5
SY0404 Radek Czehowský, Svitavy 5 5
SY0403 Roman Tesař, Vendolí 5 5
SY0401 Zdeněk Tesař ml., Vendolí 5 5
SY0402 Zdeněk Tesař st., Vendolí 5 5
SY0239 Marek Beneš, Trstěnice 0 5
SY0240 Helena Benešová, Trstěnice 0 5
SY0308 Milan Stýblo ml., Pomezí 0 5
SY0377 Martin Jirout, Litomyšl 0 4
SY0389 Josef Peřina, Sádek -1 4
SY0400 Miloš Andrle, Svitavy 2 2
SY0406 Jan Bis, Svitavy 2 2
SY0397 Růžena Lebedová, Svitavy 2 2
SY0232 Tomáš Rumler, Litomyšl 0 2
SY0393 Jitka Ranftnerová, M. Třebová -1 2
SY0380 Marie Homolová, Svitavy -1 1
SY0385 Miloš Kafuněk, Svitavy -4 1
SY0398 Miroslav Čejka, Svitavy -1 -1
SY0405 Hynek Vávra, Svitavy -4 -4
SY0260 Lucie Hořínková, Litomyšl 0 -11
(řazení údajů: jméno a příjmení hráče, město či obec, bodový
zisk v posledním kole, celkové body. Případné reklamace bodových
kont příjímáme nejpozději do pátku 7. října v redakci).