Sebranice – Pomezí 4:2

Po čtvrthodině hry propálil z úhlu J. Pecinu Kalánek (1:0), ale vedení Sebranic paradoxně prospělo spíše hostům. Ti byli až do přestávky útočnější a stav obrátili. Ve 24. minutě vyrovnal po rozehraném přímém kopu Petr Pecina a tři minuty před pauzou zužitkoval dlouhý pas Červený – 1:2. Ve druhém poločase ale domácí takříkajíc vstali z mrtvých. V 57. minutě J. Pecina bravurně vyrazil Kalánkovu ránu z úhlu, míč se dostal k Z. Horníčkovi, který srovnal na 2:2. V 69. minutě utekl po křídle agilní Kalánek a jeho přízemní centr zužitkoval Flídr – 3:2. Vzápětí byl po druhé žluté kartě za faul vyloučen domácí stoper Nezbeda a posledních 20 minut bylo tím pádem ve znamení tlaku Pomezí. Vítr z plachet však hostům definitivně vzal v 84. minutě po brejku do otevřené obrany svým druhým gólem Z. Horníček – 4:2. Závěr si již za patřičného nadšení početného publika Sebraničtí pohlídali.

Fakta – branky: 57. a 84. Z. Horníček, 14. P. Kalánek, 69. Flídr – 24. P. Pecina, 42. Červený. Rozhodčí: Gála (Luže), ŽK 5:1, ČK 1:0 (Nezbeda), diváků: 280, poločas: 1:2. Sokol Sebranice: Schüch – Patočka, Ryba, Nezbeda, Chadima, Kalánek, J. Horníček, Haupt, Flídr, Z. Horníček, Kysilka (Pakosta, Kárský, Sýkora). So. Pomezí: J. Pecina – Drobný, Kotouček, Mička, Roušar, Mitáš, Svoboda, Stýblo, Červený, P. Pecina, Nespěšný (Jožák, Bačovský).

Horní Újezd – Polička B 0:4

Z počátečního tlaku domácí nic nevytěžili, naopak hosté záhy udeřili a v 10. minutě se ze skrumáže před K. Prokopem trefil Pavlík – 0:1. Další průběh hry byl vyrovnaný bez většího vzruchu před brankami, do poločasového hvizdu se tak skóre nezměnilo. Hned po přestávce skóroval hlavou po rohovém kopu Mihulka – 0:2. Pak se hra přelévala od vápna k vápnu, domácím se nepodařilo vykřesat naději a v závěru přišly další údery Poličky ze vzduchu. V 75. minutě hlavičkoval po rohovém kopu přesně Nikl a těsně před koncem pečetil výsledek střídající Vojtěch Král – 0:4. Vítězství rezervy, která dohrávala zápas bez vyloučeného Bureše, bylo naprosto zasloužené.

Fakta – branky: 10. Pavlík, 47. Mihulka, 75. Nikl, 88. V. Král. Rozhodčí: Schejbal (Svitavy), ŽK 2:4, ČK 0:1, diváků: 50, poločas: 0:1. TJ Horní Újezd: K. Prokop – Kovář, Pala, Mach, Mokrejš, Boček, R. Prokop, Kmošek, Drápela, P. Faltys, M. Faltys (Kárský, Hájek, Motyčka). SK Masokombinát Polička B: Vopařil – Čípa, Moučka, Mihulka, Stoklásek, Nikl, Nekvinda, Opršal, Pavlík, Bureš, Dittrich (Kučera, V. Král, Kovář).