Sebranicím se nepovedl závěr a přišly o výhru

Svitavy /I. B TŘÍDA/ - Všechno musí jednou skončit a platí to i pro sérii neporazitelnosti Sokola Pomezí v krajské I. B třídě.

6.9.2011

Ilustrační fotografie.Foto: Eduard Hromadník

Jen škoda, že k tomu došlo v utkání se soupeřem, jenž rozhodně nebyl nad síly druhého týmu tabulky. Šanci dostat se do čela tabulky propásly Sebranice, které ještě pět minut před koncem vedly o dva góly, ale musely se spokojit s remízou.

Jakmile jede svitavské béčko k utkání na hřiště soupeře, jakoby se s ním něco stalo a na bojovné výkony z domácího prostředí zapomíná. Důkazem budiž i nedělní porážka 2:4 od České Třebové B, kde hosté zazdili zápas v prvním poločase (0:3). Ve druhém sice finišovali, ale branky Juříka a Klusáka stačily pouze na korekci.

Sebranice – Verměřovice 4:4

Domácí byli lepší v prvním poločase, kdy vedli 2:0. Snížení hostů eliminoval hned po přestávce Nezbeda z pokutového kopu po faulu na Červa. Na opětovnou korekci Verměřovic odpověděl v 82. minutě Malý gólem na 4:2 a zdálo se být vše jasné. Hosté však příkladně bojovali až do konce, tlak korunovali dvěma góly v samém závěru a po zásluze tak vyrovnali. Dramatický fotbal se divákům rozhodně líbil, těm domácím jeho konec už méně.

Branky: Kalánek, J. Horníček, Nezbeda, Malý – Marek 2, Sklenář, Smejkal. Rozhodčí: Štourač. Poločas: 2:1. Sebranice: Kysilka – Patočka, Zahoran, Nezbeda, Kárský, J. Chadima, J. Horníček, Z. Horníček, Opršál, Kalánek, Červ (Malý).

Libchavy – Polička B 1:2

Domácí začali o poznání lépe a v 5. minutě je poslal do vedení hlavou Ďuriš. Poličští ale zaplašili vzpomínky na Semanín, kde prohráli poločas 0:3, přidali a po půlhodině Stodola vyrovnal. Ve 39. minutě posoudil rozhodčí střet Kollerta s Poulem jako nedovolený ze strany libchavského brankáře a nařízenou penaltu proměnil Kysilko – 1:2. Po přestávce se domácí snažili o obrat, ale defenziva Poličky pracovala bez chyby a s výjimkou Martince v 76. minutě nepustila soupeře do výraznější šance. V závěru ještě padlo po červené kartě.

Branky: Ďuriš – Stodola, Kysilko. Rozhodčí: Šlor. ČK: 1:1. Poločas: 1:2. Polička B: J. Dittrich – Bureš, Švec, Stoklásek, Bouška, Kučera, Čípa, Scheib, Kysilko, Stodola, Poul (V. Klein, O. Klein, Findejs).

Kunčina – Semanín 1:0

Od úvodního hvizdu se hrál rychlý a pohledný fotbal s řadou šancí na obou stranách. Před slušnou návštěvou byly k vidění u obou mužstev individuální akce, rychlé brejky i efektní zákroky brankářů. Po přestávce získávali postupně převahu domácí především zásluhou lepší fyzické kondice. Nejdříve spálili vyložené šance Spálenský, Pešava, Hlubinka i Heger, až se domácí dočkali vytouženého gólu po krásné ráně Tlustoše, kdy míč přeletěl brankáře Hůlku a od tyče se odrazil do sítě. Hosté se již nezmohli na reakci a nové hřiště tak zatím přináší všem domácím týmům stoprocentní zisk.

Branka: Tlustoš. Rozhodčí: J. Řehák. Poločas: 0:0. Kunčina: Hutira – Pešava, Eliáš, Drahoš, Kubík, T. Brychta, Spálenský, Tlustoš, Zeman, O. Brychta, Hlubinka (Pařil, Heger)

Vysoké Mýto B – Pomezí 2:1

Pouze jednou však hosté dokázali zlikvidovat jeho náskok, na druhý gól přes několik slibných šancí odpovědět neuměli a zbytečně prohráli.

Branky: Halsbach, Winter – Nespěšný. Rozhodčí: Vašek. Poločas: 1:1. Pomezí: Švanda – M. Roušar, Pecina, Drobný, L. Roušar, Coufal, Krajíček, Šedý, Jožák, Stýblo, Nespěšný (Ševčík, Nitsch, Češka).

Zbývající výsledky 4. kola: Choceň B – Ústí nad Orlicí B 0:3 (0:2). Branky: Macek 2, Bohunek. Česká Třebová B – Svitavy B 4:2 (3:0). Branky: Janda 2, Pešina, Bárta – Juřík, Klusák. Lanškroun B – Králíky-Červená Voda 3:1 (1:1). Branky: M. Šilar, Farkaš, Šišan – Ježek.

Pořadí I. B třídy po 4. kole: 1. Libchavy (9), 2. Pomezí (9), 3. Polička B (9), 4. Sebranice (7), 5. Ústí nad Orlicí B (7), 6. Česká Třebová B (7), 7. Svitavy B (6), 8. Kunčina (6), 9. Lanškroun B (6), 10. Verměřovice (4), 11. Králíky–Červená Voda (4), 12. Semanín (4), 13. Vysoké Mýto B (3), 14. Choceň B (0).

(rh, vs, red)

6.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 95 Kč Chovatelé drůbeže Noční práce v líhních - kontrola alarmu, mytí beden. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 95 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o noční práce na 12-ti hodinové směny - 3 dny směna, 3 dny volno, práce vhodná pro ženy., , POŽADAVKY: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, NABÍZÍME: práci v prosperující firmě, prémie, věrnostní odměnu, odměnu za neabsenci, příspěvek na stravování, KONTAKT: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Mach drůbež a.s., Partyzánská, č.p. 322, 570 01 Litomyšl. Informace: Dagmar Myšková, +420 461 616 111. Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 25 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Strojírenský technik konstruktér. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: tvorba 3D modelů, sestav, 2D výkresů vstřikovacích forem, evidence, revize technických dokumentů, tvorba materiálových kusovníků, optimalizace vstřikovacích nástrojů, podpora spolupracujících oddělení (projekt, obchod, kvalita, výroba),kontrola zařízení při prvních vzorkování , inovativní používání nových technologií , POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojírenství), samostatnost, spolehlivost, , znalost CAD programů SolidWorks, Catia V5 (znalost jiných programů výhodou), ovládání MS Office, integrace firemních standardů i nových řešení během zpracování projektu, předchozí zkušenosti s návrhem vstřikovacích forem., NABÍZÍME: česká společnost se zkušenostmi z oboru automotive,5 týdnů dovolené, cafetérie, možnost profesního růstu, interní a externí školení, dotované stravování, pružná pracovní doba, odměny při pracovních i životních jubileích atd.. Pracoviště: Atek s.r.o., Svitavská, č.p. 1599, 571 01 Moravská Třebová 1. Informace: Jitka Kocianová, +420 702 186 405. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 18 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Řidič - skladník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: řidičský průkaz sk.B, C, oprávnění VZV výhodou, NABÍZÍME: stravenky, KONTAKT: e-mailem. Pracoviště: Stavebniny stupka s. r. o. - moravská třebová (olomoucká), Olomoucká, č.p. 180, 571 01 Moravská Třebová 1. Informace: Miroslav Stupka, . Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 900 Kč Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie Prodavačka textilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: prodej textilu, POŽADAVKY: práce s PC, příjemné vystupování, NABÍZÍME: místo vhodné pro osoby OZP, KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-17h). Pracoviště: Broome, s.r.o. - polička, U Masných krámů, č.p. 54, 572 01 Polička. Informace: Petr Simajchl, +420 603 701 006.

Janov dobře začal a dobře také skončil

Otupit počáteční nápor? Tak to se tedy nepovedlo

-

Načešice daly pět gólů béčku Ústí nad Orlicí

Pardubický kraj - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.