Jen škoda, že k tomu došlo v utkání se soupeřem, jenž rozhodně nebyl nad síly druhého týmu tabulky. Šanci dostat se do čela tabulky propásly Sebranice, které ještě pět minut před koncem vedly o dva góly, ale musely se spokojit s remízou.

Jakmile jede svitavské béčko k utkání na hřiště soupeře, jakoby se s ním něco stalo a na bojovné výkony z domácího prostředí zapomíná. Důkazem budiž i nedělní porážka 2:4 od České Třebové B, kde hosté zazdili zápas v prvním poločase (0:3). Ve druhém sice finišovali, ale branky Juříka a Klusáka stačily pouze na korekci.

Sebranice – Verměřovice 4:4

Domácí byli lepší v prvním poločase, kdy vedli 2:0. Snížení hostů eliminoval hned po přestávce Nezbeda z pokutového kopu po faulu na Červa. Na opětovnou korekci Verměřovic odpověděl v 82. minutě Malý gólem na 4:2 a zdálo se být vše jasné. Hosté však příkladně bojovali až do konce, tlak korunovali dvěma góly v samém závěru a po zásluze tak vyrovnali. Dramatický fotbal se divákům rozhodně líbil, těm domácím jeho konec už méně.

Branky: Kalánek, J. Horníček, Nezbeda, Malý – Marek 2, Sklenář, Smejkal. Rozhodčí: Štourač. Poločas: 2:1. Sebranice: Kysilka – Patočka, Zahoran, Nezbeda, Kárský, J. Chadima, J. Horníček, Z. Horníček, Opršál, Kalánek, Červ (Malý).

Libchavy – Polička B 1:2

Domácí začali o poznání lépe a v 5. minutě je poslal do vedení hlavou Ďuriš. Poličští ale zaplašili vzpomínky na Semanín, kde prohráli poločas 0:3, přidali a po půlhodině Stodola vyrovnal. Ve 39. minutě posoudil rozhodčí střet Kollerta s Poulem jako nedovolený ze strany libchavského brankáře a nařízenou penaltu proměnil Kysilko – 1:2. Po přestávce se domácí snažili o obrat, ale defenziva Poličky pracovala bez chyby a s výjimkou Martince v 76. minutě nepustila soupeře do výraznější šance. V závěru ještě padlo po červené kartě.

Branky: Ďuriš – Stodola, Kysilko. Rozhodčí: Šlor. ČK: 1:1. Poločas: 1:2. Polička B: J. Dittrich – Bureš, Švec, Stoklásek, Bouška, Kučera, Čípa, Scheib, Kysilko, Stodola, Poul (V. Klein, O. Klein, Findejs).

Kunčina – Semanín 1:0

Od úvodního hvizdu se hrál rychlý a pohledný fotbal s řadou šancí na obou stranách. Před slušnou návštěvou byly k vidění u obou mužstev individuální akce, rychlé brejky i efektní zákroky brankářů. Po přestávce získávali postupně převahu domácí především zásluhou lepší fyzické kondice. Nejdříve spálili vyložené šance Spálenský, Pešava, Hlubinka i Heger, až se domácí dočkali vytouženého gólu po krásné ráně Tlustoše, kdy míč přeletěl brankáře Hůlku a od tyče se odrazil do sítě. Hosté se již nezmohli na reakci a nové hřiště tak zatím přináší všem domácím týmům stoprocentní zisk.

Branka: Tlustoš. Rozhodčí: J. Řehák. Poločas: 0:0. Kunčina: Hutira – Pešava, Eliáš, Drahoš, Kubík, T. Brychta, Spálenský, Tlustoš, Zeman, O. Brychta, Hlubinka (Pařil, Heger)

Vysoké Mýto B – Pomezí 2:1

Pouze jednou však hosté dokázali zlikvidovat jeho náskok, na druhý gól přes několik slibných šancí odpovědět neuměli a zbytečně prohráli.

Branky: Halsbach, Winter – Nespěšný. Rozhodčí: Vašek. Poločas: 1:1. Pomezí: Švanda – M. Roušar, Pecina, Drobný, L. Roušar, Coufal, Krajíček, Šedý, Jožák, Stýblo, Nespěšný (Ševčík, Nitsch, Češka).

Zbývající výsledky 4. kola: Choceň B – Ústí nad Orlicí B 0:3 (0:2). Branky: Macek 2, Bohunek. Česká Třebová B – Svitavy B 4:2 (3:0). Branky: Janda 2, Pešina, Bárta – Juřík, Klusák. Lanškroun B – Králíky-Červená Voda 3:1 (1:1). Branky: M. Šilar, Farkaš, Šišan – Ježek.

Pořadí I. B třídy po 4. kole: 1. Libchavy (9), 2. Pomezí (9), 3. Polička B (9), 4. Sebranice (7), 5. Ústí nad Orlicí B (7), 6. Česká Třebová B (7), 7. Svitavy B (6), 8. Kunčina (6), 9. Lanškroun B (6), 10. Verměřovice (4), 11. Králíky–Červená Voda (4), 12. Semanín (4), 13. Vysoké Mýto B (3), 14. Choceň B (0).