Druhý tým I. A třídy nestačil na účastníka olomouckého přeboru 1. HFK Olomouc B, jemuž podlehl 0:3. Představil se v nekompletní sestavě: Vykydal – Novotný, Marek, Vančura, Špaček, Dokoupil, Sedláček, Okleštěk, Frisch, Polák, Kučerňák. Tuto sobotu se Slovanisté představí ve Šternberku a určitě by pro trenéry bylo záhodno, aby se jim tým měsíc před ostrým jarním startem sešel v početnějším složení.

Další „átřídní" účastník z Morašic se na litomyšlské umělce střetl se Sebranicemi a nedařilo se mu, když v prvním poločase třikrát inkasoval a po změně stran stačil porážku jenom zkorigovat na konečných 1:3 (branky: M. Ropek – Zahoran, Kalánek, Mitáš).

Polička hrála v týdnu zápas na umělé trávě v Konici s domácím účastníkem olomouckého přeboru a porazila ho 4:2, když vedla už 4:0 a soupeř teprve v závěru snižoval. Góly dali Pavliš, O. Petr, Mužík a Stodola. Polička hrála v sestavě: Dobeš – Bureš, Pavliš, J. Petr, Novák, O. Petr, V. Klein, Kučera, Mužík, M. Kovář ml., Stejskal (Stodola, M. Kovář st.).