Ani jeden z nich si totiž nepřipsal výhru. Penaltami v posledních minutách o ně nešťastně přišly celky Sebranic a Poličky.

Moravská Třebová B – Sebranice 1:1

Domácí měli potíže na postu brankáře, musel tam z pole zaskočit Doseděl. Béčko bylo aktivnější, jeho akce ale končily nepřesnými centry a střelami. V 19. minutě udeřil soupeř a po kombinaci středem obrany otevřel přesnou střelou skóre J. Horníček – 0:1. Snaha Slovanu o vyrovnání našla vyústění až v 90. minutě, kdy byl v pokutovém území faulován Polák a penaltu proměnil Švanda – 1:1.

Branky: Švanda (PK) – J. Horníček. Rozhodčí: Papáček. Poločas: 0:1. Moravská Třebová B: Doseděl – Fikr, Rázl, Novotný, Müller, Coufal, Skřebský, Muselík, Kalus, Štěpánek, Zobač (Polák, T. Komoň, Švanda). Sebranice: Kysilka – Klusoň, Zahoran, T. Patočka, Chadima, Prokůpek, J. Horníček, Mitáš, Kalánek, Malý, Kučera (Kuchta, Opršál, J. Patočka).

Polička B – Kunčina 3:3

Hosté začali aktivněji a v 7. minutě krásně pálil hostující Jan Spálenský těsně mimo šibenici. Domácí odpověděli pokusem Vaška, který šel rovněž mimo, ale po ideální kolmici Kysilka na Kaláška se stav měnil – 1:0. Po změně stran našel ve vápně Kysilko střídajícího Stodolu a ten propasíroval míč do branky – 2:0. Stejný hráč vzápětí trefil břevno, ale hosté se nevzdávali a snížili Pagáčem na 2:1. V 83. minutě však krásnou hlavičkou zvýšil vedení béčka Kalášek a zdálo se, že je po zápase. Omyl. V závěru totiž předvedli Poličští totální kolaps. Nejprve v 89. minutě nekoncentrovaná obrana nechala skórovat Drahoše, aby v nastavení po faulu Scheiba odpískal rozhodčí pokutový kop a Tlustoš zajistil, že se body z tohoto duelu budou dělit!

Branky: Kalášek 2, Stodola – Pagáč, Drahoš, Tlustoš. Rozhodčí: Braun. Poločas: 1:0. Polička B: Dobeš – Stoklásek, Kovář, Jílek, Bureš, Vaško, Kučera, V. Klein, Kysilko, V. Král, Kalášek (Stodola, J. Scheib, J. Dittrich). Kunčina: Hutira – Pešava, Pánik, Drahoš, M. Spálenský, T. Brychta, Satler, Zeman, Tlustoš, J. Spálenský, Z. Hlubinka (Pagáč, Harvánek).

Litomyšl B – Česká Třebová B 1:4

Domácí zahráli v prvním poločase velmi slabě, vedoucímu celku I. B třídy prakticky nekladli odpor a nebýt několika skvělých zákroků gólmana Malého, mohli klidně prohrávat i více než 0:3. Po přestávce a trojitém střídání v litomyšlských barvách se hra přece jenom vyrovnala, ale vedlo to jen ke korekci výsledku. Hosté si vývoj kontrolovali a čtvrtým gólem odmítli jakékoli komplikace.

Branky: Rumler – Fučík 2, Abt 2. Rozhodčí: Komínek. Poločas: 0:3. Litomyšl B: M. Malý – Žídek, Karal, Vomočil, Beneš, O. Kundera, Portlík, Rumler, Krátký, Kavan, P. Kundera (Pala, Paclík, P. Malý, Kačer).

FC Jiskra 2008 – Morašice 1:0

Hosté se na nejdelší „výlet" v soutěži vydali nekompletní a v prvním poločase se bránili náporu domácích a jejich četných standardkám. To se jim povedlo, po změně stran se hra vyrovnala, i hosté se dostali do několika šancí a zdálo se, že si bod odvezou. Ovšem v 87. minutě nezachytili rychlou akci soupeře a Ježek rázně ukončil jejich jarní neporazitelnost.

Branka: Ježek. Rozhodčí: Nekvinda. Poločas: 0:0. Morašice: Lněnička – Chmelík, Ropek, Klement, Kopecký, Jokeš, Kubeš, M. Štancl, Štěpán, Škoda, Burián (Mesarč).

Pomezí – Lanškroun B 0:0

Pohlednému utkání chybělo pouze gólové koření. Domácí měli dostatek šancí, aby rozhodli, ale brankáře Wendliga nepřekonali ani z malého vápna. Pět minut před závěrem měl na noze vítězství Mička, po ruce hostů v šestnáctce kopal penaltu, jenže tíhu okamžiku neunesl a branku přestřelil.

Rozhodčí: Beneš. Poločas: 0:0. Pomezí: Křemenák – Drobný, Kotouček, R. Svoboda, M. Roušar, L. Roušar, Mička, J. Nespěšný, Čejka, Jožák, M. Nespěšný (Pořízka, Stýblo, M. Češka, Červený).

Další výsledky I. B třídy skupiny B: Semanín – Verměřovice 1:2 (1:2). Branky: Dvořák – Kmeť 2. Ústí nad Orlicí – Jablonné nad Orlicí 5:0 (3:0). Branky: R. Ráb 3, Chudý, M. Ráb.

Pořadí: 1. Česká Třebová B (36), 2. Pomezí (30), 3. Lanškroun B (29), 4. FC Jiskra 2008 (29), 5. Ústí nad Orlicí B (28), 6. Verměřovice (28), 7. Polička B (28), 8. Moravská Třebová B (27), 9. Morašice (27), 10. Jablonné nad Orlicí (26), 11. Kunčina (19), 12. Sebranice (18), 13. Litomyšl B (18), 14. Semanín (14).