Ovšem celek ze Smetanova města pořád dopadl lépe než o den později zbylí okresní „átřídní" zástupci, kteří vyšli bodově naprázdno. V případě Dolního Újezdu to bylo poprvé od loňského září.

Litomyšl – Vysoké Mýto B 1:1 (PK 3:4)

První poločas se odvíjel za územní převahy Jiskry, která soupeře tlačila, ale v zakončení se jí nedařilo a z vypracovaných příležitostí nedokázala žádnou využít. Síla hostů byla především ve středové formaci kolem zkušeného Podmajerského a ve druhém poločase se začala více projevovat. Navíc po hodině hry jim sami domácí pomohli hrubkou, kterou potrestal Fišer, a začalo se rodit překvapení. Ve snaze o vyrovnání Litomyšlští vystupňovali svoje úsilí a v 80. minutě po Valentově úniku protlačil balon do sítě ze skrumáže Štoudek. Více však už domácí nestihli a ani penalty se jim nepovedly, když dvě nedali a soupeř tak pro sebe z minima vytěžil maximum.

Branky: Štoudek – Fišer. Rozhodčí: Smola. Poločas: 0:0. Litomyšl: M. Malý – Urban, Štoudek, P. Čapek, Vomočil, J. Paclík, Kundera, Kristek, L. Severa, Valenta, Tauer (60. Krejbych).

Pavel Švec, trenér Jiskry Litomyšl: Ze ztráty dvou bodů po penaltovém rozstřelu jsem zklamán. V zápase jsme měli více ze hry, ale neproměňováním brankových příležitostí jsme se připravili o vítězství. Již v prvním poločase jsme si vytvořili minimálně čtyři možnosti ke vstřelení branky. Po přestávce soupeř přidal na důrazu v osobních soubojích a po jedné hrubé individuální chybě našeho obránce jsme inkasovali. V závěrečném náporu jsme Štoudkem vyrovnali a mohli dát i vítězný gól, bohužel dobře chytající vysokomýtský brankář byl proti. Rozstřel byl už pouze loterií.

Dolní Újezd – Heřmanův Městec 2:3

Zpočátku nic nenasvědčovalo domácím trablům. Začali dobře, v 11. minutě po krásné přihrávce Fulíka otevřel skóre Mandlík a vzápětí po faulu na střelce úvodní branky proměnil Kroulík pokutový kop – 2:0. Po půlhodině ještě hosté v tísni trefili tyčku vlastní svatyně, ale to už začínali „zlobit" i směrem dopředu a M. Jablečník „do šatny" snížil. A to byl moment, který s domácími zamával. Znervózněli, soupeř byl po přestávce lepší a odrazilo se to i na skóre. V 77. minutě si J. Vomáčka po nedorozumění s Janeckým dal „vlastence" a zmar byl dokonán šest minut před koncem, kdy o výsledku rozhodl Dvořáček a domácí zbyly prázdné ruce.

Branky: Mandlík, Kroulík (PK) – M. Jablečník, vlastní, Dvořáček. Rozhodčí: Depeš. Poločas: 2:1. Dolní Újezd: Janecký – Čejka, J. Vomáčka, Částek, Frank, Fulík, Brůna, Kroulík, Holec (60. Kabrhel), Frňka (81. Novák), Mandlík.

Tomáš Abt, trenér Sokola Dolní Újezd: Vstup do utkání jsme měli výborný, dali jsme dva rychlé góly, ale místo, aby to tým uklidnilo, tak jsme se dostali z tempa. Sice jsme ještě dvě gólovky měli, ale nedali je a soupeř v poslední minutě poločasu trestal. Po přestávce už na hřišti existovalo jediné mužstvo, a tím byli dobře hrající hosté. Ti nás svojí bojovností a chutí hrát dostali pod tlak, což vyvrcholilo nejprve vlastní brankou a potom rozhodujícím gólem v naší síti. Po třinácti vyhraných duelech v řadě jsme spadli na zem a musíme se vrátit zpět k tomu, co nám přinášelo úspěch v předchozích utkáních.

Horní Jelení – Pomezí 2:0

Vstřelit gól je pro Pomezí v poslední době neřešitelný úkol a platilo to i na půdě celku, který je oproti podzimu k nepoznání. Hosté neodehráli špatnou partii, ale žádnou ze svých nebezpečných akcí nedokázali dotáhnout ke gólovému konci. V závěrečné čtvrthodině se naopak domácí prosadili ze standardních situací a rozhodli tím o výsledku utkání.

Branky: Michálek, Pinkas. Rozhodčí: Kolbaba. Poločas: 0:0. Pomezí: Křemenák – Veselý, Drobný, Mička, Kotouček, Čejka, Stodola, Roušar (57. M. Stýblo, 72. P. Stýblo), Pořízka, Nespěšný, Leinweber.

Zdeněk Stoklásek, sekretář Sokola Pomezí: Pořád se to opakuje – nemůžeme dát branku. Měli jsme šance, které po gólu volaly, Stodola šel dvakrát sám na brankáře, ale ani jednou se netrefil. Z naší strany tam bylo celkově málo střelby a když se se soupeř dvakrát prosadil ke konci z dobře rozehraných standardek jako přes kopírák, odešli jsme poraženi.

Další výsledky:

Staré Hradiště – Luže 3:1 (1:1). Branky: Klouda, Moučka, Shejbal – Roubínek. Chrudim C – Ústí nad Orlicí B 0:5 (0:2). Branky: Heger 4, Falta.  Libišany – Načešice 6:1 (3:1). Branky: Rosůlek, Kuric, Brož, Kaufman, Fabián, Filippi – Ilko. Pardubičky – Zámrsk 6:0 (3:0). Branky: Tichý 2, Krejčí 2, Králík, Rezek.

Pořadí:

1. Libišany (54), 2. Dolní Újezd (45), 3. Litomyšl (40), 4. Heřmanův Městec (39), 5. Ústí nad Orlicí B (34), 6. Vysoké Mýto B (32), 7. Pomezí (28), 8. Luže (25), 9. Staré Hradiště (25), 10. Pardubičky (24), 11. Načešice (23), 12. Horní Jelení (23), 13. Chrudim C (17), 14. Zámrsk (11).