Hráči z Opatovce podnikli cestu do Králík a o poločase mohl pomalu nasedat do autobusu a vydat se domů, protože za prvních pětačtyřicet minut ztratili veškeré šance na solidní výsledek. Takto museli vytrpět rovněž druhou část hry, v níž domácí vítězství ještě jednou vylepšili. Hosté tak završili hodně nepovedený závěr sezony další výraznou porážkou.

Poslední Horní Újezd rozehrál duel s Tatenicemi slibně, otočil vývoj ve svůj prospěch a fanoušci se kochali nadějí, že jim snad jejich tým přinese alespoň dílčí radost, když už celý podzim tak pokazil. Leč po změně stran začali rázně úřadovat hosté. Také jim se povedl obrat, a to dokonce během minuty, z čehož se domácí nevzpamatovali a inkasovali pak ještě dvakrát.

SKUPINA B, dohrávky:

FC Jiskra 2008 – Opatovec 5:0 (4:0)

Branky: 10., 39. a 44. Matoulek, 32. Vyšohlíd, 71. Pařízek (PK). Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Opatovec: Konejl – Jiří Lampárek (46. Ševčík), Drábík, Merkuda (46. Štěrba), Štěpánek, M. Sivák, Milota, Rada, Dostál, Polák, Jan Lampárek.

Horní Újezd – Tatenice 2:5 (2:1)

Branky: 14. Kmošek, 37. Pechanec – 7. a 58. Kristek, 57. a 74. Knápek, 85. Polička. Rozhodčí: Vrána. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Horní Újezd: Havlík – Martin Kusý, Fógl, Láznický, Boček, Kladiva (71. Kulhavý), R. Prokop, Mach (65. Vanat), Pechanec, Kmošek (82. Šplíchal), Beneš.