Krajský přebor muži

Losovací čísla: 1 – FK Česká Třebová (so), 2 – FC Hlinsko (ne), 3 – Fotbalový klub Pardubice B (ne), 4 – ŽSK Třemošnice (hláš.), 5 – SK Holice (so), 6 – SK Chrudim (so), 7 – FK Agria Choceň (so), 8 – SK Vysoké Mýto (so), 9 – Sokol Živanice (so), 10 – SK Masokombinát Polička (ne), 11 – TJ Svitavy (so), 12 – 1. FC žamberk (so), 13 – Sokol Dobříkov (so), 14 – FC Titanic Srch (so), 15 – SK Stolany (ne), 16 – Lanškroun, fotbalový oddíl (ne).

1. kolo (7. – 8. srpna): Choceň – Polička, SK Chrudim – Svitavy. 2. kolo (14. – 15. srpna): Polička – Vysoké Mýto, Svitavy – Choceň. Derby Polička – Svitavy je na programu v 5. kole (4. – 5. září).

I. A třída muži

Losovací čísla: 1 – Mezilesí Načešice (so), 2 – Jiskra Heřmanův Městec (ne), 3 – Sokol Dolní Újezd (ne), 4 – Slavoj Cerekvice (so), 5 – FK Přelouč (so), 6 – Sokol Staré Hradiště (so), 7 – SK Spartak Slatiňany (so), 8 – Jiskra Litomyšl (so), 9 – Sokol Morašice (ne), 10 – Sokol Moravany (ne), 11 – FK OEZ Letohrad B (ne), 12 – TJ Valy (so), 13 – SKP Slovan Moravská Třebová (ne), 14 – FK Agria Choceň B (ne).

1. kolo (7. – 8. srpna): Heřmanův Městec – Moravská Třebová, Dolní Újezd – Valy, Cerekvice – Letohrad B, Staré Hradiště – Morašice, Slatiňany – Litomyšl.

I. B třída muži – skupina B

Losovací čísla: 1 – FK Česká Třebová B (ne), 2 – SK Masokombinát Polička B (so), 3 – TJ Svitavy B (ne), 4 – Jiskra Králíky–Červená Voda (so), 5 – Sokol Březová nad Svitavou (so), 6 – FC Rychnov na Moravě (so), 7 – Lanškroun, fotbalový oddíl B (ne), 8 – Semanín (so), 9 – Sokol Verměřovice (so), 10 – Sokol Pomezí (ne), 11 – Jiskra Ústí nad Orlicí B (ne), 12 – Sokol Sebranice (so), 13 – Sloupnice (hláš.), 14 – SK Vysoké Mýto B (ne).

1. kolo (7. – 8. srpna): Polička B – Sloupnice, Svitavy B – Sebranice, Březová – Pomezí, Rychnov – Verměřovice.

Krajský přebor starší a mladší dorost

Losovací čísla: 1 – AFK Horní Jelení, 2 – SK Masokombinát Polička, 3 – Fotbalový klub Pardubice C, 4 – FC Jiskra Králíky–Červená Voda, 5 – FK Přelouč, 6 – SKP Slovan Moravská Třebová, 7 – Lanškroun, fotbalový oddíl, 8 – Jiskra Litomyšl, 9 – FC Hlinsko, 10 – Svitavy, 11 – Jiskra Ústí nad Orlicí, 12 – AFK Chrudim B, 13 – SK Chrudim, 14 – SK Vysoké Mýto.

1. kolo (14. – 15. srpna): Vysoké Mýto – Litomyšl, Svitavy – Moravská Třebová, Horní Jelení – Polička.

I. třída dorost

Losovací čísla: 1 – FK Česká Třebová, 2 – TJ Jablonné nad Orlicí, 3 – Sokol Dolní Újezd, 4 – TJ Jaroměřice, 5 – Sokol Březová nad Svitavou, 6 – Sokol Bystré, 7 – Agria Choceň, 8 – TJ Horní Újezd, 9 – FK Proseč, 10 – TJ Sokol Rybník, 11 – 1. FC Žamberk, 12 – SK Sloupnice, 13 – SK Jevíčko, 14 – Sokol Řetová.

1. kolo (14. – 15. srpna): Řetová – Horní Újezd, Rybník – Bystré, Žamberk – Březová nad Svitavou, Sloupnice – Jaroměřice, Jevíčko – Dolní Újezd.

Krajský přebor starší a mladší žáci

Losovací čísla: 1 – FK Česká Třebová, 2 – FC Hlinsko, 3 – FC Junior 2007, 4 – FK OEZ Letohrad, 5 – FK Přelouč, 6 – SK Chrudim, 7 – Agria Choceň, 8 – Jiskra Litomyšl, 9 – SK MK Polička, 10 – Fotbalový klub Pardubice C, 11 – Jiskra Ústí nad Orlicí, 12 – AFK Chrudim B, 13 – SKP Slovan Moravská Třebová, 14 – SK Vysoké Mýto.

1. kolo (21. – 22. srpna): Letohrad – Moravská Třebová, Litomyšl – Polička.

I. třída starší a mladší žáci

Losovací čísla: 1 – TJ Jablonné nad Orlicí, 2 – FK Proseč, 3 – TJ Svitavy B, 4 – Sokol Libchavy, 5 – AFK Horní Jelení, 6 – FC Jiskra Králíky–Červená Voda, 7 – volný los, 8 – Sokol Dolní Újezd, 9 – OEZ Letohrad B, 10 – Lanškroun, fotbalový oddíl.

1. kolo (28. – 29. srpna): Dolní Újezd – Libchavy, Letohrad B – Svitavy B.