Za všechny komentáře hovoří čísla a ta jsou v případě svitavských mladíků epochální. Ze třiceti odehraných utkání jich třiadvacet vyhráli za tři body, naprázdno vyšli všehovšudy čtyřikrát a nasbírali čtyřiasedmdesát bodů. Báječnou jízdu završili drtivým vítězstvím 7:0 ve Vlašimi, díky němuž udrželi tříbodový náskok před dotírajícím největším konkurentem, kterým bylo béčko Admiry Praha. Za jejich zády zůstalo jak všech šest pražských týmů hrajících divizní soutěž, tak další silné kluby ze středních Čech.

Trenéři Martin Andrle, Richard Chyba a Pavel Marvan společně s vedoucím Františkem Petrželou sestavili kolektiv šlapající jako hodinky, o čemž svědčí i 127 vstřelených branek (to je druhé nejlepší číslo v soutěži) a na druhé straně nejpevnější obrana (pouze 44 obdržených gólů). A kromě týmovosti stojí za zmínku i individuality. Ondřej Doleček se stal s pětatřiceti trefami na kontě nejlepším kanonýrem téhle divizní skupiny a jeho parťák Patrik Hýbl rovněž náleží do TOP 10 (26 zásahů).

A když připojíme i velice solidní vystoupení starších dorostenců U19, kteří obsadili v konečném divizním účtování lichotivou osmou pozici, tak vše nasvědčuje tomu, že se svitavský fotbal o budoucnost bát nemusí.