Hned zahajovací kolo nabídlo reprízu jarního duelu o přebornický titul a opět v něm byli úspěšnější hráči z Malé Hané.

Linhartice – Jaroměřice 0:1 (0:0)

Branka: Švancara. Rozhodčí: Žouželka (M. Trnávka). ŽK: 4:6. ČK: 0:1. Diváci: 30.Duel byl z obou stran rozháraný, nakonec byli šťastnější hosté, rozhodli v 90. minutě.

Pomezí – Třebařov 6:1 (2:1)

Branky: Poliačik 3, Vápeník, Bednář, Jůza – Kytlica. Rozhodčí: Dvořáček (Bystré). ŽK: 0. Diváci: 40. Domácí převaha narůstala ve druhé půli, s tím také skóre.

Chornice – Hradec n. S. 4:4 (0:2)

Branky: Koutný 2, Krč, Majer – Lopaur 2, Spurný, Bednář. Rozhodčí: laik. ŽK: 0. Diváci: 40. Po špatném prvním poločase domácí po změně stran zabrali a v poslední minutě zachránili nerozhodný výsledek.

Kunčina – Sebranice 4:1 (4:1)

Branky: Pagáč 2, Blaško, Krepl – Kalvoda. Rozhodčí: Grulich (M. Trnávka). ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 40. Z ojedinělé akce se ujali vedení hosté a drželi ho do 30. minuty. Pak domácí srovnali a do poločasu přidali další tři góly.

Vendolí – Rohozná 3:1 (2:0)

Branky: L. Fuchs 2, Hladík – Moravec. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina). ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 30. Domácí měli průběh utkání ve své režii a povolili soupeři pouze upravit výsledek v závěru ze standardky.

Radiměř – Cerekvice n. L. 0:1 (0:0)

Domácí byli po celý zápas lepší, měli řadu šancí, ale v zakončení selhali. Jediný gól inkasovali po chybě gólmana, navíc dohrávali v deseti.

Staré Město – Boršov 5:3 (3:0). Bližší nehlášeno.