SK Litomyšl (1. místo, 34 bodů) Mužstvo zahájilo útok na další titul velmi zodpovědně. Vyrovnaný kádr několik let po sobě je toho zárukou. I když se mužstvo nevyhnulo drobným zaváháním, dokráčelo suverénně k vytouženému titulu.

AC Plácek (2. místo, 27 bodů) Celek dlouho bojoval o první místo, ale velké výkyvy ve výkonech na jaře je stály několik bodů, které chyběly v konečném účtování. I přesto je druhé místo velkým úspěchem a příslibem do další sezony.

Sokol Tokyjo (3 .místo, 25 bodů) Loňský mistr si letos velmi zahrával se svým jménem i fotbalovým osudem. Body na konci podzimu neodpovídaly kvalitě mužstva. Jaro bylo pravým opakem. Plná soupiska a docházka na utkání měly za výsledek zlepšené výkony, které se promítly do konečného třetí pořadí.

FC Smeták (4. místo, 25 bodů) Mužstvo zaznamenalo částečný ústup ze slávy, a to hlavně špatnou docházkou k některým utkáním. Straší hráči nemohou vše utáhnou sami. Vedení i hráči si musí probrat vše mezi sebou. Snad najdou nějakou schůdnou cestu. Tradice mužstva si to zaslouží.

FLA-FLA (5. místo, 25 bodů) FLA–FLA zaznamenali velice podobný průběh sezony jako FC Smeták. Navíc však řešili problém s brankářem na jaře a psychickou labilitou mužstva. Jak to známe, každý ročník je jiný.

Bayern (6. místo, 17 bodů) To, co se podařilo nováčkovi soutěže, bylo obdivuhodné. Zisk pouhých dvou bodů po podzimu nevěštil pro jarní kolo nic dobrého. Nová posila jara Karel Novotný však stmelil kolektiv a jeho góly a vliv na mužstvo působily jak živá voda. Zisk patnácti bodů na jaře posunul tým na konečné páté místo.

Slavoj Ahoj (7. místo, 16 bodů) Oslabený kádr a slabá docházka na zápasy byly důsledkem nekvalitní hry a špatných výsledků, čemuž odpovídá konečné umístění.

VH Tržek (8. místo, 16 bodů) Největší propadák po podzimu. Zisk dvou bodů na jaře hovoří za vše. Hráčů je dostatek, ale chybí kvalita. To by mohlo mít neblahé důsledky na průběh dalšího ročníku.

Sedliště (9.místo, 12 bodů) Poslední mužstvo v konečném hodnocení a sestup do druhé ligy. Co k tomu říct? Snad jen to, že pokud hrál Ivan Čech mužstvo, bylo nahoře. Při jeho absenci byl tým poloviční. Konečné účtování je toho důkazem. Pád mužstva do druhé ligy bude minimálně na jeden rok.