SKP Slovan Moravská Třebová – Olympia Hradec Králové B 2:1 (2:0). Branky: Muselík (PK), Coufal.

V prvním velice kvalitním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal. Domácí se hned v úvodu ujali vedení brankou Muselíka z pokutového kopu nařízeného za hraní rukou. Druhá branka padla po nacvičeném signálu po rohovém kopu. Další šance, které si vypracovala obě mužstva, zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase začali přebírat iniciativu hosté, domácí se snažili hrozit z brejků, ale ani jedno z mužstev se nedokázalo prosadit. V 85. minutě po závaru v pokutovém území Slovanu stihla Olympia snížit, ale více jim již obětavě hrající domácí hráči nedovolili a oslavili první vítězství.

V průběžné tabulce společného krajského přeboru U19 se Moravská Třebová dostala se třemi body na deváté místo. Litomyšl je o dvě příčky níže.