Ten se hrál na trstěnickém trávníku. Lépe jej zvládli domácí a na čele tabulky si vypracovali čtyřbodový náskok.
Zaujaly také další výsledky, mimo jiné výhra na podzim velice dobře hrajícího Křenova nad litomyšlským béčkem. Jedlová dala Chornicím šest gólů do poločasu a to ji na ukojení střeleckého hladu stačilo.

Trstěnice – Linhartice 2:0

Krásné nedělní odpoledne a souboj o první místo nalákaly do hlediště 250 diváků a ti se měli na co dívat. Domácí hned od začátku soupeře zatlačili a ovoce přinesla 20. minuta, kdy si na roh naběhl nepokrytý Hanus a uklidil míč do šibenice. Po půlhodině se z otočky pěkně trefil Cacek a bylo to 2:0. Do druhé půle vlétli hosté jako uragán, domácí držel nad vodou výborný gólman Švec. Metru však v rozletu přibrzdil Sedlák, který rozehrál přímý kop před pokynem sudího a uviděl druhou ŽK. Následnou standardku nasměroval Heger do tyče. V závěru mohli pojistit výhru Mandlík a Hanus, ale stav se neměnil. Střetnutí mělo na III. třídu dobrou úroveň, stejně tak výkon rozhodčích. Hosté by si bod zasloužili, ale bez vstřeleného gólu na něj dosáhnout nemohli.

Fakta – branky: Hanus, Cacek. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 250. Poločas: 2:0.

Sokol Trstěnice: J. Švec – M. Švec, Vopařil, Kovář, Hájek, Hanus, Cacek, Flodr, Vrabec, Mandlík, Kmošek (Pechr, Sigl, Kodym).
Metra Linhartice: Tichý – Sedlák, Rašner, P. Kelo, Kolísek, Winkler, Langr, Heger, Prucek, T. Kelo, Konečný (Vacek, Kryštof, Radimecký).

Městečko Trnávka – Rohozná 3:0

V průměrném zápase měli domácí mírně navrch, avšak k vidění byla hlavně řada nepřesností. Vedoucí gól padl v závěru poločasu, svůj náskok domácí pojistili z pokutového kopu a posléze zpečetili na 3:0.

Fakta – branky: Janík, Petr Bohatec, Michalčák. Rozhodčí: Křišťál (Mor. Třebová). ŽK: 0:4. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Sokol Městečko Trnávka: Dvořák – Janík, Kleveta, Bohatec, Benda, Benisch, Kubálek, Michalčák, Melnar, Jedlička, Šašinka (Klíč, Stenzl).
SK Rohozná: Škranc – Cupal, Hakl, Andrlík, Jandl, J. Mauer, L. Moravec, Žídek, K. Moravec, Baldík, M. Mauer.

Janov B – Boršov 1:0

Domácí dlouho nemohli vyzrát na výborného soupeřova gólmana. Až jim nakonec museli pomoci sami hosté, když si v 70. minutě srazili rozehraný rohový kop do vlastní svatyně. Na každé straně zazvonila v průběhu hry konstrukce.

Fakta – branka: vlastní. Rozhodčí: Vodička (Vendolí). ŽK: 6:4. Diváci: 90. Poločas: 0:0.

Křenov – Litomyšl B 3:1

Od začátku měli hosté častěji míč na noze a pěkně kombinovali, jenže zcela bez efektu. První gól tak dali domácí, kteří po chybě obrany využili samostatný únik na brankáře. Zanedlouho poté nechali hosté z dálky vystřelit Kovaříka a bylo to 2:0. Po přestávce Jiskra zvýšila tlak a přinutila soupeře k vlastnímu gólu, ale domácí si vítězství nenechali sebrat a v závěru ho potvrdili.

Fakta – branky: Bednařík 2, Kovařík – vlastní. Rozhodčí: Havránek (Svitavy). ŽK: 0. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Jedlová – Chornice 6:0

Domácí fotbalisté čekali na první branku do 15 minuty, pak ale rozjeli gólostroj. Hosté se ukázali být slabým soupeřem, záhy je opustily síly a tak bylo otázkou, kolik gólů domácí nasázejí. Do půle jich bylo šest, zbytek se jen dohrával.

Fakta – branky: Čermák 2, Malý 2, Lánský, Houdek. Rozhodčí: Manoušek (Blansko). ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 6:0.

Staré Město – Opatovec 2:1

Po vyrovnané první půlce převzali po změně stran otěže hry domácí a po dvou přímých kopech vedli 2:0. Hosté korigovali v 90. minutě z penalty.
Fakta – branky: Mil. Kozák, Havlík – T. Telecký. Rozhodčí: Bartůněk (Květná). ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Koclířov – Hradec n. S. 2:2

Domácí byli lepší v prvním, hosté zase ve druhém poločase, týmy se o body podělily.

Fakta – branky: Fuchs, Nováček – Jachan, Kocián. Rozhodčí: Báča (Rohozná). ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.