Proseč – Sebranice 3:1

V oboustranně útočně laděném utkání měli zpočátku navrch hosté a jen díky skvělému výkonu brankáře Indry zůstalo prosečské konto čisté: v 5. a 8. minutě vytěsnil dvě razantní střely soupeřů, ve druhém případě Jana Horníčka, nad břevno, a v 18. minutě Kysilka z bezprostřední blízkosti přestřelil. Pak se hra vyrovnala, ve 38. minutě byl ve vápně sražen bez míče Jaroslav Marek, který sám penaltu proměnil ve vedoucí úspěch – 1:0.

Na další branky se čekalo až do samotného závěru vyrovnaného zápasu. V 83. minutě oživil sebranické naděje na body Kalánek umístěnou střelou k tyči a vyrovnáním, jenže hned o minutu později Jiří Marek přihrál svému bratrovi Jaroslavovi a bylo to 2:1. Již v nastaveném čase domácí kanonýr prošel před brankáře Schücha a pečetil vítězství hattickem. Brankář Indra, který odchytal za Proseč osmnáct sezon, končí s aktivní činností, a tak v poslední minutě přepustil svůj post mladému Lédlovi.

Fakta – branky: 38., 84. a 90. Jar. Marek – 83. Kalánek. Rozhodčí: Bleša (Chrudim),ŽK2:0, ČK 1:0 (Krčil), diváků: 100, poločas: 1:0. FK Proseč: Indra (Lédl) – Vágner, Zd. Marek, Šplíchal, Bureš, Břeň, Kádě, Jiří Marek, Spilka, Jar. Marek, M. Marek (Krčil, Mareš). Sokol Sebranice: Schüch – Klusoň, Nezbeda, J. Ryba, Sýkora, Haupt, P. Kalánek, Jan Horníček, Chadima, Z. Horníček, Kysilka (Patočka).