Polička - Dobříkov 1:1

Za silného větru nedokázali domácí zopakovat výkon ze středečního kola. K vidění byla rozháraná hra plná nepřesností, za domácí v první půli zahrozili V. Král a Opršál, za hosty Zahradník s Jehličkou, ale bez efektu. Po změně stran domácí přidali, dvakrát pálil těsně mimo D. Soukal, hlavičku Opršála z dobré pozice vyrazil Trkal. Na druhé straně nezvládl zakončení sólového úniku ani Zahradník. Všechno podstatné se tedy odehrálo v posledních deseti minutách. Nejprve trefil L. Král tyč, vzápětí vrátil Dittrichem vyražený přímý kop Horníčka do sítě Zahradník, aby za tři minuty V. Král „ušmudlanou“ střelou zachránil Poličce aspoň bod.

Svitavy - Vysoké Mýto 1:1

K zápasu se nedostavili delegovaní rozhodčí z Hradce Králové, jejich roli museli převzít laici v čele Josefem Ehrenbergerem, před jehož výkonem je nutno smeknout. Duel byl vyrovnaný, domácí neproměnili v úvodu slibné šance Růžičkou a Čížkem. Ve 41. minutě se po rohu prosadil nedůsledně krytý Flídr a hosté vedli – 0:1. Nápor po změně stran přetavili domácí v rychlé srovnání poté, co Matoušek podběhl vysoký centr a Růžička hlavou pohodlně skóroval. Gólman hostů měl vůbec s těmito míči velké potíže, ale Svitavští to už nepotrestali, neujal se ani nadějný průnik dravého Jílka ani některé náznaky hostů a spravedlivá plichta zůstala.

Moravská Třebová - Tesla B 2:1

V útočném útkání se slibné brankové příležitosti rodily na obou stranách. Více jich měli na svých kopačkách domácí hráči, leč přesné zakončení bylo znovu jejich Achillovou patou. Řada šancí zůstala nevyužita, Králíček minul odkrytou branku, Kašpar mířil do břevna. Stav se měnil až v 67. minutě, kdy se trefil navrátilec do základní sestavy Petr Šatník. Domácí pak těsný náskok hlídali, ale pět minut před konečným hvizdem si dali vlastní gól a vypadalo to na remízu. Proti ovšem byl ostrostřelec Kašpar, jenž v 89. minutě rozhodl o plném zisku.