Sulko Zábřeh na Moravě – SKP Slovan Moravská Třebová 4:0 (1:0).

Sestava: Kryštof – Králíček, Tesolin, Cink, Potáček, Kudyn, P. Šatník, R. Šatník, M. Sedláček, Aberle, Hollý (Pařil, Novotný).

Na nepříliš dobrém terénu dosáhl účastník MSFL přesvědčivého vítězství, ale průběh tak jednoznačný nebyl. Slovan inkasoval na přelomu poločasů ve 44. a 46. minutě, v závěru pak ještě dvakrát do otevřené obrany.

SFK Vrchovina – SK Masokombinát Polička 4:2 (1:0)

Góly: Bureš, Adamča. Sestava: Vopařil – Škoda, Neumeister, Jílek, Kuchta, Opina, T. Švec, D. Soukal, L. Soukal, Adamča, Pavlík (Bureš, Opršal, Čípa, Hofman).

Poličští hráli v kombinované sestavě bez sálovkářů, kteří v Jilemnici neúspěšně bojovali o medaili v celostátní lize. Krok se soupeřem drželi jen v prvním poločase.

TJ Horní Újezd – Sokol Čistá 1:3 (0:2).

Sestava H. Újezdu: Prokop – Z. Beneš, J. Beneš, Pala, Chadima, Mokrejš, Bureš, Portlík, Kusý, Kárský, Boček (Kmošek).

Oslabený tým z I. B třídy nestačil na účastníka okresního přeboru, jenž vstřelil kromě tří gólů do té správné branky také „vlastence“.

Další utkání: Rychnov n. K. – Sokol Morašice 2:0, TJ Svitavy B – Sokol Opatovec 3:0, TJ Hradec nad Svitavou – TJ Radiměř 1:5, Mor. Beroun SD – Slovan M. Třebová SD 2:6.