Moravskotřebovské céčko odcházelo poprvé na podzim ze hřiště s jiným než s vítězným pocitem. Nedokázalo si totiž poradit s úpornou hrou Hradce nad Svitavou. Jednobrankový náskok domácích neměl dlouhé trvání, hosté rychle vyrovnali a nerozhodný výsledek udrželi po celý zbytek utkání, přesto v posledních dvaceti minutách bojovali v deseti mužích.

Boršov měl příležitost svoje manko na lídra minimalizovat, ale jakoby jeho hráčům tato možnost spíše svázala nohy, než by je nabudila k nadprůměrnému výkonu. Utkání v Borové se jim nepovedlo, gólově se prosadili teprve v poslední minutě, což bylo příliš pozdě, aby se s nepříznivým výsledkem dalo ještě něco dělat. Domácí se totiž rozpomněli na svoje lepší časy a v průběhu zápasu získali bezpečný třígólový náskok.

Na průběžnou třetí příčku se nenápadně posunula Rohozná, která si v Koclířově dala bedlivý pozor na to, aby ji soupeř nezaskočil stejně jako před týdnem Trstěnici, a rozhodla do poločasu. Trstěničtí napravili předchozí selhání cennou výhrou venku, konkrétně v Kunčině. Na zbylých stadionech se body dělily. Třebařov vymazal proti Čisté ztrátu dvou branek, Sebranice neudržely vedení proti Křenovu.

9. KOLO:

Moravská Třebová C - Hradec nad Svitavou 1:1 (1:1). Branky: 9. Cink - 22. Leitner. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (72. Smolej). Diváci: 50. Koclířov - Rohozná 1:4 (0:3). Branky: 88. Suchý - 4. Savočka, 15. Chrást, 28. Fuchs, 48. L. Moravec. Rozhodčí: Štusák. ŽK: 1:3. Diváci: 103. Třebařov - Čistá 2:2 (0:2). Branky: 60. M. Sommer, 80. D. Maleňák - 13. Čapek, 40. Nepraš. Rozhodčí: Kaplan. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Kunčina B - Trstěnice 0:2 (0:2). Branky: 32. Kodým, 37. Burda. Rozhodčí: Grulich. ŽK: 1:1. Diváci: 35. Sebranice - Křenov 1:1 (1:1). Branky: 10. Madejovský - 25. Helebrand. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Borová - Boršov 3:1 (1:0). Branky: 5. Matula, 57. A. Pazdera, 69. Hynek - 90. J. Hanák. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

1. Moravská Třebová C (22), 2. Boršov (18), 3. Rohozná (15), 4. Borová (13), 5. Kunčina B (13), 6. Hradec nad Svitavou (12), 7. Trstěnice (9), 8. Křenov (9), 9. Sebranice (8), 10. Čistá (6), 11. Třebařov (5), 12. Koclířov (3).