Dokonce tak úspěšný, že mu náleží prvenství v kole. PATRIK ROUŠAR ze Svitav začal hrát TIP ligu minulý týden, což mu nijak nebránilo v tom, aby s devíti přesnými zásahy, bonusem a nadto přesnější Supertrefou než jeho jediný vážný konkurent triumfoval. Tradiční odměnu v podobě balení plechovek piva Gambrinus má připravenu v redakci Svitavského deníku. Pořádně husto je po tomto bodově docela „přívětivém“ kole v popředí celkového pořadí, boj o podzimní primát bude pravděpodobně mimořádně dramatický.

Pořadí po 10. kole:

1. – 7. MÍSTO

SY0012 Pavel Drobný, Poříčí 13 91
SY0044 Dan Shelong, Praha 13 91
SY0019 František Smolej, Kamenná Horka 10 91
SY0005 Tomáš Holomek, Makov 10 89
SY0014 Jiří Frank, Trstěnice 16 88
SY0040 Julius Premauer, Bystré 13 88
SY0047 Jana Jirmásková, Polička 13 88

8. – 13. MÍSTO

SY0033 Tomáš Kubát, Polička 16 85
SY0124 František Kunc ml., Staré Město 16 85
SY0104 Tomáš Pánik, Rychnov 16 85
SY0127 Anna Brychtová, Kunčina 13 85
SY0050 Miloš Drmola, Svitavy 13 85
SY0048 Olga Jirmásková, Praha 13 85
SY0027 Josef Vajrauch, Trstěnice 7 85
SY0003 Ludmila Holomková, Makov 10 83

16. – 36. MÍSTO

SY0091 Tomáš Mergl, Litomyšl 19 82
SY0068 Ladislav Hladký st., Sebranice 13 82
SY0098 Aleš Hrubý, Moravská Třebová 13 82
SY0123 František Kunc st., Staré Město 13 82
SY0134 Petr Laštůvka, Moravská Třebová 13 82
SY0097 Eva Lustyková, Litomyšl 13 82
SY0101 František Přichystal, Moravská Třebová 13 82
SY0043 Josef Jirmásek, Polička 10 82
SY0041 Martin Jirmásek, Polička 10 82
SY0028 Petr Vajrauch st., Trstěnice 10 82
SY0089 Monika Merglová, Litomyšl 7 82
SY0131 Štefan Gallik, Moravská Třebová 10 81
SY0042 Olga Jirmásková, Polička 10 81
SY0126 Josef Brychta, Kunčina 16 79
SY0053 Bořek Marek, Radiměř 16 79
SY0023 Petr Slabý, Svitavy 16 79
SY0025 Marek Beneš, Trstěnice 13 79
SY0062 Karel Drábek, Nedvězí 13 79
SY0102 Jan Beserle, Městečko Trnávka 10 79
SY0034 Jiří Tobiáš, Polička 10 79
SY0135 Alena Khýrová, Staré Město 7 79
SY0099 Michal Racl st., Moravská Třebová 13 77

37. – 62. MÍSTO

SY0051 Jiří Marek, Radiměř 16 76
SY0120 Bedřich Štefánek, Moravská Třebová 16 76
SY0032 Miroslav Jílek, Polička 13 76
SY0112 Jan Soldán, Moravská Třebová 13 76
SY0116 Luboš Komprda, Moravská Třebová 10 76
SY0029 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 16 73
SY0077 Ludvík Jachymiák, Bystré 16 73
SY0037 Iva Tobiášová, Polička 16 73
SY0133 Jiří Bílý, Moravská Třebová 10 73
SY0115 Miroslav Klíma, Staré Město 10 73
SY0096 Šimon Šilar, Jarošov 10 73
SY0095 Matěj Šilar, Jarošov 10 73
SY0067 Ladislav Hladký ml., Sebranice 7 73
SY0113 Alois Komprda, Moravská Třebová 7 73
SY0114 Libuše Komprdová, Moravská Třebová 7 73
SY0087 Josef Mergl, Litomyšl 7 73
SY0006 Tomáš Vápeník, Svitavy 7 73
SY0045 Tomáš Jirmásek, Polička 10 71
SY0092 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 10 71
SY0117 Milan Ondráček, Městečko Trnávka 16 70
SY0024 Radek Beneš, Trstěnice 13 70
SY0118 Ludvík Potáček, Moravská Třebová 13 70
SY0078 Miroslav Čori, Bystré 10 70
SY0121 Petr Kumstát, Staré Město 10 70
SY0094 Jana Zemanová, Jarošov 10 70
SY0026 Petr Vajrauch ml., Trstěnice 4 70

63. – 92. MÍSTO

SY0052 Zuzana Břenková, Svitavy 16 67
SY0017 Pavla Greplová, Koclířov 13 67
SY0007 Josef Ambros, Křenov 10 67
SY0061 Jiří Drábek, Nedvězí 10 67
SY0122 Jana Kumstátová, Staré Město 10 67
SY0149 Roman Stibůrek, Čistá 10 67
SY0100 Rudolf Jahoda, Moravská Třebová 7 67
SY0022 Anna Slabá, Svitavy 7 65
SY0064 Helena Novotná, Nedvězí 5 65
SY0031 Vít Boštík, Poříčí 13 64
SY0001 Ivoš Čupr, Letovice 13 64
SY0013 Alena Drobná, Poříčí 13 64
SY0035 Martin Tobiáš, Polička 10 64
SY0143 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 10 64
SY0137 Ladislav Khýr, Staré Město 7 64
SY0046 Oliver Shelong, Praha 7 64
SY0057 Zdena Neckářová, Banín 4 64
SY0171 Josef Mastík, Sebranice 4 63
SY0059 Josef Janků, Banín 13 61
SY0072 Vladimír Vajs, Polička 13 61
SY0083 Dagmar Gregušová, Litomyšl 10 61
SY0079 Jarmila Jachymiáková, Bystré 10 61
SY0136 Aťka Khýr, Staré Město 10 61
SY0139 Jiří Stibůrek, Čistá 10 61
SY0141 Andrea Stibůrková, Čistá 10 61
SY0138 Irena Stibůrková ml., Čistá 10 61
SY0140 Irena Stibůrková st., Čistá 10 61
SY0080 Josef Novák, Litomyšl 7 61
SY0058 Věra Bačovská, Banín 4 61

93. – 127. MÍSTO

SY0015 František Bidmon, Polička 10 60
SY0076 Patrik Čori, Bystré 7 60
SY0066 Marie Hladká, Sebranice 7 60
SY0004 Martina Holomková, Makov 16 59
SY0073 Jitka Vajsová, Polička 16 58
SY0145 Jitka Benešová, Vidlatá Seč 10 58
SY0146 Lucie Kábrtová, Vidlatá Seč 10 58
SY0105 Lukáš Pánik, Rychnov 10 58
SY0008 Josef Popelka, Polička 10 58
SY0036 Andrea Gibiecová, Polička 7 58
SY0009 Jindřich Tomiška st., Opatov 7 58
SY0130 Šimon Václavek, Moravská Třebová 7 58
SY0093 Jaroslav Zeman, Jarošov 7 58
SY0021 Hanna Slabá, Svitavy 4 58
SY0168 Vladimír Vacek, Moravská Třebová 10 57
SY0161 Tomáš Neckář, Banín 4 57
SY0157 Roman Dostál, Svitavy 14 56
SY0172 Jaroslav Urban, Litomyšl 7 56
SY0065 Michal Novotný, Nedvězí 16 55
SY0054 Jaroslav Marek, Svitavy 10 55
SY0119 František Bušina, Moravská Třebová 7 55
SY0081 Zdeněk Novák, Litomyšl 7 55
SY0060 Jaromír Neckář, Banín 4 55
SY0055 Lubomír Šmerda, Banín 1 55
SY0147 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 10 54
SY0038 Karel Geba, Polička 10 53
SY0142 Vladimír Bačík, Litomyšl 4 53
SY0103 Miroslav Otevřel, Linhartice 16 52
SY0148 Karel Beneš, Vidlatá Seč 13 52
SY0039 Marek Mlynář, Střítež 7 52
SY0107 Michal Racl ml., Moravská Třebová 7 52
SY0086 Roman Greguš st., Litomyšl 1 52
SY0010 Jindřich Tomiška ml., Opatov 10 51
SY0170 Adolf Němec, Staré Město 7 51
SY0159 Lucie Neckářová, Svitavy 4 51

128. – 159. MÍSTO

SY0082 Karel Štorek, Cerekvice 13 49
SY0074 Jana Chmelová, Polička 10 49
SY0056 Josef Kovář, Banín 10 49
SY0088 Miloš Mergl, Litomyšl 7 49
SY0090 Klára Merglová, Litomyšl 7 49
SY0011 Zdeněk Drobný, Poříčí -2 49
SY0158 Julie Neckářová, Banín 10 48
SY0030 František Boštík, Poříčí 0 48
SY0177 Vojta Němec, Staré Město 7 47
SY0084 Markéta Gregušová, Litomyšl 10 46
SY0144 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 10 46
SY0085 Roman Greguš ml., Litomyšl 1 46
SY0020 Dominik Slabý, Svitavy 10 45
SY0160 Vlastimil Bačovský, Banín 7 45
SY0175 Jaroslava Premauerová, Bystré 13 44
SY0128 Radka Zouharová, Staré Město 0 44
SY0075 Vladimír Smejkal, Pomezí 16 43
SY0150 Soňa Pospíšilová, Čistá 13 43
SY0132 Pavel Sotorník, Moravská Třebová 4 43
SY0049 Jan Sehnal, Svitavy 13 42
SY0176 Jana Němcová, Staré Město 7 42
SY0162 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 7 42
SY0129 Zita Zouharová st., Staré Město 0 42
SY0002 Jiří Jílek, Opatov 10 40
SY0018 Martin Lánský, Loket 0 40
SY0167 Zita Zouharová ml., Staré Město 0 40
SY0169 Pavel Němec, Staré Město 7 39
SY0108 Jaroslav Vágner, Moravská Třebová 14 36
SY0173 Tomáš Slabý, Svitavy 10 36
SY0109 Lukáš Vágner, Moravská Třebová 8 35
SY0111 Tomáš Vágner, Moravská Třebová 8 35
SY0016 Jiří Hárych, Koclířov 7 34
SY0125 Lukáš Straka, Staré Město -2 34

160. – 194. MÍSTO

SY0063 Martina Novotná, Nedvězí 2 32
SY0179 Antonín Slaník, Svitavy 0 32
SY0152 Zdeněk Jirout, Litomyšl 7 31
SY0156 Martin Jirout, Litomyšl 4 31
SY0163 Pavel Slabý ml., Svitavy 13 28
SY0153 Adam Jirout, Litomyšl 1 28
SY0183 Jan Cina, Staré Město 7 26
SY0178 Monika Němcová, Staré Město 7 26
SY0110 Marie Vágnerová, Moravská Třebová 2 26
SY0070 Bohumil Válek, Nová Sídla 0 26
SY0106 Marcel Pánik, Rychnov 0 25
SY0182 Jiří Cina, Staré Město 7 23
SY0164 Ondřej Slabý, Svitavy 1 23
SY0071 Eva Válková, Nová Sídla 0 20
SY0194 Patrik Roušar, Svitavy 19 19
SY0180 Marie Homolová, Svitavy 1 17
SY0192 Karolína Kořistková, Svitavy 16 16
SY0155 Daniel Vaněk, Litomyšl 7 14
SY0166 Lukáš Balabán, Dlouhá Loučka 11 13
SY0151 Jaroslav Jirout, Litomyšl 10 13
SY0181 Pavel Slabý st., Svitavy 4 11
SY0154 Adrian Vaněk, Litomyšl -5 11
SY0185 Radek Roušar, Svitavy 10 10
SY0188 Lucie Kořistková, Svitavy 10 9
SY0174 Alena Slabá, Svitavy 7 9
SY0187 Milan Kořistek, Svitavy -2 9
SY0165 Nela Slabá, Svitavy 10 8
SY0193 Leoš Mihola, Svitavy 7 7
SY0184 Eva Roušarová, Svitavy 4 7
SY0189 Jan Bis, Svitavy 4 5
SY0191 Adéla Kořistková, Svitavy 7 2
SY0190 Karel Svojanovský, Svitavy 4 2
SY0069 Petra Válková, Nová Sídla 0 2
SY0186 David Roušar, Svitavy 4 1

Výsledky 10. kola

Polička – Litomyšl 1 (2:0)
Svitavy – Hlinsko 1 (2:0)
Chrudim B – Moravská Třebová 2 (0:4)
Kunčina – Pomezí 1 (5:1)
Dolní Újezd – Načešice 1 (6:2)
Svitavy B – Nasavrky 1 (6:0)
Moravská Třebová B – Dolní Újezd B 1 (2:1)
Opatovec – Zámrsk 2 (1:8)
Cerekvice – Bystré 0 (2:2)
Linhartice – Jevíčko 1 (2:1)

Supertrefa: 47 branek