Moravská Třebová - Dolní Újezd B 2:1

Slovan si v prvním poločase vynutil s podporou větru převahu, ale Klusoňovu branku dlouho dobýval marně, když se postupně neprosadili Kalus, Novotný ani Staněk. Až ve 38. minutě se ujal tečovaný přímý kop Cinka, aby za čtyři minuty po závaru v šestnáctce našel Horáka zakončujícího Staňka. Po změně stran Újezd přidal na aktivitě a poté, co v 65. minutě snížoval Částek, dokonce sahal po remíze, ale Vykydala už hosté vícekrát nepřekonali.

Fakta – branky: 38. P. Cink, 42. Staněk – 64. Mich. Částek. Rozhodčí: S. Halečka (Lanškroun), ŽK 0:1, diváků: 50, poločas: 2:0. Slovan Moravská Třebová: Vykydal – Novotný, Kudýn, Tesolin, Müller, P. Cink, Staněk, M. Chlup, Horák, Strouhal, Kalus (Rázl, J. Sedláček). Sokol Dolní Újezd: T. Klusoň – Mráz, Kubeš, Albert, Kuchta, Michal Částek, Veselý, J. Částek, Nádvorník, Doubek, Malý (Mir. Částek, Samek).