Těžké období zažívá nyní s celým týmem třebovský lodivod Petr Mrázek, neboť Slovan stále nemůže překonat krizi. Jeho kolegové ze Svitav a Poličky byli tentokrát spokojeni.

Svitavy – Srch 2:0

Zdeněk Válek, trenér Svitav: Na to, že jsme hráli bez několika hráčů základní sestavy, se nám zápas, hlavně jeho druhá polovina, celkem povedl. Soupeře jsme za celou dobu v podstatě k ničemu nepustili, i když je fakt, že on svým výkonem ukázal, proč je v tabulce tam, kde je. Body máme doma, trochu nás může jenom mrzet neproměňování mnoha našich vypracovaných šan­cí.

Žamberk – Polička 1:4

Miroslav Kovář, trenér Poličky: Začátek se nám povedl na výbornou a rychle jsme vedli. Bohužel jsme inkasovali z přísné penalty „do šatny“, ale druhý poločas byl jasně v naší režii. Zatímco v minulých zápasech venku jsme góly nedávali, teď to tam padalo nevídaně. Byly to dva skutečně krásné zásahy. V závěru jsme ještě dali pojistku z penalty. Chválím celý tým, který zahrál velice dobře, zvláště pak útok.

Moravská Třebová – Lanškroun 0:2

Petr Mrázek, trenér Slovanu: Těžko se mi mluví. Opticky jsme sice byli fotbalovější, ale góly střílel Lanškroun. Ten první byl z kategorie hodně šťastných, druhý padl po naší chybě. Kluci se snažili, bojovali, ale zodpovědnost je příliš svazuje. Chyběla nám trojice Holly, Roman Šatník, Kučerňák, to bylo také znát. Soupeř nebyl bůhvíjak dobrý, vypadalo to spíše na remízu, bohužel se to zase semlelo proti nám. Musíme bojovat dál.

(rh)