Výsledkům odpovídá hodnocení trenérů.

Slovan Pardubice – Polička 6:2
František Švec, hrající trenér SK Masokombinát: Svátek jsem oslavil skutečně fantasticky… Každý, kdo si přečte výsledek 6:2, si řekne, že Polička byla úplně marná, ale v první půli tomu tak určitě nebylo. Hráli jsme výborně, domácí byli trochu lepší v držení míče, ale před brankou jsme byli stejně nebezpeční. V nástupu do druhého poločasu jsem bohužel potopil vlastního brankáře, dal jsem mu příliš krátkou malou domů, Kočí byl u míče dříve, následoval faul, červená karta, penalta a gól na 3:2. To se na nás psychicky podepsalo, během dalších deseti minut jsme dostali tři branky a bylo po zápase. Těžko se mi o utkání hovoří, kdo ví, jak by se vyvíjelo, kdybych tu chybu neudělal. Neříkám, že bychom vyhráli, ale až do té 49. minuty byl soupeř naší hrou skutečně zaskočený. Na kdyby se však nehraje, musíme se z toho oklepat.

Moravská Třebová – Srch 1:1
Petr Mrázek, trenér SKP Slovan: Zápas nevynikal nějakou extra kvalitou, ale byl napínavý až do konce. Dvacet minut bylo z naší strany dobrých, snažili jsme se o kombinační hru po zemi, pak jsme ale nechali hrát soupeře. Ten nám dal po přestávce z pěkné akce branku, my jsme reagovali náporem a ve zbytku času hosty „valili“. Oni měli slabší obranu, ale výborného gólmana, který nám řadu šancí vychytal. Nakonec se podařilo srovnat v nastavení, takže remíza je pro nás z tohoto pohledu šťastná. Vzhledem k počtu šancí jsme ale měli vyhrát.

Svitavy – Stolany 2:0
Zdeněk Válek, trenér TJ Svitavy: Jednalo se o takový nemastný neslaný zápas. Pro diváky to žádná veliká podívaná nebyla. Je to samozřejmě limitováno hřištěm. Terén smazává výkonnostní rozdíly, hraje se prostě jen na vítězství, ne na krásu. Chtěli jsme vytvářet co největší tlak do soupeřovy šestnáctky a tomu odpovídala i sestava. Celkem se nám to dařilo, oba naše góly padly právě po závarech ve vápně. Po takovém utkání počítáme body, nic víc.