Prachovice - Polička 0:3, Pavel Schejbal, trenér SK Masokombinát:

Konečně jsme zahráli tak, jak bychom si asi představovali. Naši hráči splnili taktické pokyny, až na výjimky se vyvarovali chyb a začalo to tam také padat, i když těch neproměněných šancí bylo stále dost. Velmi dobře zahrál přes zdravotní problémy Opina, slušnou práci odvedli obránci a projevily se i schopnosti Zaala. Soupeř sice nedoznal podle jmen velkých změn, ale potvrdil slabší formu, měl prakticky jen jednu vyloženou šanci a tu jsme stačili zachránit. Těšíme se na Živanice, čekám pěknou diváckou kulisu a dobrý fotbal, přehnané obavy ze soupeře mít nebudeme.

Dobříkov - Svitavy 0:1, Jiří Stejskal, trenér TJ Svitavy:

Vyhráli jsme zaslouženě, protože do 75. minuty jsme na trávníku kralovali. Kromě vedoucího gólu jsme další tři tutovky zahodili, domácím velmi dobře zachytal brankář. Až ke konci se Dobříkov nadechl k závěrečnému náporu, v těchto chvílích nás podržel Lampárek. Toho chválím v první řadě, dále přes několik zaváhání obrannou řadu a Karla Jílka, nejlepšího muže utkání.

Hlinsko - Moravská Třebová 2:1, Milan Nekuda, trenér Slovanu:

Na podmáčeném terénu začali domácí velmi agresivně, ale na to jsem mužstvo upozornil a dokázali jsme se s tím srovnat. Bohužel jsme opět inkasovali ze standardní situace, ale další průběh patřil nám, zejména ve druhém poločase jsme soupeře přehráli, zaslouženě vyrovnali díky Kašparovi a měli i další šance. Jenže pohříchu rozhodli domácí deset minut před koncem z rušového protiútoku. Je to velká škoda, kluci zápas odjezdili, štěstí se však od nás odvrátilo.